nasiona marihuany

FLushing

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
Witam używam nawozów chemicznych i chciałbym zrobić flushing ale niewiem jak to się ma na oucie ile trzeba np. pod krzaka wody wlać żeby ten syf wypłukać?Psikałem rośline środkiem przeciw pleśni amistar 250sc czy krzaka też trzeba po tym zmoczyć samą wodą tak jak przy nawożeniu dolistnym?
 
G

Gość

Guest
Po środku na pleśń nie moczysz krzaka tylko po prostu przestajesz opryskiwać na ileś dni przed kosą tzw. okres karencji-masz pewnie na opakowaniu środka.
Flush robisz na oko, możesz codziennie powiedzmy po dwa litry wody lać...
 

maciek1221

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2008
Postów
84
Buchów
1
A czy deszcz spełni rolę flusza? Ostatnio się nad tym zastanawiam,bo pewnie jeszcze popada w najbliższym miesiącu a ja już przestałem używać nawozów. Nie wiem przez to,czy jest sens latać z butlami wody skoro przez 3 tygodnie minimum będą już rosły sobie same. Pzdr
 
D

delete

Guest
Przycięcie liści też "przyśpieszy" flush.


... no to raczej flush ,możesz sobie odpuścić.
 
G

Gość

Guest
Za trzy dni leje ostatni raz ripen i dam im jeszcze z dwa tygodnie żeby sobie doszły.Pozbawić krzaka całkiem liści przed ścięciem jak tak to ile przed ścinką?A co do flusha wystarczy jak bym jedno razowo wlał 10litrów pod krzaka?
 

maciek1221

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2008
Postów
84
Buchów
1
Nie obcinaj zdrowych liści bo roślina musi pobierać światło jak największą ich ilością. Możesz obrywać żółknące. Przy okazji nie będą się tak rzucać w oczy. Joł!
 
G

Gość

Guest
Nie wiem po co ten ripen lejesz skoro jest ładna pogoda i rośliny spokojnie dochodzą, ale Twoja sprawa. Jak już lejesz ripen to zrób konkretnego flusha po nim.
 

rebeliant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2011
Postów
836
Buchów
0
Admiral a ja mam pytanie do Ciebie i innych doświadczonych. Stosował może ktoś preparat od canny do flusha ? Mianowicie chodzi o Canna Flush ? Jakieś opinie na ten temat ?
 
G

Gość

Guest
admiral konkretny tzn jaki?Ile przed ścieciem lać samą wode co ile dni i w jakich ilościach krzaki nie są duże niektóre nawet metra nie mają.:pl:
 
G

Gość

Guest
Prosze o odpowiedz na moje pytanie bo chce jechać jutro na spota i niewiem co i jak.
 
R

rafalinho

Guest
Tydzień przed planowaną ścinką lejesz wyłącznie wodą np co 2 dni w dużych ilościach np. 2l
 

zielony2011

Active member
Rejestracja
Maj 5, 2011
Postów
25
Buchów
0
ja mam pytanie odnośnie flusha czy można go robić np z biohumusem wkoncu to naturalny nawóz robił tak ktos kiedys?
 

zielony2011

Active member
Rejestracja
Maj 5, 2011
Postów
25
Buchów
0
no jak po co po to zeby wiecej napuhła roślina wiesz niewiem czy mi dojda 2 panny
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół