nasiona marihuany

Big Bud x White Widow - hybryda

Wyszukiwarka Forumowa:

Nara

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 10, 2008
Postów
1,220
Buchów
44
Ok... ostatniego bata spalilem o 21.20 wczoraj , mamy szosta rano a ja jakby wciaz delikatnie spalony jestem.
Wczoraj odbieralem ziolo to jako pobudzacz , moze tak podzialalo w sloneczku.
Jednak na wysokosci 4 lolka zaczelo bardzo zmieniac swoj charakter (finalnie wyjaralem 6 lolkow na piatym juz usypiajac).Faza przerodziła się w słodkie zdewastowanie i to z charakterem prawdziwego killera. Ogarniala mnie taka mocna ciezkosc ciala , krecilo sie w glowie , nogi momentami mialem jak z waty , szczegolnie na piatym-szostym lolku (jak na mnie to nie jest duzo - potrafie usiasc i ciagiem ***nac sobie ot tak np. 5 g).
Do legendarnej mocy 1 strzalowego killera jej napewno troszke brak (czy to wogole mozliwe z jointa???), ale palenie to GORĄCO , GORĄCO POLECAM - MOJ AKTUALNY FAWORYT.
Ocenie je pomimo tego ze jeszcze nie skonczone na 8/10.
Ostateczna weryfikacja i waga po scieciu i delikatnym curringu.
 

Nara

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 10, 2008
Postów
1,220
Buchów
44
Ok... ostatniego bata spalilem o 21.20 wczoraj , mamy szosta rano a ja jakby wciaz delikatnie spalony jestem.
Wczoraj odbieralem ziolo to jako pobudzacz , moze tak podzialalo w sloneczku.
Jednak na wysokosci 4 lolka zaczelo bardzo zmieniac swoj charakter (finalnie wyjaralem 6 lolkow na piatym juz usypiajac).Faza przerodziła się w słodkie zdewastowanie i to z charakterem prawdziwego killera. Ogarniala mnie taka mocna ciezkosc ciala , krecilo sie w glowie , nogi momentami mialem jak z waty , szczegolnie na piatym-szostym lolku (jak na mnie to nie jest duzo - potrafie usiasc i ciagiem ***nac sobie ot tak np. 5 g).
Do legendarnej mocy 1 strzalowego killera jej napewno troszke brak (czy to wogole mozliwe z jointa???), ale palenie to GORĄCO , GORĄCO POLECAM - MOJ AKTUALNY FAWORYT.
Ocenie je pomimo tego ze jeszcze nie skonczone na 8/10.
Ostateczna weryfikacja i waga po scieciu i delikatnym curringu.
Taki edit bo nie moglem tamtego posta.
z planty w 20L donicy wyszlo ok 81 g.
Moc przy curringu zrobila sie mniej zywa a bardziej ciezka.
podnosze ocene do 9//10.
 

Nara

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 10, 2008
Postów
1,220
Buchów
44
Wiecej WWBB dla zainteresowanych ta hybryda:

1.
clear.gif


2.
clear.gif
 

Żniwiorz

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2009
Postów
173
Buchów
0
Dostae jeszcze gdzieś tą odmiane bo szukam szukam a znaleźć nie moge...
 

bakaland

Well-known member
Rejestracja
Kwi 7, 2008
Postów
217
Buchów
1


Tak wygląda moja ww x bb dziś przełączam na Flo


<shiza> Ogólnie odmianka bardzo przyjemna w hodowli chociaż nie zapewniłem jej optymalnych warunków np. temp w dzień jest około 26^ w nocy jest około dyszki... ale i tak świetnie to znosi i rośnie bardzo dobrze:) Zapach zdecydowanie intensywny aż się boje co to sie bedzie działo na flo...:yeahh: mimo bliskości lampy po ostatnich 4 dniach roślinka się dosyć wyciągnęła ale przy tych genach to raczej normal.... widzę że u pio troche innaczej listki wyglądają bo moje są długie i palczaste...
 
Ostatnia edycja:

Ss1

Active member
Rejestracja
Sty 13, 2010
Postów
37
Buchów
0
sam za kilka dni zaczynam relacje z tej wlasnie odmiany i jednej z ufo
 

freshgrow

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2010
Postów
434
Buchów
0
Idzie niezle. U mnie liscie bardzie "indzycze". Moim skromnym zdaniem powinenes zadzbadz o chlodzenie powietrza toz nad szczytami a nie na poziomie lodyg. Mozesz dac nizej lampe. Jak zrobisz oczywiscie zalezy to od Ciebie.
 
G

Gość

Guest
wyglądają na troche wyciągnięte,jeżeli nie chcesz obniżyc bo sie boisz ze przypalisz szczyty to wez pod lampą zamontuj jakąś szybe i wtedy obniż, będzie elegancko<wodna>
 
K

khaaaaaaaa

Guest
szyba zjada lumeny do tego musiala byc hartowana, lepszy wiatrak jesli jest problem z temp pod lampa
 

Delikwent

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
843
Buchów
0
szyba zjada lumeny do tego musiala byc hartowana, lepszy wiatrak jesli jest problem z temp pod lampa


Zwiększenie przepływu powietrza powoduje że powietrze w boxie jest szybciej wymieniane jeżeli ktoś ma poza boxem rh 25%(a tak zazwyczaj jest na kontynencie) to w boxie będzie miał to samo. Donice szybko wysychają np. jak ma się 400W w boxie 60x80x160 i wyciągającym 300m3/h(na moim przykładzie) trudno utrzymać 60% rh na wega. W takim wypadku strata kilku lumenów przez cooltube jest warta utrzymania rh ponieważ gdy podnosi się wilgotność temperatura spada. Jest jeszcze promieniowanie cieplne ale to już załatwia test ręką jeżeli parzy w łape po kilku min. na wys. szczytów to jest za blisko.
 

vikingwp

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2009
Postów
184
Buchów
0
mialem ta hybryde na out w zeszlym roku i musze powiedziec ze bylem bardzo zaskoczony moca, wystarczylo sciagnac 2-3 machy z bongacza i dzialo sie ostro :) Temat byl mocno niedojrzaly, wysadzany na poczatku czerwca a palony pod koniec wrzesnia. Zbiory ok. 30g ale z pewnoscia bylyby wieksze gdyby teamt byl pozniej zebrany. Pestki mialem od quakeminda, wyroslo mi jak z obrazka :)
 

DARNOK

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2007
Postów
71
Buchów
0
Mam pytanie co do tej odmiany bo kumpel ma taką samą i ja mu ją pielęgnuje. Nasza roślinka ma w tym momencie 3 i pół tygodnia no i urosła na wysokość 39cm. Niczym jej nie trenowałem ale nie chciał bym mieć tylko 20g z krzaka więc zastanawiam się czy nie potrzymać jej na wegu jeszcze z półtora tygodnia. Co myślicie? Po przełączeniu na flo urośnie jeszcze gdzieś z 1/3 ale nie jest to i tak to co pisali wszędzie, że ma 80cm i to było dla mnie niskie a tutaj nie całe 40cm osiągnąłem.
Co byście mi radzili?? <joint>
 

bobmarley

Well-known member
Rejestracja
Lis 29, 2011
Postów
81
Buchów
0
może ktoś wypowiedzieć się w temacie klonowania tej odmiany? bo na pierwszej stronie tego tematu jest napisane że white widow ciężko się klonuje
pozdrawiam
 

Drifter

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2007
Postów
1,025
Buchów
2
Moim zdaniem nie warto klonować, ani kombinować z fotoperiodyzmem. Geny nie są stabilne i dla tego rośliny bardzo mocno hermią.

Ogólnie bardzo dobre kiełkowanie, łatwa komercyjna roślina.Czas 10 tygodni...

Nie za bardzo polecam przy większych uprawach ze względu na hermienie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół