nasiona marihuany

Big Bud x White Widow - hybryda

Wyszukiwarka Forumowa:
D

delete

Guest
Witam ponownie właśnie wjechało nie dawno na canabis.fr.pl chyba to kupie może to być bardzo ciekawa hybryda może wiecie coś więcej o niej ???,chyba musi być to jakaś nowa hybryda szukam wszędzie np na OG i nigdzie nie ma fot ani żadnego info ;/////,oferta na canabis.fr.pl tych nasion to feminizowane czyli dobrze w ch*j :),pojawił sie też skunk special feminizowany

POZDRO
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
myśle że ta roślnika ma moc white widow i zbiory big buda! :D
 
D

delete

Guest
noooo właśnie super połonczenie,pewnie fajny zapaszek będzie mieć,chłopaki z cannabis postarali sie :)
 
W

w3bster

Guest
Ehhhhh 600g z m2 o jakości WW 8)
To by było taaaaakie piękne, aż za piękne :x
 

czarny5656

Active member
Rejestracja
Lut 4, 2006
Postów
31
Buchów
0
wlasnie tez bym chcial takie cos :D tylko wyczytalem ze white widow ciezko sie klonuje, czyli to co bym chciał robic w nieskonczonosc... :D wiec chyba odpada :/ a moze po skrzyzowaniu z big budem bedzie lepiej?
 
B

bodekl

Guest
dobry temat

JA wlasnie hoduje white widow x big bug fem. (cannabis.fr)Na razie jestem na poczatku i moge pochwalic sie jedynie 18 dniami hodowli
18 day WWxBB
w3bster
PostWysłany: 2006-01-23, 14:11 Temat postu:
Ehhhhh 600g z m2 o jakości WW 8)
To by było taaaaakie piękne, aż za piękne :x
Odp. Poczekamy zobaczymy co z tego wyrosnie. Pewne niezle ziolko. Mysle ze jest to rozsadna decyzja i zakup tej wlasnie odmiany.
klubbheads
PostWysłany: 2006-01-21, 13:14 Temat postu:
noooo właśnie super połonczenie,pewnie fajny zapaszek będzie mieć,chłopaki z cannabis postarali sie :)
Odp:
na razie slabo pachnie ale zaczyna powoli nabierac zapachów. Im starsza tym zapach staje sie intensywniejszy.
klubbheads
PostWysłany: 2006-01-21, 02:02 Temat postu: Big Bud x White Widow - hybryda
Witam ponownie właśnie wjechało nie dawno na canabis.fr.pl chyba to kupie może to być bardzo ciekawa hybryda może wiecie coś więcej o niej ???,chyba musi być to jakaś nowa hybryda szukam wszędzie np na OG i
  • nigdzie nie ma fot
ani żadnego info ;/////,oferta na canabis.fr.pl tych nasion to feminizowane czyli dobrze w chu* :),pojawił sie też skunk special feminizowany

POZDRO
Odp: mam foty nasion
 
D

dall

Guest
Mam pytanko: Czy jak posadzę ziarna żeńskie (female) potrzebna mi będzie męska roślina (jej pyłek) do zapłodnienia?
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
O żesz ku**a, eheheheh. A jeśli masz kobietę, to by urodziła potrzebuje nasienia ?
 
P

predator

Guest
dall napisał:
Czy jak posadzę ziarna żeńskie (female) potrzebna mi będzie męska roślina (jej pyłek) do zapłodnienia?
a wiesz jak robi sie dzieci :?:
 

KUBELEKDESKA

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
66
Buchów
0
Ze to jeszcze na świecie ludzie tacy sie trafiają powiem szczerze jak spojrzałem na tego posta to przez chwile poczułem sie jakbym był za aborcją :farao: :pl: :pl: :pl: :pl: TAK DALEJ DALL !! :pr: :pr:
 
B

bodekl

Guest
He he dzięki. Część z nich była z własnej uprawy. :queen:
PeAcE
 
K

kotku

Guest
a przy uprawie miałeś jakiś jonizator albo coś takiego bo napewno ładnie to zalatywało przy flo:)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół