nasiona marihuany

Szpanerski out 2011;Hindi,kanadian,2 x WW

Wyszukiwarka Forumowa:

SzpanerB

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2011
Postów
104
Buchów
0
nie tylko mam robote za granica i jak poczekam 2 tygodnie to moze byc po ptokach:p Porzadany przezemnie efekt to odciecie nóg :)
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
no to sie nie malo rozczarujesz jak ja teraz zetniesz
 

SzpanerB

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2011
Postów
104
Buchów
0
Musiałem ściac dzis i oby jimmi sie mylił:jocolor:bo zle sie czuje,z tym ze jak zmarnowałem sobie towar to nie 10 gram ale jak narazie 2,9 kg mokrego(5 ubitych reklamówek).Ale trudno nie mam wyjscia musze leciec do francuzów na kilka tygodni.Zostało mi jeszcze 2 krzaczki White Widow które przetrzymam do konca wrzesnia i jeszcze dłuzej.
Canadian:

Hindu Kush:





Wszystko wisi w boksie na strychu,pstrykno jutro fotke;d
Oby to cos kopało .
 

SzpanerB

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2011
Postów
104
Buchów
0
Witam po miesiacu nieobecnosci(ban i praca)
suchego zebrałem 340 gram z tych dwóch roslinek(260 z dużej i 120 z ,mniejszej.Nie bede mówil ile mi zostało,nie bede robił zdjec.Gdybym nie dostał bana to zakonczyl bym to tak jak trzeba.
W tym tygodniu musialem sciac White Widow(2 drzewka),topy schna w boksie na garazu jednak po 3 dniach prawie wcale nie wyschły bo temp nie da to schniecia(10-15 stopni).Roślina robiła sie biała(w nocy juz sie błyszczała zywica),sciolem bo zaczeła mi pleśnieć:((..

pozdrawiam moze bedo zdjecia jeszcze ale nie z taka iloscia jak 3 tygodnie temu.
:pl:</P>
 

SzpanerB

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2011
Postów
104
Buchów
0
#2013


Witam po długiej nieobecnośći. Nie chce zaczynać nowego wątku,ponieważ chciałbym mieć wszystkie swoje materiały w jednym miejscu.Lepiej puźno niż wcale ( Na haszyszy 4 lata = 4 uprawy). Proszę adminów o nie banowanie za odświeżanie tematu.
:freak:
Zaczynam od najmniejszego ale najstarszego. Takie coś mam w malinach.
(90 DNI,BIOHUMUS,Kupione Kurzenice za piwo,CANNA BOST,LST)



Male nie ? hahaha na jeden melanż może wystarczy <lol>
We Wtorek jade na kolejne spoty,lepsze spoty i bedo zdjęcia i rozpiszę się
rozwieźle na ten temat.

Nie znam 90 % odmian swoich roslinek,gdyż wiekszosc pochodzi z OP,
a feminizowane na które wydalem pół pensji wygrzebały jakieś bażanty-
rok temu podobnie tylko jakies ptaki na tarasie mojej willi .
 

Wolnykonopny

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2012
Postów
79
Buchów
0
Czy aby plesn nie zaatakowala twojej rosliny?na ostatnim zdjeciu wyglada jak plesn ale moge sie mylic.
 

SzpanerB

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2011
Postów
104
Buchów
0
tak tak wiem o pleśni ale dopóki słonko przygrzewa je mocno to trzymam.Jak tylko pogoda się zepsuje to ścinam.Palenie i tak kopnie na 100 % to pewne. :) obserwuje te pleśn i jak narazie nie rozwija się. Czasami lepiej potrzymam dłużej i usunąć pencetą spleśniałem topy,a zdjąć z rosliny satysfakcjonujacy towar niż mieć jakieś małe zielone kuleczki.:bounce:
Skoro mowa o kurzenicach.To zrobiłem tak,że zakopałem je dookoła rośliny. Jak dla mnie pomysł jest dobry,bo wystarczy polać wodą i składniki odżywcze dosłownie oblewają korzenie roślny. Zamierzałem się do tego w tamtym tygodniu ale zrobiłem to dopiero wczoraj,bo codziennie wracalem z pracy pijany( ostatki,bo w sierpniu nie piję)
 

le nut

Banned
Rejestracja
Lut 28, 2013
Postów
1,779
Buchów
0
Witam po miesiacu nieobecnosci(ban i praca)
suchego zebrałem 340 gram z tych dwóch roslinek(260 z dużej i 120)

jak na moje 260+120 = 380 :D


a co do automatow to po co zes treningi robil ;p


tez mam problem z kurewskimi bazantami ;p (do tego sarny i lisy..)
 
Ostatnia edycja:

SzpanerB

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2011
Postów
104
Buchów
0
co do automatów to ja zawsze robie LST wszystkiemu co uprawiam, bez wzgledu na to czy jest to AF,fem reg czy kaktus :pr: :spalony:
Propo tego 380 to było znacznie więcej,bo łącznie z tym Whie Widow miałem ponad pół kilo ale to było zbyt dużo - dlatego w tym roku jak i rok wczesniej nie posiadam regów tylko kilkanaście AF o rożnych odmianach.
Mi bez problemu wystarczy na rok 60 gram :D Mówi się,że można trzymać towar przez rok, dwa ale prawda jest taka,że świerze,bo 7-14 dniowym curringu jest najlepsze.

---------- Aktualizacja posta 05-08-2013 ---------- Czas poprzedniego posta 04-08-2013 ----------

<joint>dobryyy.
Z taka ilościa startowałem 20 maja- w każdym pudełku było po 3-5 nasionek,łącznie sadzonek w doniczkach na tarasie trzymałem 28 ( NEMESIS,WINDORELLA,NORTHEN LIGHT,CRITICAL X AUTOMAZAR,HAIZIR,LOW RIDER, RESZTA TO MIXY. Maj był bardzo niepewny.Zawsze jak byłem w pracy i jak się chmurało to bałem się,że spadnie grad i spad.Grat wielkośći żołędzia zniszczył mi przyszłego outa.Straciłem wówczas 11 roślinek.
</P>
Teraz pozostałości.












O tu jest jeden z 4 spotów,gdzie coś wygrzebało moje femki.










Miałem jakąś tam mapke z odmianami,gdzie co i jak posadziłem ale ją przepiłem
. Wszystkie spoty są ulokowane na moich działkach,które kupiłem wcześniej pod budowe autostrady ale jednak akurat w tych miejscach nie będą budować. Łącznie wykupiłem 68 ha.46 sprzedałem z takim zyskiem,że mogę znowu kupić drugie tyle.</P>AF są dobre,bo krótko rosną ale trzeba mieć ich dużo.Trzeba włożyc w nie niestety dużo pracy.Za rok 3 Regi,a wychoduję je tak jak należy.Bo jak 2 lata temu wpadałem na spota to jarałem sie widokiem,a teraz to zamuła :zjarany:
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Małe,Małe HK w automacie potrafi dać więcej, ja trzymam 5 sztuk jeszcze, juz mógłbym je ścinac ale nie mam czasu:sunny: 3 sztuki mi się zabarwiły na fiolet:jaraczz: Mam bardziej zbite te rośliny, pomimo tego że były tylko raz nawożone Plantonem K.
Jeśli mam byc szczery to te Twoje rośliny to nic więcej jak 2+/-3.
 

SzpanerB

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2011
Postów
104
Buchów
0
Za mało biohumusa lałem,bo mi sie nie chciało kupic ale jutro to ogarne,bo rosliny są bardzo małe. Za 2 tygodnie pokaże efekty <joint> Ja wiem,że jest do dupy,bo we wcześniejszych latach lepiej mi wszystko wychodziło,bo bardziej do tego podchodziłem. Ale ogarne ten syf,bo umiem i znam sie na uprawie ;p
 

le nut

Banned
Rejestracja
Lut 28, 2013
Postów
1,779
Buchów
0
Za mało biohumusa lałem,bo mi sie nie chciało kupic ale jutro to ogarne,bo rosliny są bardzo małe. Za 2 tygodnie pokaże efekty <joint> Ja wiem,że jest do dupy,bo we wcześniejszych latach lepiej mi wszystko wychodziło,bo bardziej do tego podchodziłem. Ale ogarne ten syf,bo umiem i znam sie na uprawie ;p

male bo je postresowales niepotrzebnymi treningami.

znasz sie ale na pewno nie na automatach ;p

aha i daj znac ile % plonu dojedzie plesn :)
 

SzpanerB

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2011
Postów
104
Buchów
0
no racje masz,bo lst zrobilem po 3 tygodniach- jak były za małe. Jeżeli chodzi o pleśń xd to nie wku ^^ mnie bo dziś wezme siekiere i u^^^ tne :harvest: :crazy: Dzisiaj niegdzie nie jade samochodem,bo picie znowu było po pracy..w pracy również ale wiem co dziś zrobie. Jakby nie vódka to bym tu dostał już z 50 buchów za zdjecia haha
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół