nasiona marihuany

Szpanerski out 2011;Hindi,kanadian,2 x WW

Wyszukiwarka Forumowa:

SzpanerB

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2011
Postów
104
Buchów
0


Witam;
CHciałem się pochwalić pierwszym outem z roslinami typu regular,wczesniej chodowałem tylko AF.Rośliny ostro kwitną już od 2 tygodni.Nie stosuje żadnych nawozów typu planton,plagroon,canna itp.
50 CM WYŻEJ WYKOPAŁEM RÓW W KTÓRYCH UMIEŚCIŁEM TOKI KURZENIC.JAKO,ŻE SPOT JEST NA POCHYLONYM TERENIE-42% TO WSZYSTKO ŁADNIE SPŁYWA I NAWAŻA PO KOLEJI FLORE KTÓRA ROŚNIE NIŻEJ.

White Widow:





Nie znam odmiany:,,XXL"








,,L"
Nie znam odmiany ale na podstawie lekko fioletowych kwiatów podejrzewam,że to geny black berry.




Pest z mixu OP,jeśli ktoś wie co to może być to bardzo prosze o pomoc,bo każdy chce wiedzieć z czym na doczynienia.
 

strazak_sam

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2010
Postów
691
Buchów
0
duzo roslinek wybarwia sie na fiolet wiec ciezko okreslic, szczeze mowiac nigdy sie nie dowiesz co to jest jak nie wiesz co kupiles :p ale roslinki bardzo ladne :D pierwszy buch zasluzony <joint>
 

Pawka

Well-known member
Rejestracja
Maj 16, 2009
Postów
302
Buchów
0
WW masz regularne które już ci kwitnienia a mi dopiero jedne WW które ma cien z jednej strony powoli wchodzi w fazę kwitnienia :pl:
Kiedy je wysiałeś WW i skąd masz pestki i ile ma godzin światła...
 

SzpanerB

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2011
Postów
104
Buchów
0
white widow

Skąd je mam? seedbank
Od 15 lutego rosnie,3 miesiace w boksie i od połowy kwietnia pod gołym niebiem.Roślna zaczeła kwitnać już w kwietniu(12/12) ale dzień robił sie coraz dłuższy to sie zrewegetowała i kwiaty zaczeły zanikać.Roślna zmieniła całkowicie kszałt liśći na takie bazyliowate-REWEGETACJA.
Weg trwał do 15 sierpnia.Od tego czasu kwitnie.
Ciekawe jest to,że w czerwcu wichura oderwałą topa i wbiłem go w ziemie tak po prostu i dzisiaj mam z niego druga,nie małą roślinke.
Te white widow było 2 razy wieksze,ale połowe rośliny zjadła pleśń,bo było bardzo geste a lato nie było nie wiadomo jak suche.
Ile naświetlam? Tyle ile trwa teraz dzień:)

A Tu klon white widow:




Cieszę się,że zdobi mój ogród ale znudził mi się i chciałbym go jak najszybciej upier...
 
Ostatnia edycja:

SzpanerB

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2011
Postów
104
Buchów
0
Panowie a tym 2 dużym roslinkom ;xxl i L ile dajecie do scinki na oko,bo ja bede patrzył bo kolorze trichomów jak zawsze pod koniec ale bo chce wiedziec na kiedy przygotować boks do suszenia...pzdr
 

lovely

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2011
Postów
406
Buchów
0
WW masz regularne które już ci kwitnienia a mi dopiero jedne WW które ma cien z jednej strony powoli wchodzi w fazę kwitnienia :pl:
Kiedy je wysiałeś WW i skąd masz pestki i ile ma godzin światła...

Też mam WW i mam w identycznym stanie kwitnięcia co kolega ^^
Jutro postaram sie ciepnąc pro fotki z tego spota ino dorwa aparacik ;)
Jak są tutaj jacyś hodowcy WW to wbijać do mojej fotorelki ! :p

Peace
<shiza>
 
T

Tlazolteotl

Guest
Powiem tylko "O ku**a"
I to by bylo tyle w temacie ha ha<peace>
 

SzpanerB

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2011
Postów
104
Buchów
0
Panowie bo na moich dwóch wielkich roślinkach od pewnego czasu trichomy zmieniaja kolor na brazowy,na chwile obecną mają jakieś 35-40 % brązowych trichomów.Wiem,że scinka nastepuje jak jest ~80 % ale chcem sie upewnić czy realna byłą by scinka za tydzien w piatek.
Rośliny włoski wypuściły 5 tygodni temu.Płeć pokazały gdzies w drugim tygodniu wakacji.
((Nie mowa tu o White Widow!)):joker:
 
G

Gość

Guest
Panowie bo na moich dwóch wielkich roślinkach od pewnego czasu trichomy zmieniaja kolor na brazowy,na chwile obecną mają jakieś 35-40 % brązowych trichomów.Wiem,że scinka nastepuje jak jest ~80 % ale chcem sie upewnić czy realna byłą by scinka za tydzien w piatek. Rośliny włoski wypuściły 5 tygodni temu.Płeć pokazały gdzies w drugim tygodniu wakacji.
Tak realna by była. Kosimy gdy trichomy zaczynają robić się bursztynowe, nie ma na to reguły że muszą być w 80% brązowe, możesz skosić gdy są mleczne to zależy tylko od Ciebie. Czym więcej bursztynowych tym mocniejszy bardziej przybijający high, mleczne trichomy-faza bardziej ożywcza.
 

SzpanerB

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2011
Postów
104
Buchów
0
Obys sie mylił ale roślina kiełkowała 15 lutego 2011 roku.do połowy maja rosła w boskie,gdzie pojawiły sie zalązki kwiatów(wówczasz 12/12).Na polo już zaczynało robic sie ciepło to dałem na pole.tydzien około kwitnełe ale potem kwiaty zaczeły zanikac.Cała roslina zmieniła sie w bazylie(liscie tak zmieniły kształt).Rewegetacja.Roślina pozbyła sie 100% kaczych lisci na koszt prawidziwych maryhłańskich lisci gdzieś w połowie czerwca..
Jeżeli sie nie myle to w genach cos sie jej poprzestawiało i z tąd to wczesne kwitnienie.
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Panowie bo na moich dwóch wielkich roślinkach od pewnego czasu trichomy zmieniaja kolor na brazowy,na chwile obecną mają jakieś 35-40 % brązowych trichomów.Wiem,że scinka nastepuje jak jest ~80 % ale chcem sie upewnić czy realna byłą by scinka za tydzien w piatek.
Rośliny włoski wypuściły 5 tygodni temu.Płeć pokazały gdzies w drugim tygodniu wakacji.
((Nie mowa tu o White Widow!)):joker:

Napewno mowimy tu o trichomach zy moze o wlskach??
Nie wierze ze trichomy w tym stadium juz byly brazowe
 

SzpanerB

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2011
Postów
104
Buchów
0
tak jak mówiłem roślina pierwsze włoski wypusciła 2 lipca,to 5 tygodni mineło.Jutro wezmę dobry aparat i pstrykne kilka makro.
Niestety jeśli chodzi o ścinke to tylko jutro bede mogł ją przeprowadzić albo czekać 2 tygodnie.Jak ma padac to wole nie ryzykować pojawienia sie pleśni.

Mam na myśi włoski panie Jarecki.
 

Jim Carrey

oraganic jungle growing masta
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2007
Postów
1,091
Buchów
3
tak jak mówiłem roślina pierwsze włoski wypusciła 2 lipca,to 5 tygodni mineło.Jutro wezmę dobry aparat i pstrykne kilka makro.
Niestety jeśli chodzi o ścinke to tylko jutro bede mogł ją przeprowadzić albo czekać 2 tygodnie.Jak ma padac to wole nie ryzykować pojawienia sie pleśni.

Mam na myśi włoski panie Jarecki.

takie cisnienie masz ziomus ?

poczekaj lepiej bo sk***isz 2 bonga i nie bedziesz sie juz mogl zk***ic
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół