nasiona marihuany

Mazar

Wyszukiwarka Forumowa:

tybuch

Active member
Rejestracja
Maj 5, 2008
Postów
34
Buchów
0
ja teraz hoduje mazara,ma juz 3tyg i 2dni i rośnie jakoś powoli,wczesniej hodowałem white widow i rosła zupełnie inaczej,ale cóż jestem pełen wiary i optymizmu,ja przejde na kwitnienie i urośnie wiecej wrzuce fotki
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
jak już coś to nie hodujecie tylko uprawiacie...

Mazar prawdopodobnie nie dojdzie niby 8-9 tyg. flov ale mi w szklarni doszedł po 10tyg a i tak mógł spokojnie dojrzewać jeszcze z tydzień...
Zależy od genów.. być może z ripenem doszedł by do końca października.

Jeśli nie macie ogrzewanej szklarni nie zdziwcie się że kiedy inni będą zbierać plony wasz plant dopiero będzie miał małe bobki.

Mazar - bardzo dobra indyjka rośnie podobnie do Top44 niski krzaczasty karzeł :)
topy rzeczywiście całkiem spore na OUT nie są zbyt zbite ale za to bardzo oszronione.
mazar śmierdział już po 3 tyg veg jeśli chcesz go indoor koniecznie zaopatrz się
w filtr węglowy!

Podobało mi się to, ze jego kwiaty były niemal całkowicie złożone z "włosków" a nie kryształowych powykręcanych liści.

Dym ciężki i cierpki raczej dla zaawansowanych :) high TOTAL STONED wchodzi stopniowo i długo trzyma. Nadaje się na wieczory przed jakimś filmem i górą żarcia. Albo robić mieszanki z sativką 50% - 50% moja ulubiona mieszanka
to 70% mazar - 30% durban poison (lubie indyjki).

Polecam z mazarka zrobić ciasto ! z 3-5 g można zniszczyć sporą grupkę przyjaciół :).
Jak lubisz tak indyjki to
Sensi Star albo Black Domina (miażdzyciel).
 

tybuch

Active member
Rejestracja
Maj 5, 2008
Postów
34
Buchów
0
Dobra wiadomość ARKAN,wreszcie ktoś kto wyhodował("uprawiał")mazara, mam go już 3.5tygodnia i niski kurdupel,warunki ma dobre ale nie chce rosnąć tylko sie krzaczy,mam do na indor i bede 3ymal na 5tygodni grow i koło 10 na kwitnienie,jakieś porady i wskazówki.

Mam nadzieje chłopaku że masz racje bo dygam sie że może być lipton.


wciąż jaranie i jaranie,niemożlliwe jest skuna przedawkowanie
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
mazar to 100% indica, czyli rosnie niska
5 tygodni vega to bardzo dlugo, a 10 tygodni flo przy tej odmianie to glupota bo dochodzi w 8 tygodni i po 10 ci przekwitnie i tyle bedziesz mial
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
10 tyg. flov na indoor to ciężko będzie roslina po 8 tyg gubi liście.
Mazar ma być kurduplowaty on rośnie na boki a nie do góry :)


chaszczu - w szklarni dopiero przy 10 tyg 70% kwiatów wybrązowiała a liście były jeszcze zielone :freak:
 

tybuch

Active member
Rejestracja
Maj 5, 2008
Postów
34
Buchów
0
To ile najlepiej trzymać go na grow a ile na kwitniecie,mój przy 3tygodniach wyglądał bardzo chujowato,dlatego postanowiłem przetrzymać go do 5ciu.
Teraz ma 3.5tygodnia i mam jeszcze czas i może przełączyć go przy 4rtym na kwitniecie.
Wszelkie wskazówki zastrzezenia i porady mile widziane.I jeszcze jedno,czy przy przejsciu na kwitnięcie przez 1wszy tydzień podlewac go tylko wodą a później bloomem,czy od razu moge go bloomem atakować.Pozdrawiam wszystkich zaangażowanych grownerów<wodna>
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
to ile trzymac jeszcze na veg zalezy ile masz miejsca w boxie i jak wysoka jest roslinka, mazar nie za bardzo sie wyciaga na flo, wiec mozna trzymac go dlugo na veg, po przestawieniu dawaj od razu bloom i trzymaj tak okolo 8 tygodni
 

tybuch

Active member
Rejestracja
Maj 5, 2008
Postów
34
Buchów
0
Dziękówa i tak też uczynię,potrzymam go do 5ciu na grow i do 8smiu na kwitnięcie.
 
G

Gość

Guest
no no ładny mazar z outa musze też go sprobowac na oucie

miał ktos jeszcze mazara na oucie ?
 
Ostatnia edycja:
G

Gość

Guest
kiedy ścinałeś data konkretnie doszedł ?? i to pod gołym niebem czy szklarnia ??
 

Delta Force

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2010
Postów
344
Buchów
0
Genialny, chociaz i tak gdyby mógł pewnie postał by kilkanascie dni dłużej.
Więcej konkretów kiedy zaczyna kwitnąć, kiedy ciąłeś i najważniejsze czy był uprawiany w PL?
 

zdupyogien

Active member
Rejestracja
Kwi 25, 2012
Postów
31
Buchów
0
Ja posadzilem na majowke a juz mialem scinke (50/50 bialych i brazowych trichomow) 1 wrzesnia tylko to byl Auto mazar wlasnie troche tu ludzie gadaja o tym mazarze nie mowiac czy to af czy zwykly . Jak na automat wyrosl mi calkiem wysoki i dal spoko topy bez fim i lst sam sie fajnie rozrosl . Mysle ze auto mazara lepiej nawet sadzic na oucie poniewaz muj przezyl wichury gradobicia krety w kozeniach jakies dziorki w lisciach temperatury nocne pod koniec sierpnia 10- 13 c po drugie jest maly (do uda ) mozna w jednym miejscu posadzic duzo ilosci bez rzucania sie w oczy a topy daje naprawde grube z jednego malego automata spokojnie 40 g minimum sadzisz z 5 i masz 200 g (ogolnie na oucie dal mi wiecej niz pod cfl 85 ok 7000 lm + osram 1200lm)
 

Tattooman

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2011
Postów
249
Buchów
0
Poziom nasion Mazar od DP

Czołem.

Tyle ostatnio ludzie narzekają na Duch Passion, że aż strach coś od nich kupować.
Czy miał ktoś ostatnio kontakt z nasionami zwykłego Mazara? Czy wyrosły z nich same dziewczyny, czy byłe jakieś problemy?

Pytam, bo właśnie zamówiłem i nie wiem czego się spodziewać. :spalony:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół