nasiona marihuany

Passion#1 Out'11

Wyszukiwarka Forumowa:

lovewowe

Well-known member
Rejestracja
Cze 16, 2011
Postów
47
Buchów
0
Ile jej dajecie tygodni do pełnego zakwitu od tego momentu? Mocno spuchnie przez miesiąc?
Cztery tygodnie i zbieraj co urośnie. Potem i tak słabo dojdzie na masę i na smak a zaczną sie straty na pleśniaka i inne. Zależy jeszcze od regionu i klimatu. Ładny krzak ale potrzebuje słońca i ciepła a tu jesień, ostatnie dni słonka :) Popalisz z tego i z radością ;) Z fartem
 

SMIESZNY1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2006
Postów
519
Buchów
0
Mam w tym samym stadium BB XXL z MOC i też czekam z wiarą w pogodę
Damy radę. Krzak zajefajny. Będzie sporo niezamulającej Ganji. Peace
 

HempLover

Active member
Rejestracja
Paź 6, 2010
Postów
37
Buchów
0
mam na podobnym etapie 2 grapefruit x shaman i juz zaluje ze dopiero teraz boosta zamowilem. Do tego terra flores + pk13/14 i mniejmy nadziej ze sie wyrobimy.
Powodzenia ;)
 
G

Gość

Guest
Ja używam cały czas Planton K w dużych dawkach i bardzo dobrze to znosi. Od niedawna robię opryski na pleśń + trochę bioponu na kwitnienie. Właśnie takowy zrobiłem. Już można poczuć piękny zapach chodząc wokół planta, liście oblewają się żywicą :)) Z dnia na dzień puchnie, jestem dobrej myśli. Powodzenia :)
 
G

Gość

Guest
UP

27 Września

100_3758.JPG


100_3759.JPG


100_3761.JPG


100_3757.JPG


100_3760.JPG


100_3762.JPG


100_3763.JPG


Cały czas dostaje duże dawki Plantonu K. Od października zapowiadają 10 dni deszczu..
 

faftaq

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2011
Postów
52
Buchów
0
przy takiej powierzchni i tak zbierzesz sporo mimo niskiego poziomu flo ;)

a bonsai za***oscie rozkrzaczony
 

Łidek

Member
Rejestracja
Mar 20, 2011
Postów
19
Buchów
0
Co do tego białego nalotu na lisciach to może to być mączniak, w takiej sytuacji preparaty grzybobójcze nie wiele zdziałają. Poczytaj o mączniaku w internecie i porównaj objawy dla pewnosci jakiego srodka użyć.
 
G

Gość

Guest
9 Października (tuż przed ścinką) :harvest:

100_3773.JPG


100_3774.JPG


100_3775.JPG


100_3776.JPG


Niestety nie mogłem potrzymać jej dłużej na dworze ze względu na bardzo dużą wilgotność i opady deszczu w moim rejonie. Nie posiadam żadnych zdjęć suszu itd ze względów bezpieczeństwa (wole dmuchać na zimne). Dlatego dopiero teraz gdy już wszystko poleciało z dymem postanowiłem pokazać fotki. Oczywiście brakowało jej jeszcze troszkę, ale przy tamtej pogodzie trzymanie jej dłużej nie miałoby większego sensu.

Po żmudnym trymowaniu i suszeniu wyszło 250g mocnego palonka o cytrusowym zapachu i raczej ziemistym smaku. Sporo było ścinane dla testów mocy i suszone na szybkości, także powyrzucałem małe boby i te na których dostrzegłem pleśń (myślę że 20-30g). Znajomi którzy mieli okazje spróbować tematu mówili, że lepszego tematu nie palili, przypadł im do gustu, to samo słyszałem od ludzi którzy całość puścili w obieg więc jak na pierwszy raz jestem zadowolony :)

Chciałbym szczerze podziękować ludziom którzy mi pomagali, a także całej społeczności na forum za informacje tutaj zawarte, ogrom wiedzy :) Teraz pozostaje przygotować się na następny sezon, do następnego chłopaki - z fartem! :spalony:

Fotorelacje uważam za zamkniętą, proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Jesien Ci dopisala i plant doszedl do swojego stanu.
Teraz tylko delektowac sie smakiem i zapachem.
a tak ode mnie gwarantuje Ci ze przez tydzien od sciecia i wysuszenia i malym curr nie zajrzysz na forum


Gratulacje
 
G

Gość

Guest
Zauważ że ścinka była miesiąc temu, już po wszystkim dlatego zrobiłem spóźniony update i zawitałem na forum. Troszkę chyba nie zrozumiałeś mojego posta. A Jesień nie dopisała, po 9 Października było załamanie pogody więc dobrze zrobiłem ścinając bo nie dotrwała by do dzisiaj bez pleśni :)
 

topik

Banned
Rejestracja
Wrz 9, 2007
Postów
44
Buchów
0
Gratuluję planta ładny Passionik ładnie się rozrósł.

A teraz dodam coś od siebie może ci pomorze bo czytając wypowiedzi co niektórych z początku tematu to ręce opadają, znawcy Passiona.

Passion twój doszedł tak jak miał dojść zwykle dochodzi przed końcem października.
Zaczął kwitnąć jak na passiona przystało, nic mnie nie dziwiło że tak późno zaczyna kwitnąć a co niektórzy panikowali że jest coś nie tak.
Ktoś napisał że biohumus nie ma nic do kwitnienia, gówno prawda opóźnia kwitnienie i to sporo, przetestowałem to na automatach, biohumusa trzeba w odpowiednim momencie odstawić.

pozdro <wodna>
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Ktoś napisał że biohumus nie ma nic do kwitnienia, gówno prawda opóźnia kwitnienie i to sporo, przetestowałem to na automatach, biohumusa trzeba w odpowiednim momencie odstawić.

pozdro <wodna>
Wszystko co zawiera sporo azotu opoźnia kwitnienie.
 

Mania

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2010
Postów
1,542
Buchów
6
Wszystko co zawiera sporo azotu opoźnia kwitnienie.

no moze i prawda... ale moze i tez gowno prawda - azot jest potrzebny roslinie przez cale jej zycie... wiadomo ze na flo juz tyle go nie potrzebuje co na vegu




raczej sporo dnia opoznia kwitnienie... po prostu trzeba wybierac z glowa odmiany... nie ktore zakwitaja juz przy 15/9 czy 14/10 a inne pokaza dopiero preflo przy 12/12 :D (wrzesien)

edit: a tak w ogole to po co odkopujecie ten topic ?
 

topik

Banned
Rejestracja
Wrz 9, 2007
Postów
44
Buchów
0
Ja przeprowadziłem prosty eksperyment na Ak47 Auto
mianowicie
jedne krzaki podlewałem cały czas biohumusem a drugie przestałem podlewać biohumusem i po 3 tygodniach zacząłem stosować canna flore.
Te co były podlewane cały czas biohumusem nie chciały zacząć kwitnąć.
A te floresem normalnie po około tygodnia zaczęły kwitnąć
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół