nasiona marihuany

Passion#1 Out'11

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
Siemano <shiza>Jako iż jest to moja pierwsza styczność z uprawą postanowiłem zostawić pamiątke na forum. Niestety nie posiadam zdjęć od samego ziarenka dlatego zaczne od najstarszego, z czasem dodam nowe.

Kupiłem 3 nasionka feminizowane z thc-thc.com - dwa padły już na starcie, po tygodniu czy tam dwóch. Ogólnie to nie wiem jakie to geny... Coś mi tu śmierdzi bo roślinka ociąga się z kwitnieniem, może to przez nawozy ale o tym później. Tak czy siak więcej nie dokonam zakupu w tym seedbanku, zacznę korzystać z pewniejszych. Patrząc na fotorelacje passionow, zauważyłem że różnią sie wyglądem w porównaniu do mojego. Zauważyłem że większość ma takie strasznie długie i wąskie liście, zupełnie nie takie jak ten krzak. Bardziej mi to przypomina Maroca jak w topicu o Samotym Marocu w szklarni lub jakimś Shamanie. Saszetka z nasionami miała napis Passion#1 ale kto wie, może to jakies inne nasionka.

Wysadziłem do małych doniczek na początku maja. Po jakiś 3 tygodniach, na out.

Ziemia: standardowa do kwiatów zmieszana z torfową i ziemią ze spota, dodatkowo wymieszana z dolomitem i dużą dawką popiołu drzewnego.
Po przesadzeniu stanęła w miejscu na 2 tyg po czym ruszyła pełną parą. Dołek dość spory, weszły 3 duże worki ziemi.
Nasłonecznienie: Kijowe, nie ma za dużo słońca 4-5h
Trening: FIM + LST gdy roślinka miała z 50 cm
Nawozy: Biohumus (duuużo biohumusa w 3-4 razy większych dawkach) na veg i Planton K na flo.
Inne preparaty: Ślimakol, coś na pędziorki i przeciw pleśni/na pleśn. Akurat nie mam pod ręka więc nie napisze nazwy.

Krótki wstęp zanim wrzucę pierwszą fote. Uczyłem się (wciąż się uczę) tylko i wyłącznie czytając setki postów na forum. Miałem problemy z pędziorkami i ślimakami ale opanowałem sytuacje. Nie będę tutaj wrzucał fotek nadgryzionych czy dziurawych liści, jak ktoś chce zobaczyc to zapraszam do galerii: https://www.forum.haszysz.com/solarr/thumbnails-7403.html

09 Lipca

3.JPG


Tutaj po naginaniu i FIMie

15.JPG


Ładny liść tyle że podziabany przez pędziorki

16.JPG


23 Lipca

33.JPG


Pierwsze włoski które zobaczyłem, do dnia dzisiejszego niewiele się zmieniło.. o to właśnie się rozchodzi.

22.JPG


11%7E0.JPG


09 Sierpnia

100_3574.JPG


Co kilkanaście dni ją naginałem, zobaczcie jak się odwdzięczyła ilością odrostów

100_3573.JPG


100_3570.JPG


100_3569.JPG


100_3568.JPG


Zaraz za panienką rośnie winogrono (już od kilku lat), widać dobrze im razem :bounce:

100_3576.JPG


100_3575.JPG


15 Sierpnia

100_3579.JPG


Taki ma właśnie dostęp do światła.. O godzinie 15-16 winogrono rzuca duży cień na całą rośline..

100_3578.JPG


Pozdro <joint>
 
G

Gość

Guest
UP

Dobra.. Trochę nowości. Dzisiejsze foty:

28 Sierpnia

100_3635.JPG


100_3638.JPG


Zrobiłem ostatnie naginanie.. Ostro się rozrosła, jest przepuszysta. Oglądając fotorelacje innych początkujących myśle że nie idzie mi najgorzej <lol>

100_3637.JPG


100_3636.JPG


100_3641.JPG


100_3640.JPG


100_3639.JPG


100_3644.JPG


100_3646.JPG


100_3647.JPG


100_3648.JPG


100_3634.JPG


100_3633.JPG


100_3632.JPG


Dolne liście zaczynają żółknieć, myśle ze roślinka chce się ich pozbyć, nie dochodzi tam światło i są stare, ostatnio dałem dużą dawke Plantonu K i to może też się do tego przyczyniło <lol>

100_3630.JPG


100_3631.JPG



Ogólnie łodyga jest grubaśna jak dla mnie, gałęzie też. Każda gałąź puściła nowe odrosty, a tamte kolejne.. Jest bardzo zarośnieta, słońce nie dochodzi już w połowie dlatego się wyciąga. Męczy mnie to bo to mój pierwszy i jedyny plant, nie wiem co robić. Próbowałem szukać wiadomości na temat przycinania liści, ale zdania były podzielone, i też nie wiem jak się do tego zabrać. Poradźcie coś..

Czekam na opinie i wszelakiego rodzaju podpowiedzi. Od dwóch tygodni daje mocno Planton K ale nic nie daje.. Postanowiłem kupić coś lepszego z hemp.pl Po przeczytaniu kilku topiców postanowiłem postawić na Canne/BioCanne jako że wszyscy chwalili ten specyfik za niesamowite efekty. Rozważałem za TerraFlores+PK13/14+Booster ale nie starczy mi pieniędzy na trzy. Jaką kombinację użyli byście na moim miejscu? A może jakieś zamienniki?
Rozchodzi się o to że opie****a się z kwitnięciem i ciągle rośnie, robi się busz.. Może to dlatego że waliłem duże dawki biohumusa do każdego podlewania na vegu? I ma za dużo azotu? Nigdy jeszcze nie pokazała żadnych braków czegokolwiek. Dlatego poczytałem o produktach Canna i o boosterze. Co myślicie?

Ide zajarac, życze wam takiej pogody jak u mnie <joint>
 

passioned

Well-known member
Rejestracja
Cze 11, 2011
Postów
170
Buchów
0
slabo sie zbiera z tym flo, nie chce cie martwic, ale moze nie dojsc
 
G

Gość

Guest
dlatego chce kupić jakieś boostery, co myślicie? pomoże?
 

koodini

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2011
Postów
155
Buchów
0
SIema, ładnie rozgałęziony krzak, tylko szkoda, że jeszcze nie kwitnie.

Ps. CHyba trenujesz ją cienkimi linkami/żyłkami bo coś jej się wrzyna w łodygę... pętla się zaciska.
 
G

Gość

Guest
Co może być przyczyną tak opóźnionego i wolnego flo? Zaledwie kilka włosków, opierdziela się jak ch*j... a przecież dobrze wygląda. Czy to wina genów? Jakieś trefne te nasiona z www.thc-thc.com

Muszę ją jakoś uratować żeby były dobre zbiory. Myślałem o kupnie boostera / nawozu z Canna. Jest jakiś sens? Może to pomoże. Jakieś inne pomysły?

Pozdro <joint>
 

lee_knox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
2,186
Buchów
6
Pewnie mieszkasz w takim regionie Polski gdzie są jeszcze dzień jest na tyle długi , że uniemożliwia to przełączenie się rośliny .
Biohumus raczej nie ma nic do tego .
Ja bym jeszcze zrobił jej ostre lst , konkretne wszystkie szczyty porozkładaj na bokach ( ile się da na maxa ją rozłóż ) .
Po tym oprysk z asahi + oprysk na pleśń itp + oprysk na robactwo bo widzę , robaczka i dziurki w liściach . Do tego tabletki doglebowe na insekty i inne dziadostwo np. ten co ja stosowałem .
Nawozy :
Plagron ja ich używam i jestem zadowolony +super vit + hesi power zyme

Pamiętaj , że te boostery nie wywołują kwitnienia tylko wspomagają,, jak jakiś tam kwiat jest ''
A jak możesz postaw jej małą konstrukcję typu foljak .
 

foofighter

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2011
Postów
264
Buchów
0
Jednego jestem pewien, że to nie passion z dp.
Ogólnie passion też późno mi się zbierał, bo zaczął kwitnąć jakieś 2 tyg temu
 

koodini

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2011
Postów
155
Buchów
0
Poczytaj sobie o tym sklepie co żeś sobie zamówił z niego pestki. TO jakis walec
 
G

Gość

Guest
Właśnie przyszedłem do chaty. No wiesz jak to jest, byłem "świeży" jeśli chodzi o chodowle MJ, kumpel mi poradził, była tania wysyłka to zamówiłem i tak się zaczęło. Teraz jak zdobyłem wiedze to coś mi tu śmierdzi. Jak dla mnie to nie jest Passion. (widziałem kilka fotorelacji i w większości Maroki wyglądają tak jak to co ja mam). Lipny sklep, więcej tam nie kupię.
 

foofighter

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2011
Postów
264
Buchów
0
Maroc (indyjka) zaczął by ci kwitnąć na początku sierpnia, więc też odpada.
Ciort wie co to jest, ale z tego co ludzie piszą to thc-thc nie sprzedaje sion z karmy, bo susz coś tam klepie
 

Ahmed92

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2010
Postów
325
Buchów
0
Mozliwe ze wyslal ci jakas odmienke przeznaczona do In a nie Out, zacznie ci kwitnac we wrzesniu moze na poczatku moze pod koniec ch*j wie, jakas baka pewnie bedzie ale na kokosy nie licz ...
 
G

Gość

Guest
UP

2 Września

Mamy już wrzesień i w końcu coś się zaczyna dziać. Roślinka zaczyna wypuszczać coraz więcej włosków, już są na wszystkich szczytach. Wczoraj podlałem ją porządnie Plantonem K.

100_3650.JPG


100_3652.JPG


100_3651.JPG


100_3650.JPG


100_3663.JPG


100_3662.JPG


100_3660.JPG


100_3655.JPG


100_3658.JPG


Powycinałem to i owo. Sory za jakośc zdjęć ale kiepski ze mnie fotograf.
 
G

Gość

Guest
Ładny krzun, fajnie się rozrósł, szkoda tylko, ze tak późno zaczął kwitnąć... Czego na ostatnich zdjęciach liście poobrywane?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół