nasiona marihuany

Bajerek dla SOG'a

Wyszukiwarka Forumowa:

ZielonyKris:]

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
129
Buchów
0
Przeszukując angielskiego(bo tam mieszkam)ebay'a natklołem sie nato malenstwo:]
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI....Sell_LogicX&refwidgettype=cross_promot_widget
ten moze niedlogo przestac dzialac,wiec daje nowy...

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI....Sell_LogicX&refwidgettype=cross_promot_widget

co otym sondzicie:]Mały inkubator na 49 plantow,wrecz idealne do w/w techniki...

A i mam jeszcze pytanko,co do donic na SOG'a,jak to jest,jaka pojemna powinna byc koncowa donica...?Bo ja tak pomyslałem ze kartonik po soku np.1l lub 2l bedzie za***isty...jest to prostokąt,a nie okrąg tak jak wiekszosc donic,wiec wiadomo pouklada sie za***iscie na 1m2:]wiecie oco chodzi nie:]To jak taki kartonik 2l styknie do konca?pozd
 
B

blancik

Guest
to jest tylko do ukorzeniania, a w kubeczkach 2L nic nie zrobisz.
im większa donica tym lepsze rośliny, tego niestety nie zmienisz ani nie przeskoczysz, chyba że zmontujesz jakiś system hydro gdzie korzenie będą miały pole do popisu.
 

ZielonyKris:]

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
129
Buchów
0
blancik napisał:
to jest tylko do ukorzeniania
tu ale ameryke odkryłes...A co innego moze znaczys słowo inkubator...:]
Kubeczki 2l?Jak juz to kartoniki 2l,nom a zaluzmy ze zamiast glemy bedzie,agroperlit,kermazyt,i troche waty... jak takie cos zda egzamin..
A włąsnie,w jaki sposób mozna by połączyć SOG,z jakąś techniką Hydro...?
 
B

blancik

Guest
kubeczki czy kartoniki, do tego i tak po 2L to jeden h*j na to wyjdzie.
zrozum że aby rośliny ci się dobrze rozwijały muszą mieć odpowiednie miejsce do rozrostu korzeni. im donica większa, tym roślina większa. w dwu litrowych pojemnikach nie ważne z czym rośliny duże ci nie urosną.
odpowiednia taka przeciętna pojemność donicy na roślinę to 10L
w hempie masz o systemach hydroponicznych, tam sobie poszukaj opis o systemie NFT, taki by ci przypasił, uprawiasz rośliny bez żadnego podłoża praktycznie i możesz je posadzić w takich odległościach od siebie jak so przeliczyłeś te kartoniki
 
R

rasta

Guest
ZielonyKris: napisał:
]ale ameryke odkryłes...A co innego moze znaczys słowo inkubator...
a co ma wspólnego inkubator z techniką sog??
 

ZielonyKris:]

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
129
Buchów
0
co wspulnego...:]hmmmm 49 plantow....jak nie SOG to np ScrOG ale...:]jakies 4 szafy bys poczebował....:]A pozatym roslinki juz od malego sa hodowane w scisku...:]Moze to malo wazne ale cos napewno zmienia..:]
 
B

blancik

Guest
ZielonyKris: napisał:
]hmmmm 49 plantow....jak nie SOG to np ScrOG ale...:]jakies 4 szafy bys poczebował....:]A pozatym roslinki juz od malego sa hodowane w scisku

zbyt piękne aby było prawdziwe, ale możesz zobaczyć hehe... gwarantuje ci że nic ci nie wyjdzie

[quote="ZielonyKris:]Moze to malo wazne ale cos napewno zmienia..:][/quote]

to nie jest mało ważne!
-to bynajmniej zobaczą inni i dadzą sobie od razu spokój

elooooo
 

sokol

Member
Rejestracja
Sty 18, 2007
Postów
11
Buchów
0
18 funtów to troche dużo jak na bajer który wykorzystasz na kilka roślin i przez dwa tygodnie...moje klony są w kubeczkach z wodą i wypełniaja po brzegi boxa,mają dużo miejsca i warunki jak w inkubatorze, za free i jak długo bedzie trzeba...kartony 2l starczą na góra miesiąc,lepiej jak nie masz miejsca to posadz mniej roślin w duzych donicach i plony powinny być dużo wieksze...zamiast bajerów daj im troche miłości :cheers:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół