nasiona marihuany

Jaka odległość panelu LED od krzaków?

Wyszukiwarka Forumowa:

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
a czy przy LEDach też trzeba uważać na podlewanie roślin tak aby nic nie dostąło się na listki ?
czy światło ledowe działa tak samo jak HPS i powypala dziurki w liściach przez krople wody które zadziałają jak soczewka ?
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
a czy przy LEDach też trzeba uważać na podlewanie roślin tak aby nic nie dostąło się na listki ?
czy światło ledowe działa tak samo jak HPS i powypala dziurki w liściach przez krople wody które zadziałają jak soczewka ?

To mit chłopie...
Nic nie wypala. Jak by tak było to na ziemi nic by nie rosło.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
Nie wiem jak jest pod hpsem ale pod ledem nic Ci nie wypala. Pryskam rosliny przy pelnej mocy panelu i nic sie nie dzieje.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Mam HPS 600W pryskałem cały weg i to fest na liście przy odpalonym świetle i chu*a wypaliło.
 

andy.hicks

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2015
Postów
105
Buchów
0
Bardzo pomocnym jest artykuł na wikihaszysz, a konkretnie ten obrazek http://www.wiki.haszysz.com/index.php/Plik:Dystans_lamp.png
mniej więcej naświetla on sprawę w tym pytaniu :D
Od siebie dodam że jeżeli masz diody szerokokątne to na wegu możesz mieć 25 cm jeżeli wąskokątne powinien być nawe 50 cm.
Warto posłuzyć się forumowym kalkulatorem żeby obliczyć sobie ile mikromoli pada na naszą powierzchnię.
 

neurofunk

Active member
Rejestracja
Maj 28, 2017
Postów
31
Buchów
0
Ledy nisko smialo trzymac mozesz bo one sie nie grzeja a tym bardziej te 32W tylko ze rozproszenie swiatla automatycznie bedzie gorsze. Sam zobaczysz . Ja coby cxb trzymam min te 20-30cm ale one daja cieplo i popalilo by koncowki.

Jak mam boxa wysokiego na 60 cm to mogę tam wsadzić coby cxb i leciec z AF ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół