nasiona marihuany

LittleBoy robi pestki na Out.2012, Passion#1 & Shaman

Wyszukiwarka Forumowa:

LittleBoy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2008
Postów
63
Buchów
0
Witam wszystkich!!!
Celem uprawy jest produkcja nasion, początkowo rośliny trafiły pod świetlówki a następnie przebyły długą drogę żeby trafić na miejscówkę, użycie małych pojemników wymusił wspomniany transport, nawóz jakiego użyłem to "100 dni do róż"i Azofoska. Wszystko przebiegało bez większych komplikacji, kiełkowanie 95%procent a wynik na czas obecny to 8 Shamanów i 9 Passionów więc całkiem nieźle:)
Dla ułatwienia identyfikacji starałem się oznaczać odmiany odpowiednio:Shaman fioletową a Passion czerwoną tasiemką
Mam nadzieje ze całość jest przejrzysta i nie wymaga większego komentarza ale w razie pytań chętnie odpowiem.
Miłego oglądania:)
ps. dodam jeszcze fotki tuż przed kosą i gotowe wysuszone ziarno

(foty powiększone są w dużo lepszej jakości)









































































...
 
Ostatnia edycja:

strazak_sam

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2010
Postów
691
Buchów
0
siema, fajnie ze robisz pestki :D chcesz porobic krzyzowki pasionxshaman i na odwrot, czy linie shamana i passiona f2, czy tak i tak? ja mam tez shamana ale taki wogole inny mi sie wydaje niz te ktore ogladam na forum u innych:p na 2012 chcialem kupic wlasnie shamana z dp moze zalapie sie na kilka pestek od Ciebie ;)
pozdro
 

Qrczak

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2011
Postów
167
Buchów
0
też chciałem robić pestki ale jednego krzaka mi opie****iły ślimaki do samej łodygi:crazy:
będziesz robił jakiegos os??
 

LittleBoy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2008
Postów
63
Buchów
0
żadnych krzyżówek, czysty Shaman i czysty Passion, miejscówki są oddalone od siebie ponad 600metrów, tasiemka wrzucona na jednego krzaka ale to określa całego spota

siema, fajnie ze robisz pestki :D chcesz porobic krzyzowki pasionxshaman i na odwrot, czy linie shamana i passiona f2, czy tak i tak? ja mam tez shamana ale taki wogole inny mi sie wydaje niz te ktore ogladam na forum u innych:p na 2012 chcialem kupic wlasnie shamana z dp moze zalapie sie na kilka pestek od Ciebie ;)
pozdro
 
Ostatnia edycja:

strazak_sam

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2010
Postów
691
Buchów
0
ja teraz wlasnie robie pestki z passiona z dp tylko ze mialem pestki f2 i te co powstana beda f3. passion niby jest staly genetycznie wiec mysle ze bedzie taki jak f1 albo bardzo malo mu bedzie brakowalo do oryginalu. masz pewnie wieksze doswiadczenie w robieniu pestek odemnie, tak jak mysle nie jestem w bledzie?
 

LittleBoy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2008
Postów
63
Buchów
0
Proszę o niepisanie postów tego typu!!!!ja sie tak postarałem a tu zaraz śmietnik sie zrobi:)
OS będzie na pewno ale proszę nie pisać w tej sprawie, wszystko ma swój czas.....
też chciałem robić pestki ale jednego krzaka mi opie****iły ślimaki do samej łodygi:crazy:
będziesz robił jakiegos os??
 

Joe Szklaneczka

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2010
Postów
276
Buchów
0
Ohoho :) Zabezpiecz sie zeby zadnych Magic Mushrom'y sie nie pojawily :) Pozdro i z faretm :)
 

LittleBoy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2008
Postów
63
Buchów
0
nie wiem czy mówimy tym samym językiem ale Shaman rzeczywiście będzie potrzebował oprysku, kwitnienie mocno opóźnione,aura nie sprzyja, trochę moja wina.....za dużo nawozu

Ohoho :) Zabezpiecz sie zeby zadnych Magic Mushrom'y sie nie pojawily :) Pozdro i z faretm :)
 
A

Ace Ventura

Guest
pięknie stary ! czekam na dalszy rozwój sytuacji ;)

pozdro !
 

nienajarany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2009
Postów
489
Buchów
0
Też jestem zainteresowany tą fotorelacją. Szczególnie ile damek Ci wyszło z każdej odmiany oraz czy wszystkie dałeś na nasiona.
 
G

Gość

Guest
Fajnie, ale te wstążki troche przypałowe, krzaki odrazu się przez nie w oczy rzucają. Chyba, że te wstażki nakładasz tylko do fotek;)
 

LittleBoy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2008
Postów
63
Buchów
0
Wszystko poszło na nasiona, 4kobietki Shamana i 5dam Passiona.
50/50 czyli dość standardowo.

(odkurzaczdymu ty mnie obrażasz......przestań tyle palić)

Też jestem zainteresowany tą fotorelacją. Szczególnie ile damek Ci wyszło z każdej odmiany oraz czy wszystkie dałeś na nasiona.
 
Ostatnia edycja:

McBitem

Well-known member
Rejestracja
Sty 28, 2010
Postów
284
Buchów
0
kur... z tego będzie nasion.. szkoda ze ja nie mam zadnego faceta chociaz z 2 odrosty mugłbym zapylic ;/ przynajmniej było by co na outa 2012.
 

nienajarany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2009
Postów
489
Buchów
0
No to nie źle. Z tych damek uzbierałeś sobie niezły zapas nasionek.
Weź się trochę rozpisz. Jakie specfyiki lałeś na weg'u?
 

LittleBoy

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2008
Postów
63
Buchów
0
na dobrej miejscówce nie trzeba nawożenia tylko z pokrzywami ciągła walka, jak już pisałem w pierwszym poście 100dni do róż i azofoska wszystko załatwiły, myślę ze z nawożeniem trochę przesadziłem bo męskie Shamany wystrzeliły na ponad 3metry i kwitnienie opuźniło


No to nie źle. Z tych damek uzbierałeś sobie niezły zapas nasionek.
Weź się trochę rozpisz. Jakie specfyiki lałeś na weg'u?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół