nasiona marihuany

Royal Haze Automatic

Wyszukiwarka Forumowa:

pogrom12

Well-known member
Rejestracja
Lis 28, 2010
Postów
102
Buchów
0
Royal Haze Automatic od: Royal Queen Seeds



Wysokość: 60-100 cm

Efekt: działa na umysł, rozweselający, podnoszący na duchu

Stężenie THC: średnie-wysokie

Genetyka: Haze/Skunk x auto kwitnący strain

Długość Kwitnienia: Auto kwitnąca

Plon: 50-80 g z rośliny

miesiąc zbiorów: 10-12 tygodni od zasiania

Smak jest naprawdę haze , z domieszką "kadzidełka"

Royal Queen Seeds oferuje ci auto kwitnącą koncepcje haze, Smak jest naprawdę haze , z domieszką "kadzidełka" . Wyłącznie ekspert jest w stanie ocenić że końcowy produkt pochodzi z auto kwitnącej odmiany.

http://www.royalqueenseeds.com/autoflowering/royal-haze-automatic.html
 

labamba

Well-known member
Rejestracja
Mar 27, 2011
Postów
56
Buchów
0
Fotorelki chyba nie ma, ale jest to kolejny Haze głównie z nazwy, podobnie jak Haze Automatic od Dinafem.

We wzroście i działaniu podobny do wyżej wymienionego produktu Dinafem z tą różnicą, że kwiatostany są luźniejsze.

Natomiast ma duży potencjał jako dawca w miarę sativovych genów z autofloweringiem.
 

medyczny

Well-known member
Rejestracja
Paź 5, 2012
Postów
87
Buchów
1
miał to ktos w boxie czy na oucie? szukam czegoś sativkowego z autofloweringiem a napotykam sie na jakieś podróbki sativ
 

Bongosik

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2012
Postów
363
Buchów
3
Ja miałem w boxie 3 pomidorki tej odmiany jedna wogole nie wykiełkowała 2 trafiła sie meska a 3 wyrosła taka nie do***ana, U kumpla 2 meskie wyrosły, nasiona kupilismy osobiscie w amsterdamie w RQS'ie. Podobnie tez było z royal dwarfam'i takze pierwszy i ostatni raz wzielismy pechy z RQS.
 
Rejestracja
Sie 8, 2008
Postów
18
Buchów
0
teatr

nie wiem jak wy ale rok temu i w tym roku powtórka na 10 nasion z royal haze automatic z cannabis fr pl na 10 fem wyszły mi 4 meskie to jestem pewny a rok temu nie byłem w stanie sprecyzować z jakiego banku ale tez w 30 nasionach fem były mieszane 3 x 10 z innych banków to miałem 3 meskie jak dzwoniłem do gościa to mówił zebym fotorelacje robił a potem zbył mnie ze posadziłem nasiona regular z gratisa a tego nie zrobiłem bo od razu oddałem je znajomemu wiec było to nie możliwe ale oki nie wiem spotkał się ktoś z czyms podobnym? a jak zamówiłem 100 nasion ak to na paczczce było tak jakby naklejona inna etykieta ze jest to ak a jak ja zerwałem to pod spodem pisało royal automatic dzwonie do gościa on mówi ze producent pakował do starych paczek i naklejał aktualne etykiety żeby sprawdzić na forum i nie wiem właśnie czy gościu wała kreci czy co zawsze tam było spoko na cannabiss fr zero wała a teraz .... :(
 

ronse

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2010
Postów
60
Buchów
0
tak samo jak wyzej zamawiane z cannabis.fr.pl Royal haze automatic od RQS na 10 ziaren 3 okazały sie męskie co to ma być ? nasiona prawie za 300zł i mam męskie? Zenada
 

Ksiadz Andrzej

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2014
Postów
90
Buchów
0
LIPA LIPA LIPA ! W zeszłym sezonie 5 nasion wjechało do boxa, z czego 4 wykiełkowały a 3 okazały się męskie. Jak widać cała partia tych nasion jest z***ana. NIE POLECAM
 

Franek1261

New member
Rejestracja
Sie 21, 2014
Postów
1
Buchów
0
kupujcie w orginalnych opakowaniach, gdy wam nie wykielkuja lub okaza sie nie damki, mozna odeslac opakowanie do producenta a ten albo odsyla pestki lub zwrot kosztow, informacja potwierdzona z smart shopa
 

LisPustyni

Active member
Rejestracja
Gru 9, 2012
Postów
39
Buchów
0
mialem tez te pestki jakis czas temu prosto z coffe shopu w Holandii, pękły 4 na 5, z czego żaden nie wyszedl z ziemi, nigdy nie mialem takiego przypadku
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół