nasiona marihuany

Maroc x GWS

Wyszukiwarka Forumowa:
C

czart

Guest
Dlaczego kilka odpowiedzi z tego wątku zostało usuniętych? Grzech się tu kilka dni temu odezwał ja też pisałem a nie ma tego...
 

marram

Well-known member
Rejestracja
Maj 19, 2014
Postów
116
Buchów
0
Na f2seeds pojawiła się oferta nowych pestek półautomatów od Grzesia. Niestety, póki co, nie ma Maroc x GWS.
 

Alwaro Gringos

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2014
Postów
278
Buchów
0
Coś mi sie wydaje że Grzesiu wypuści najlepsze kąski na ostatnim gwizdku, he he ale nie wiem takie spekulacje
 

marram

Well-known member
Rejestracja
Maj 19, 2014
Postów
116
Buchów
0
Fajnie by było, ale wolałbym wiedzieć to od Niego z pierwszej ręki, bo też chciałbym kupić coś ciekawego. No nic, pozostaje nam tylko czekać, pozdro
 
K

kotmichau

Guest
Przecież grzes pisał za nim zostały usuniete niektóre posty że maroca x gws nie będzie .
 

marram

Well-known member
Rejestracja
Maj 19, 2014
Postów
116
Buchów
0
Czyli nie zdążyłem przeczytać owego anonsu na czas. Dzięki serdeczne kolego za informację :)
 

thegustator

Chiński zwiadowca
Rejestracja
Wrz 23, 2014
Postów
163
Buchów
0
będa (juz jakies sa), ale tej odmiany nie bedzie, tak jak kolega wyzej napisal
 

PatryczekZombie

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
133
Buchów
1
mi został strain maroc x gws zamierzam w tym roku go aktywować ale właśnie mam obawy bo pakiet w originalnej paczce wrzuciłem po prostu do lodówki. Chyba z 2 lata tam był jak nie więcej i coś czuję że nic z tego nie będzie?
Ja mam pytanie do odmian bo widzę że na f2seedzie są odmiany

Guerilla Gold x Ak47
Mastersativa x Automazar
Passion x Shaman x GWS
EasyShaman x Automazar


Mastersativa?

Guerilla G x AK47 czy GG to użyty kanadyjski strain? który już jest półautomatem #2 czy też wersja o ile pamiętam esbenowska?
i tak biorę wszystkich po kilka kul ale brak opisów i nie wiem na które dołki je wrzucić , z pół auto od kannabi czy sezonówy etc. wszelkie info mile widziane
 

BmwM3

Well-known member
Rejestracja
Lip 28, 2011
Postów
148
Buchów
17
Miejmy nadzieje ze na out 2016 bd dostepny legendarny Maroc x GWS poniewaz widze ze nie tylko mi spasował hehe
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół