nasiona marihuany

Maroc x GWS

Wyszukiwarka Forumowa:

nielatol

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2011
Postów
228
Buchów
2
czekam na maroc x gws pozdrawiam i zaklepuje 50 sionek
 
G

grzes

Guest
Trzeba wziac pod uwage kompromis poniewaz atuty rzadko chodza parami , w tym roku postawilem poprzeczke wysoko ,rosliny beda szybkie ,malo lisciaste ,i przedewszystkim mocarne ,bardzo aromatyczne i smaczne . Wiecej bede powili opisywal w temacie out .
Bardzo duzo dzialalem w kierunku mocy i szybkosci kwitnienia , w tegorocznych outach to bedzie przewazac , mysle ze konkurencja bedzie w tym roku naturalnie przez moje odmianki wyniszczona hehe , a co sie bede przejmowal :D
Bedzie krzyz fajny z macem ,nie zdradzam narazie .
 

władca_internetu

Active member
Rejestracja
Gru 2, 2014
Postów
29
Buchów
0
.. w tym roku postawilem poprzeczke wysoko ,rosliny beda szybkie ,malo lisciaste ,i przedewszystkim mocarne ,bardzo aromatyczne i smaczne . Wiecej bede powili opisywal w temacie out .

czyli tak naprawdę to czego wszyscy oczekują z out,

-szybkie dojście
-mało liści
-zbite topy
-mocny high
- no i oczywiście duży plon

trzeba promować swoich bredderów niech podnoszą poprzeczkę a nie jakieś DP i inne chujstwa trzeba pokazywać ze polski produkt ma wysoka jakość. czekam na twój ruch, z crossami
pozdrawiam
 
H

haszysz90

Guest
Ja to samo biore wszystkie odmiany grzesia podobnie jak w tym roku.
 

marram

Well-known member
Rejestracja
Maj 19, 2014
Postów
116
Buchów
0
Narazie rosna sobie ,niektore zapylane ,niektore dochodza ,musze wszystko przygotowac ,komora i suszenie ,pozniej musza nasionka odlazec swoje ,jakos na luty :D

Grzechu wyraził się wg mnie jasno :)
 

1911

Active member
Rejestracja
Gru 23, 2012
Postów
31
Buchów
0
Grzeesiu ! Nie rob nam tegoo ! wroc do swoich i ignoruj osoby ktore nie sa Cb warte ! Od poczatku mojej kolekcjonerskiej zabawy Ty byles nr 1 wiec czeeekam na twoj POWROT i na jakas wiadomosc !
Pozdrawiam , czekam ... !
 
K

klos2

Guest
Ja też czekam na Grzesia i na jego nowe odmiany nawet na icmag-u próbowałem się skontaktować ale mam za małą ilość postów by wysłać mu PM Grzesiu wracaj
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół