nasiona marihuany

Feminizacja - OFFTOP z tematu "Robimy nasiona feminizowane - FOTORELACJA"

Wyszukiwarka Forumowa:

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
A ja mam taki pomysł ,jak by ktoś nie miał tiosiarczanu sodu.


Też mam pomysł jak ktoś nie ma tiosiarczanu - pryskać samym azotanem srebra, działa tak samo :lol3:
 

Herb

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 28, 2011
Postów
1,006
Buchów
5
Też mam pomysł jak ktoś nie ma tiosiarczanu - pryskać samym azotanem srebra, działa tak samo :lol3:

Tak wiem że można pryskać samym azotanem ,ale czytałem że działa bardziej miejscowo niż STS i powoduje więcej niechcianych skutków.
Poza tym większość użytkowników stosuje STS wiec coś w tym musi być.
Na pierwszy raz wiec wolał bym STS aby mieć większe szanse sukcesu. :bounce:

ps. czy ktoś ze znajomością chemii mógł by mi pomóc ? :zjarany:
Mianowicie w tych ogrzewaczach stosuje się tiosiarczan sodu lub octan sodu.

Ktoś powie mi jak szybko, domowymi sposobami określić który z tych związków znajduje się w ogrzewaczu ??

Wiem że roztwór tiosiarczanu sodu pod wpływem kwasów mętnieje pod wpływem koloidalnej siarki i wydziela ostry zapach .

Tylko nie mam pojęcia jaki kwas dodać do tej reakcji , nie chce kupować jakiegoś tam kwasu tylko użyć tego co mam w domu .

Myślę nad octem, jak myślicie da rade ??
(tylko nie wiem jak zachowa sie octan sodu w tej reakcji)

:zjarany:
 

mjmj

Active member
Rejestracja
Wrz 12, 2011
Postów
36
Buchów
0
Następne pytania:
-wszystkie będą rosły w jednym boxie, zakladam ze połowe z nich pryskam sts (poza boxem, po załóżmy godzinie wracają do boxa). Muszę stosować jakieś agrowłókniny ochronne na rośliny niepryskane, aby one się nie zhermiły?

-który sposób "nakładania" sts można uznać za najlepszy? Do użycia punktowego, czubka rośliny
 
Ostatnia edycja:
R

Raver

Guest
Z ciekawości, ile pestek Ci wyszło?


Z 500 sztuk na lajcie z tej ...

DSC08177.JPG


mjmj ja wystawiałem roslinkę z boxa, spryskałem i wstawiałem spowrotem, ważne żeby nie kapało z niej na inną... Daj najlepiej na stożki wzrostu i posmyraj łodygę...
 
G

Guest

Guest
apropo STS,a :)

ja zrobiłem tak : 5ml -azotanu, 20 ml tiosiarczanu = 25 ml bazy
następnie : 25 ml - bazy + 75 ml wody destylowanej = STS
i pryskamy :) ja zrobiłem 3-opryski co 3-dni i to wszystko
po 14/ dniach pierwsze jajca po 20/ pełna pszemiana pani w pana :)
 

mjmj

Active member
Rejestracja
Wrz 12, 2011
Postów
36
Buchów
0
No to chyba się wszystkiego dowiedziałem. W przyszłym tygodniu tylko musza do mnie przyjść pestki, składam lampe i wentylacje i możecie spodziewać się fotorelacji. Liczę na sporo sugestii
 

jhony25

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2012
Postów
67
Buchów
0
a ja nigdzie nie moge znalesc odpowiedzi na pytanie czy jesli mam jednego automata w moim wypadku ak47 i chce uzyskac nasiona to moge manipulowac fotoperdiodem zeby sie z hermiła i czy w ten sposob uzyskam nasiona i czy beda to autoamty takie same jak matka czy z tendencja to hermienia sie?

czy jest jakis inny sposob ktory pomorze mi uzyskac nasiona majac tylko jedna rosline ???

jesli ktos ma link ktorego nie widzialem to bede wdzieczny bo wiekszosc informacji jakie znalazlem dla laika za bardzo sie nie nadaja
 
A

Ace Ventura

Guest
a ja nigdzie nie moge znalesc odpowiedzi na pytanie czy jesli mam jednego automata w moim wypadku ak47 i chce uzyskac nasiona to moge manipulowac fotoperdiodem zeby sie z hermiła i czy w ten sposob uzyskam nasiona i czy beda to autoamty takie same jak matka czy z tendencja to hermienia sie?


nie mozliwe nigdzie nie znalazłeś info ze automaty sa fotoobjetne ? i nie shermisz ich swiatłem ?

poczytaj o STS i zastosuj.
 
C

Cweluch

Guest
auto sie hermia jak normalne planty, ja goniem akowca 12/12 i bum...pesteczki delikatne zaczely sie robic jak sciialem, a mialem wsio zenskie.pozdr
 

jhony25

Well-known member
Rejestracja
Gru 17, 2012
Postów
67
Buchów
0
hehe wiec dalej brak jednoznacznej odpowiedzi moze ustosunkujecie sie bo sam nie wiem co myslec:)

no wiec moze niech mi ktos powiem czy jest jaka kolwiek opcja majac jedna rosline auto na uzyskanie nasion? z tym sts-em to wypali ? bo tez jedni pisza ze nie dojda drudzy ze da rade wiec sam nie wiem
 
A

Ace Ventura

Guest
auto sie hermia jak normalne planty, ja goniem akowca 12/12 i bum...pesteczki delikatne zaczely sie robic jak sciialem, a mialem wsio zenskie.pozdr



nie pisz mi tutaj takich głupot po prostu sama z siebie sie shermiła, na pewno nie od tego ze majstrowałeś przy świetle.

hehe wiec dalej brak jednoznacznej odpowiedzi moze ustosunkujecie sie bo sam nie wiem co myslec

no wiec moze niech mi ktos powiem czy jest jaka kolwiek opcja majac jedna rosline auto na uzyskanie nasion? z tym sts-em to wypali ? bo tez jedni pisza ze nie dojda drudzy ze da rade wiec sam nie wiem

nie sluchaj golabka gada głupoty ! tak da rade sts zrobic pestki na jednej roślinie. wez poczytaj troche tematów na forum bo zaczynam sie irytowac tym prostym pytaniem.
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
auto sie hermia jak normalne planty, ja goniem akowca 12/12 i bum...pesteczki delikatne zaczely sie robic jak sciialem, a mialem wsio zenskie.pozdr



Taaa to 12/12 to tak postresowało :lol3:
 
C

Cweluch

Guest
ale byc moze, ze nie dostala 20/4 tylko 12/12 jak fem ktora mialem razem z akowcami, gdyby leciala 20 na 4 pewnie by sie nie shermila. napisalem tylko co sie dzialo u mnie z auto, zeby kolega skminil ze pohermic moga sie same, ale rosliny z takich pestek beda w przyszlosci sie hermic. StS - i robic fem.pozdr (sory moze nie jasno wsio tlumacze co mi siedzi na glowie heh.pozdr i bez nerw;]

---------- Aktualizacja posta 10:17 ---------- Czas poprzedniego posta 10:15 ----------

dokladnie cerberku;):spalony: ale blackberry byla mi wazniejsza od ak hehe, temu 12/12 poszedlem. bylo wiecej, choc ak....mmmmniam;]
 
A

Ace Ventura

Guest
ale byc moze, ze nie dostala 20/4 tylko 12/12 jak fem ktora mialem razem z akowcami, gdyby leciala 20 na 4 pewnie by sie nie shermila. napisalem tylko co sie dzialo u mnie z auto, zeby kolega skminil ze pohermic moga sie same, ale rosliny z takich pestek beda w przyszlosci sie hermic. StS - i robic fem.pozdr (sory moze nie jasno wsio tlumacze co mi siedzi na glowie heh.pozdr i bez nerw


CZY TY ROZUMIESZ ZE AUTO JEST FOTOOBJETNE ??? i po prostu miałeś gowniane pestki albo ch*j wie co i ci lekko pohermiły. przestan wprowadzać ludzi w błąd bo za to jest warn
 
C

Cweluch

Guest
dokladnie jak ace ci napisal, poczytaj o sts i jego zastosowaniu. mozesz nawet jedna galaz zamienic wwylegarnie nasion uzywajac bodajze worka jak dobrze widzialem, ale robienie sionek narazie zostawiam;].poczytaj jak ace radzi na spokojnie, napewno rozkminisz.duzo czytaj, malo pytaj.pozdr

---------- Aktualizacja posta 10:33 ---------- Czas poprzedniego posta 10:24 ----------

uuuuj ace sie wk***il;] pestki mialem niezle,koleszka normalnie 20/4 dal i wsio elegancko powychodzilo z 18. u mnie 2 pechowe?;] h*j tam moze i taki traf?. (wiem ace ze sa fotoobojetne!) napisalem tylko z wlasnego dosw, co sie dzialo u mnie bez spiny.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół