nasiona marihuany

Feminizacja - OFFTOP z tematu "Robimy nasiona feminizowane - FOTORELACJA"

Wyszukiwarka Forumowa:

Varg

Well-known member
Rejestracja
Lut 14, 2008
Postów
70
Buchów
6
drogo, niedrogo, ciężko ocenic jakby przekalkulować zyski :) dostałem w gratisie to trzeba było pożytek jakiś zrobić. <joint> Teraz mam troche kulek auto fem na przyszły out - o ile oczywiscie bedzie 100% kobietek, a mam taka nadzieje :D

btw. też kiedyś rozglądałem się po aptekach za czystym CS'em i ceny wcale nie lepsze, za jakieś zagraniczne dziadostwo krzyczeli sobie ponad 200 zł!! (poj. 237 ml :eek: ), polskie odpowiedniki oczywiście znacznie tańsze, ale też ok 50-60 zł. ale mysle, ze takie apteczne też by sie moglo sprawdzic (wlane do rozpylacza i odpowiednio użyte).

pozdro
 
S

sub

Guest
Major_zielarz napisał:
Skuteczność chyba podobna jak STS

Taka sama imo. Zawsze działa. Jedyna różnica to efekty uboczne - STS można dawać w wielokrotnie większych stężeniach niż azotan srebra:

obrazek: dawany w watku wiadomym kilka razy: W wypadku konopi o dziwo róznice są takie same.
| mniej "jara" i spowalnia |

ogorek_to_jagoda.jpg


zdjątko z wiki #

liść z rośliny opryskanej r. azotanu srebra - przy podobnym STS stężeniu liczonym na mole Ag. nie ma tego.

65.jpg


Masz zdjęcia ze Swoich roślin? Prawdopodobnie miałeś nieco słabsze efekty uboczne - ten jest po dawce powyżej 1g/l || dorzuciło by się do wiki :) - jak tylko coś z logowaniem zrobią :lol:||
 

karaska

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2009
Postów
361
Buchów
0
mnie STS na allegro kosztował z przesyłką 33zł. Zrobiłem tylko 20ml i rozcieńczyłem to z 100ml h2o.
Starczy na kilka lat :D
 
G

Gość

Guest
????????????

Chrysal AVB


CHRYSAL AVB jest kondycjonerem dla producentów, do goździków, lilii azjatyckich i odmian LA, frezji, alstroemerii, euphorbii, gipsówki i innych kwiatów wrażliwych na etylen. Zawiera tiosiarczan srebra (STS) Blokuje biosyntezę etylenu i chroni przed wpływem etylenu zewnętrznego, który odpowiedzialny jest za brązowienie, kurczenie się i zasychanie pąków i liści. Poprawia jakość kwiatostanów, stymuluje pobór wody, w efekcie przedłuża trwałość. Używany w kombinacji z SVB zabezpiecza przez żółknięciem liści.

Dozowanie: Alstroemeria, Euphorbia fulgens i Gipsówka – 1 ml na litr wody

Inne kwiaty – 2 ml na litr wody

Czas traktowania: Goździki + inne kwiaty – min 4h – max 48 h

Lilie – min 4h – max 36 h



Trwałość roztworu wynosi max 7 dni. Roztwór może być wykorzystywany ponownie. Zużytego roztworu nie wolno mieszać z nowym.

Utylizacja roztworu – ze względu na zawartość STS zużytego roztworu nie wolno wylewać do kanalizacji. Przed wylaniem należy go zneutralizować proszkiem z saszetki załączonej do butelki – 1 saszetka na 100 l roztworu.

Pojemniki należy utrzymywać w czystości. Preparat należy przechowywać w chłodnym miejscu, z dala od dzieci i zwierząt, z dala od produktów żywnościowych, w temperaturze powyżej zera.

Trwałość preparatu: Chrysal AVB jest produktem trwałym i może być przechowywany w szczelnie zamkniętym opakowaniu przez czas nieograniczony.
 
G

Guest

Guest
mnie STS na allegro kosztował z przesyłką 33zł. Zrobiłem tylko 20ml i rozcieńczyłem to z 100ml h2o.
Starczy na kilka lat :D
spoko tez robiłem STS,m 3-poryski i jaca po całosci kulek 2000 tysiące :) <shiza>
 

LittleJacob

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2012
Postów
471
Buchów
0
Panowie mam pytanie . Znalazłem na allegroszu azotan srebra za 2,8zł za 1g. Jest to normalna cena ? Bez wała,bo widziałęm też po prawie 6 zł za 1g na jakimś sklepie fotograficznym. Śmiało kupować? Pytam bo to będzie mój pierwszy raz i nie jestem jeszcze ogarnięty w tym temacie. Dziękuje za pomoc. ;)
 

Upeed665yuf

Well-known member
Rejestracja
Lip 29, 2012
Postów
157
Buchów
0
no to już niepytainie do forum lecz kwestia szczerości sprzedawcy ale z drugiej strony po co miałby kleić wałka na 3zł.
pewnie pewniak
 

LittleJacob

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2012
Postów
471
Buchów
0
no to już niepytainie do forum lecz kwestia szczerości sprzedawcy ale z drugiej strony po co miałby kleić wałka na 3zł.
pewnie pewniak
Rozumiem. Chodziło mi o to za ile ludzie kupują i do tego się odnieść ,ale pewnie masz racje. Dzięki za pomoc i pozdro. ;)
 

mjmj

Active member
Rejestracja
Wrz 12, 2011
Postów
36
Buchów
0
Czy już ktoś zrobił pełną fotorelację z robienia własnych pestek afów forumowych przepisów? Proszę o podlinkowanie.
Który przepis i stężenia wydają się najskuteczniejsze, nie mam obecnie czasu na studiowanie 50 stron tematu

pozdrawiam
 

LittleJacob

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2012
Postów
471
Buchów
0
Czy już ktoś zrobił pełną fotorelację z robienia własnych pestek afów forumowych przepisów? Proszę o podlinkowanie.
Który przepis i stężenia wydają się najskuteczniejsze, nie mam obecnie czasu na studiowanie 50 stron tematu

pozdrawiam
ja tez bede leciał z pestkami af. juz zacząłęm;)
krzaczki maja 1tydzien i bede jechal z WIKI "przepis forumowy".
 

mjmj

Active member
Rejestracja
Wrz 12, 2011
Postów
36
Buchów
0
Liczyłem, że ktoś już zrobił, ma gotowe pestki i jest w stanie się wypowiedzieć. Sam niedługo ruszam i zbieram wszystko sensowne informacje :)
 
R

Raver

Guest
Ja robiłem w tamtym roku AF WR, przepis forumowy klik zrobiłem 100ml (podobno wystarszczy nanieść patyczkiem do uszu na stożki wzrostu i łodygę - (nie długo będę sprawdzał) i spryskiwałem 3 razy roślinę (oprysk na fazę ciemni co 2 dni), w 99% się shermiła, musiałem sam zbierać banany, suszyć je i wytrząsać pyłek (może za dużo tej cieczy zrobiłem). Pyłek był płodny, i z pestek same laski, nie zauważyłem żadnej hermy... Czasami pierwsze liście miały tendencję do mutacji, następna partia była już ok.

Jeśli będziesz robił z pestek regularnych to pierwszą partię wsadź 2 tyg prędzej. Femki bym dał z tydzień prędzej...
 

mjmj

Active member
Rejestracja
Wrz 12, 2011
Postów
36
Buchów
0
4 Femki będę sadził. Jakieś sugestie co do samego roztworu?
Z ciekawości, ile pestek Ci wyszło?

aa właśnie, ile całkowicie wychodzą komponenty do STS (kilkadziesiąt zł czyli ile)? :)
 

LittleJacob

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2012
Postów
471
Buchów
0
aa właśnie, ile całkowicie wychodzą komponenty do STS (kilkadziesiąt zł czyli ile)? :)
Ja na allegroszu znalazłem azotan srebra za 2,8zł za gram ale min 5g więc 14zł plus 9zł za przesyłke. tiosiarczan sodu najmniej 100g widziałem za niecałe 10zł z przesyłką to masz 33zł za STS :) no i jak nie masz wagi (dokładność 0.1g) a jest na bank potrzebna to 15zł z dostawą ;)
 

Herb

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 28, 2011
Postów
1,006
Buchów
5
A ja mam taki pomysł ,jak by ktoś nie miał tiosiarczanu sodu.

W niektórych chemicznych ogrzewaczach do dłoni się go stosuje (http://pl.wikipedia.org/wiki/Ogrzewacz_dłoni)
,tylko nie wszystkie tego typu ogrzewacze mają napisany skład.

Oczywiście jak ktoś nie ma takiego ogrzewacza to prościej kupić tiosiarczan na alledrogo lub jakiejś stronce z chemią ,ale ja sobie przypomniałem że znajomy ma takie coś bo dostał z starterem z Plusa .
Tylko pytanie czy będzie napisany skład ...

Co do czystości składnika to nie powinno być wątpliwości bo z tego co czytałem to jak by były w nim zanieczyszczenia to by nie spełniał swojej funkcji .:bounce:

Jak myślicie jeżeli na tym ogrzewaczu od kumpla będzie skład i jeżeli będzie to tiosiarczan sodu to coś stoi na przeszkodzie aby użyć tego do zrobienia STS-a i oprysku nim planów ??:zjarany:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół