nasiona marihuany

Feminizacja - OFFTOP z tematu "Robimy nasiona feminizowane - FOTORELACJA"

Wyszukiwarka Forumowa:

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Tak, bedzie dzialal\l. To chemia, nie organiak.
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Sam azotan działa bardzo dobrze.Potwierdzone.
 

Buchaj Ziom

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2012
Postów
240
Buchów
1
panowie czyli przelaczam na 12/12 pojawiaja sie wloski i psikam tak ?
 

zlapmniejeslipot

Nigdy nie mam czasu !
Rejestracja
Sie 21, 2017
Postów
198
Buchów
1
Ja zrobiłem 0,5g azotanu 2 g tiosiarczanu bo akurat posiadam na 1,5 litra wody destylowanej zapodałem 5 oprysków co 3 dni i cały krzak zawalony jajcami od góry do dołu, czekam teraz na płodny pyłek tylko :), bo STS zadziałał bardzo agresywnie, w sumie to pewnie jeden lub dwa opryski by wystarczyły .
 

Buchaj Ziom

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2012
Postów
240
Buchów
1
ale jesli zaczynam z feminizowanym nasionem to czy trzeba przleaczac na te 12/12 zeby krzak pokazal jajca po opryysku ? na outdoor meskie pokazuja jajca nawet w czerwcu wiec jak to jest z ta iloscia swiatla ? mozna caly czas na 18/6 ?
 

Raver

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2007
Postów
737
Buchów
0
Odznaki
1
Jak masz NIE AF to zapodaj oprysk tydzień przed nawet 2 razy w ciągu tygodnia (LAMPA/BOX), po tygodniu przełącz na 12/12 żeby si się nakrapiane zgrały z laseczkami do pylenia.

Ogólnie 2 opryski tydzień przed, (czyli poniedziałek-czwartek) i jeden tydzień po przestawieniu na 12/12 (poniedziałek)... [Co za dużo to i świni nie zdrowo pamiętaj bo możesz miec pyłek a lipa bedzie - nie płodny]
 

Buchaj Ziom

Well-known member
Rejestracja
Maj 17, 2012
Postów
240
Buchów
1
Jak masz NIE AF to zapodaj oprysk tydzień przed nawet 2 razy w ciągu tygodnia (LAMPA/BOX), po tygodniu przełącz na 12/12 żeby si się nakrapiane zgrały z laseczkami do pylenia. Ogólnie 2 opryski tydzień przed, (czyli poniedziałek-czwartek) i jeden tydzień po przestawieniu na 12/12 (poniedziałek)... [Co za dużo to i świni nie zdrowo pamiętaj bo możesz miec pyłek a lipa bedzie - nie płodny]
Wiec nie wazne czy bedzie 18/6 czy 12/12 to po oprysku jajca powinny sie formowac ? mowie tu caly czas o nie af
 

Raver

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2007
Postów
737
Buchów
0
Odznaki
1
Ziom zależy co robisz, ciężko to wtł... sativa ma inny czas i indica, sativa 2 week przed przestawieniem na 12/12 sam dojdziesz do tego.. Z SUB'em zagadaj jak jest....
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Z jakim wyprzedzeniem pryskać AF sts em ?, czy w ogóle pryskać wcześniej, na sezonach pryskałem jak wyszły włochy bez wyprzedzenia .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół