nasiona marihuany

Outdoor By Maczeta

Wyszukiwarka Forumowa:

Maczeta

Well-known member
Rejestracja
Sty 12, 2011
Postów
354
Buchów
0
Mysle ze jakies smoke reporty beda ale prawdopodobnie po 1 miesiecznym curingu.Planuje curingowac z 3-4 miechy ale czas pokarze czy dam rade :lol3: narazie shaman tydzien curingu topy sie niezle w sloiku pozbijaly a niektore robia sie czarne/ciemny fiolet hee zaczyna fajnie wygladac.A fotki plonu tegorocznego beda napewno ale to jak wszystko zetne do konca i w sloiki popakuje bedzie zbiorowa fotka+jakies inne foto np wytrymowanego szamana i cos sie jeszcze znajdzie.Za tydzien ale pewnie bardziej za 2 scinam reszte i wtedy bede mogl stwierdzic ze sezon jest udany a narazie jeszcze brakuje ale jestem bardzo blisko
 

Maczeta

Well-known member
Rejestracja
Sty 12, 2011
Postów
354
Buchów
0
Witam wczoraj to jest 17.listopada ostatni krzak dostal maczetonem w lodyge.Myslalem ze bedzie wiecej plesni(bo z tym sie liczylem) o dziwo bylo jej na krzaku 2g :lol3: mrozne noce i juz nie tak wielka temperaturka i brak deszczy i pewnie dlatego sie nie rozwinelo jej za wiele.Teraz czekam 3 dni podeschnie w sloiki a potem mysle jakies grupowe sloikowe zdjecie troche sie nazbieralo ich.Przy tym rwaniu to sie musialem wbijac po ciemku w srodek lasu (sam od poczatku caly aut) a potem z godzine w krzakach przy rwaniu lekkiej obierce a co jakis czas dziwne dzwieki czym natura mi przypominala o swej obecnosci heee klimat niczym z horrora :lol3: a potem przyszla mega mgla i zrobilo sie jeszcze bardziej kozacko.Plus tego byl taki ze mialem ulatwiony powrocik rowerkiem taka mgla ze fury bylo widac 20 metrow max niezla bania.Powoli konczy sie przygoda z outem jest co wspominac :freak: ostatnio mi sie przypomnialo jak z sadzonkami w plecaczku znajdowalem sie od pal 0.5 metra o dziwo nawet mi powieka ze zdenerwowania nie mrygnela heee no ale chwile potem palac szluga smakowal wysmienicie.Za pare dni up :bball:
 

king61

Alko-Blanto-Sexo-holik
Weteran
Rejestracja
Lip 10, 2010
Postów
1,839
Buchów
8
gratuluję sukcesu i czekam na oficjalne wyniki i fotki

:bball::yeahh:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół