nasiona marihuany

Outdoor By Maczeta

Wyszukiwarka Forumowa:

Maczeta

Well-known member
Rejestracja
Sty 12, 2011
Postów
354
Buchów
0
Witam jako ze mialem troche czasu na fotki postanowilem zrobic fotorelacje.Za duzo tych krzakow nie ma bo jest ich 8 ale jednego nie licze takze 7 krzakow jest.Wszystkie krzaki wychodowane pod 1 swietlowka 23w 1500lm partiami bo pod taka zarowke dalo rade na raz tylko 3 na jeden strzal wiec pare seri mialem.krzakow bylo pare wiecej ale i tak jestem bardzo zadowolony z tego co jest bo nie musialem dawac krzakow za to ze ktos potrzyma jakis czas na parapecie.Odmiany to 1 Shaman-reg dostalem jako gratis a wyrosla panienka z czego jestem bardzo zadowolony bo jest najwieksza i mysle ze sporo da.Nastepne krzaki to Passion-Dp 4 no i automaty 2 sztuki White russian od Grzech Grow Seed.

Ziemia-Biohumusowa
Nawozy-weg Biohumus,azofoska,dolomit,asahi sl
Nawozy flo-Planton ale kupilem Canna Pk 13/14 i odstawilem plantona

Calosc


Shamanka






Shimi ladne galazki i sporo mikro topow

Zdeka wystaje poza inne ale jest git ma ona 2.20

Formuja sie topki 2 tydzien flo leci <lol>



Automaciki White Russian od Grzecg grow maja prawie 80cm jakies 8 pieter doniczka 10 litrow














Krzaki byly pozno sadzone ale asahi zrobil to co mial zrobic :freak: azofoska i dolomit to samo.Azofoska byla dawana raz na 2 tygodnie ze 2 razy a dolomit daje co 2 tygodnie okolo kubek zulowy pod planta.Shaman wykielowal 25 maja z 2 pasionami z czego 1 odpadl tzn cos go w***alo a nastepne maja okolo 3 tygodnie mniej niby puzno sadzone ale 4 me jest git


W sumie nie jest zle moglo byc wiecej bo pare padlo ale i tak bede z tego zadowolony przeokrutnie.Shimi zaczela kwitnac 3 sierpnia czyli 2 tydzien flo z chakiem ale puchnac zaczyna ladnie.Shamanka ma 2.20 duzo galezi sporo odrostow na fotkach tego nie widac ale mikro topow jest poprostu od za***ania :sunny: 4 pasioniki dzis zaczely kwitnac co mnie bardzo cieszy i mysle ze z tych 4 tez bedzie git.No i 2 white ruski calkiem ladne sie robia zdeka wielkie jak na auto 80cm bez paru cm okazale sa 8 pieter maja rewelacja z 3 tydzien flo albo 4 nie pamietam.


Moze nie jest to jakas mega hiper turbo fotorelacja ale nie jest zle 7 krzakow jest i to sie liczy :pr: ps a juz bylo tak ze nie mialem monety na ziarka bo femi chcialem potem jakis przyplyw gotowki :pr: na poczatku mialem kupic za 25zl 5 teg zeby cos bylo a potem zaczelem zbierac hehe nie pilem browarow zero jarania mega oszczednosc i nazbieralem.Wiec to ze mam te krzaki to naprawde musialem sporo kombinowac tak czy siak nie jest to wcale takie tanie femi ziarka+nawozy+ziemia ehhh masa a jak sobie przypomne jak targalem w plecaku na rowerku 10km 30kg na plecach potem powrot w ten sam dzien i znowu 30kg na plecy i 10km to po takiej jezdzie niby 40km bylem wy***any tak ze niemowlak by mi wtedy na***al
takze jest git 3/5 drogi za soba.najbardziej lubie ten okres jak juz kwitna bo wtedy czas tak zapie****a ze sie czlowiek obejrzy a juz za chwile harwest.

Oceniajcie rady z***ki wskazowki mile widziane
 
G

Gość

Guest
Ładne te automaty.Jak na razie widzę wszystko idzie w dobrym kierunku.

Powodzenia i oby do zbiorów.
 

Maczeta

Well-known member
Rejestracja
Sty 12, 2011
Postów
354
Buchów
0
Minal tydzien przyszedl czas na upa.Potrzebna pomoc.Krzaki rosna nawet ladnie jak n atak puzno wysadzane bo koniec maja poczatek czerwca lecz martwi mnie problem z liscmi bo zaczynaja zolknac i usychac nawet na automatach wiec prosze o rady od czego moze byc.Daje raz na 2 tygodnie dolomit i od 2 tygodni Canna pk 13/14 w ilosci 15ml na 10/l wody czyli jak podaje producent a w sumie za kazdym razem biore 2 banki takze 10 litrow maja co tydzien do picia.Na automacie dzis znalazlem sporo plesni musialem pourywac jakies 5 gietow bo nie usuwalem kawalkow tylko topy odrazu zeby dalej nie przeszlo_O dziwo 1 z 2 automatow mowa o White Russianach tylko mial plesn 2 sprawdzilem z kazdej manki i nie bylo ani drobinki wiec dziwne.Ocencie jak to wyglada.

Tak calosc sie prezentuje


Takich galazek Shaman ma 11 i kazda na***ana topami


Troche ja oskubalem z wiatrakowych i parunastu mniejszych bo topy zakrywaly a i wentylacja lepsza


A tu wlasnie te usychajace liscie w sumie prawie kazdy krzak tak ma


Automat 2 miesiace ma 40dni kwitnie









Tu tak z ciekawosci co to za grzyb


A teraz pytanie jaki jest najlepszy srodek na plesn tani najlepiej a dobry miedziana wp nie chce bo w tamtym roku psikalem baaaaardzo obficie w topy strumieniem zeby powlazilo w zakamarki a i tak plesn potem sie pojawila.W sumie mysle ze za tydzien prysne po topach shimiego i reszty nygusow bo 1 rusek juz przypomnial o plesni.
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Żółknące liście na Twoich plantach to oznaka niedoboru azotu. Podlewasz je nawozem który nie ma azotu w składzie, rośliny pobierają zapas azotu zgromadzony w liściach, podlej je raz nawozem z zawartością azotu. Co do pleśni ja stosuje środek Teldor 500sc, w moim przypadku działa dobrze, pleśń się nie pojawia. Też miałem taki przypadek, że z 12 automatów tylko jeden zaatakowała pleśń, była to roślina zapylona, produkująca pestki - jako jedyna z 12 była bardziej wrażliwa na pleśń. Pozdro i z fartem do końca. <shiza>
 

Qrczak

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2011
Postów
167
Buchów
0
git maczeta :D na zdj. krzaki tez za***iste :) powodzenia...
 

Maczeta

Well-known member
Rejestracja
Sty 12, 2011
Postów
354
Buchów
0
Czas na cotygodniowy up.Na spocie nie jest zle roslinki puchna ladnie.Ten tydzien byly skwary u mnie co odbilo sie pozytywnie na krzakach urosly okolo 30cm wchodzac az sie zdeka zdziwilem jak wy***aly w gore co mnie cieszy.Plesn ktora atakowala 1 automata rozwinela sie i stwierdzilem ze go zrywam a 2 taki sam zero plesni.Zobaczymy jak bedzie klepac w sumie Wr mial jakies 45dni flo z tego wczesniejszego zrywalem tydzien temu i lufka cos tam dziala a ten ma tydzien wiecej wiec mysle ze bedzie ciut lepiej z za***ka na oko bedzie max 20g ale i tak wr to mialy byc przystawki przed daniem glownym heee

Jak zwykle calosc




Jak wbilem to taka galazka od Shamana byla odlamana ale przywiazalem do lodygi na sznurek zielona byla nie usychala usztywnilem i powinno smigac oby


Shamanowe topki puchna ladnie pachna i jest ich sporo


Narazie topki sa takie ale puchna calkiem niezle widac lubia to pk 13/14 od canny


Shimi puchnie




Z przodu Passiony z tylu Shamanik


Tu maly Passion jakies 1,30 ale daje rade cos blady heee






Pasionik trymuje naokroglo obrywam liscie bo nie trzeba mu ich tyle a top doswietlony


Tu ruskacze ten obskubany bardziej poszedl pod maczetona 2 rosnie wysmienicie.

Ten dostal maczetonem po lodydze


A ten rosnie sobie i ma sie wysmienicie szacowany czas scinki kolo 20 czerwca niech puchnie i oby go plesn nie lapala



To by bylo na tyle.Dzis dostaly znowu dolomitu jak co 2 tydzien i do tego cos na popitke 12 litrow canna pk 13/14 i w sumie nic wiecej nie mam z nawozow ale lepsze to niz jechac na samym plantonie hee takze jest git.Nastepny up z dzungli za tydzien no chyba ze jakis wczesniej smoke report z white ruska 45 diowego flo a tym czasem borym lasem i niech rosnie w ta pozytywna strone.
 

Makaveli

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 28, 2008
Postów
899
Buchów
2
Oj ku**a.... bardzo ładnie wyglądają Twoje szamany ,jest na czym zawiesić oko ;) skończyły mi się buchy...
 

passioned

Well-known member
Rejestracja
Cze 11, 2011
Postów
170
Buchów
0
za rok wale shamany bo widze, ze to sa strasznie kozackie planty!
 

bigjoint

Member
Rejestracja
Kwi 16, 2010
Postów
7
Buchów
0
kozackie planty, na kwitnienie stosujesz tylko pk 13/14 ?? bo za***iscie puchną, chyba też się skusze na ten preparat :zjarany:
 

Maczeta

Well-known member
Rejestracja
Sty 12, 2011
Postów
354
Buchów
0
kozackie planty, na kwitnienie stosujesz tylko pk 13/14 ?? bo za***iscie puchną, chyba też się skusze na ten preparat :zjarany:

Tak na kwitnienie stosuje tylko canna pk 13/14 i dolomit co 2 tydzien tak jeszcze ze 2 max dolomitem bedzie sypane i styknie,a canna co tydzien 12litrow pod te wszystkie krzaczki.W sumie ladnie puchna na tym pk a Shaman od tego outa jest moja roslinka nr1 hee pachnie ladnie topow pelno narazie malych ale zaczela kwitnac 3 sierpnia a tak do 3 padziernika bede trzymal takze mysle ze spuchnie ladnie a 1 test jaki zjaram to tak za 2 tygodnie poderwe topa narazie i tak jaram scietego ruska 20 gietow jest a po 1 dniu suszenia po lufce jest taka rzeska bombeczka i jest git.
 

Maczeta

Well-known member
Rejestracja
Sty 12, 2011
Postów
354
Buchów
0
Przyszedl czas na spuzniony update.Zdjecia robione 6 wrzesnia a jutro kolejne beda.Krzaki rosna ladnie passiony *****e praktycznie sie zrownaly z shamanem 2.20 jestem w szoku jak co tydzien na nie patrze jak sie rozrastaja.Niestety jedno co mnie martwi to to ze odkrylem takzwane banany na shamanie wiec sie hermi jutro penseta bede je usuwal troche szkoda ale beda ziarenka jakies na bank oby nie za wiele ale nie martwie sie bo to i tak byl gratis wiec luz.Mam 1 test shamana za soba top z 4-5 tygodnia flo i powiem ze jestem milo zaskoczony moca i struktura topa po wysuszeniu.Top byl mega zbity wyglad tez ladny a moc to 1 lufe jak zjaram jest faza nawet nawet a do konca flo jakiego chce to jeszcze minimum 3 tygodnie max z 5 wiec zadowolony jestem ze juz tak fajnie klepie.Dobra nie bede zanudzal.

Calosc.Pasiony te z prawej pooooszly w gore *****e ladnie.





A tu taki cwaniak zobaczyl mnie i spie****al ***any az mu sie ze skorupy dymilo:sunny:


Jakas boczna galazka z Shamana




Tu White Russian z jakies 2 max 3 tygodnie i maczetonem dostanie po lodydze


Troche Pasiona




Shamanka puchnie ale jeszcze minimum 4 tyg max 6 popuchnie :yeahh:








I jakis maly Passion.
I to by bylo na tyle.Jutro a w zasadzie dzis jade znowu.Ostatnia dawka dolomitu poleci i jak co tydzien 12 litrow pk 13/14 no i musze na Shamanie powyrywac banany penseta .Jak co tydzien je bede wyrywal to mysle ze bedzie git.Jak narazie wszystko rosnie jak powinno co mnie cieszy baczka juz klepie ladnie a jeszcze kawalek flo beda mialy takze :pr: pozdro.
 
R

rrrrrrrrr

Guest
A tu taki cwaniak zobaczyl mnie i spie****al ***any az mu sie ze skorupy dymilo
bahahhaha

za***iscie poszly! moze prysni jeszcze raz cus na plesniaka , bo szkoda zeby je dopadla. wg. mnie mieszanie plantona z pk 13/14 dalo by lepsze razultaty... oby do konca bo beda batony jak konskie kut*sy!!! powodzenia
 
Ostatnia edycja:

Maczeta

Well-known member
Rejestracja
Sty 12, 2011
Postów
354
Buchów
0
Witam dawno nic tu nie pisalem.Z krzakow rosna jeszcze 4 Passiony-zakwitly 15 sierpnia 3 sztuki a jedna ma 2 tygodniowe opuznienie czyli z konca sierpnia 1 krzak.Szaman zostal sciety 25.10-kwitl od 3 sierpnia pokazal wloski pierwsze sciety 25.10 wiec kwitl w chooooj ale dlatego ze probowalem co tydzien co bylem i dopiero po 12 tygodniach flo pasowala mi moc.Shaman sie kuruje w sloikach wyszlo ich 2 1-litrowe + 2 mniejsze wiec mysle ze okolo 300g+/- z niego wyszlo wiec jestem zadowolony w choj patrzac na fakt ze byl gratis a wyszlo 300g :sunny:.Shaman to "lekka herma" w sensie ziarenek.Pestki sa ale nie ma ich duzo narazie znalazlem z 10 dojrzalych czarnych pestem a patrzac na fakt ze to herma wiec mozna stwierdzic ze ziarenka beda femi/herm <joint>i pewnie ich nazbieram z 30 na bank za***iscie.Co do passionow tez sporo kwitna ale czekam na ta "moc" o jaka mi chodzi.Jednego wiekszego kwitnacego od 15 siepnia scinam jutro bo tydzien temu topy sie biale porobily a trichomow sie na***alo sporo 12 tyg kwitnie starczy mu :sunny: a topy najwieksze jak puchy od bronka wiec napuchlo tylko juz dojrzewaja trichomki a potem w sloiki.Dobra koniec pie****enia bo pewnie i tak wiekszosc nie bedzie sie chcialo czytac :sunny:

Shaman o ktorym mowa w tej powiesci.Nie widac calego ale jednak cos widac.



Tutaj 1 Passion ktorego jakis sk***iel wyrwal i probowal wpie****ic :sunny: jeden top byl ugryziony a reszta krzaka wyrwana lecz nie ruszona wiecej lezala ahahah mysle ze ten zwierzecy skorwiel stwierdzil ze takiej fazy zycia nie chce i nie jadl dalej :sunny: :sunny: :sunny: tu takie makro z niego faza calkiem przyjemna lecz jak dla mnie jaram 2 szkla i mam taka faze jaka chce 1 szklo klepie nie nazekam ale zeby sie tak uk***ic fajnie 2 szkla wystarcza ogolnie ***ie mnie to bo i tak jest tego w choj w sloikach a jeszcze dojdzie plonik z 4 krzakow :sunny: wiec mam wy***ane ze 2 lufy pale



to samo jaranie


Przejdzmy do tego co jeszcze rosnie i bedzie roslo jeszcze <joint>ostatni krzak scinam za jakies 2-3 max tygodnie 15 listopad albo 20 z hakiem ostatni zostanie sciety <joint> swoja droga chyba jestem jednym z tych co trzymaja krzaki na out gdy wiekszosc juz dawno ma po oucie <joint>ale ja zawsze scinalem koniec wrzesnia a nawet prawie koniec listopada hahhah
je**c teorie puki rosnie i daje im szanse by rosly beda rosly a to ze teoretycznie out sie konczy w polowie pazdziernika haha ***ie mnie to dla mnie sezon konczy sie nawet pod koniec listopada :sunny: ale cos za cos wiadomo walka z plesnia troche odpanie ale bedzie mocniejsze a to ze tam troche splesnieje wbijam w choj to patrzac na efekt koncowy w granicach 700g dla mnie jest zadowalajacy.
W kupie sila




Z lewej kwitnacy dluzej z Prawej 2 tygodnie kwitnacy puzniej



1 Starszy






W sumie fotek jest wiecej ale stwierdzilem ze sa przypalowe wiec pie***le nie bedzie.Narazie podsumowujac to jest git.Shaman sciety jakies 300g jest w sloiczku nabiera mocy w ciemnym miejscu zapaszek sie wyostrza-bedzie curingowany o w choj ile sie da ale cieszy oko jak otwieram szafke z 8 sloikami a przecierz jeszcze 4 krzaki do scinki sloikow litrowych conajmniej z 4-5 dojdzie <lol>.Jak narazie oplacalo sie robic 4 miesieczny detoks tak tak 4 miesieczny hehe nie pilem nie jaralem zbieralem kazde drobne zeby kupic ziarka ziemie i inne kombosy ale teraz sie ciesze ale taki byl zamiar zeby wczesniej przybiedzic zeby teraz morde cieszyc jak ***niety :sunny: jutro kolejne trimowanie mmm znowu muza na ps3 i nozyczkowe szalenstwo.Powoli sezon dobiega do konca ale hehe zawsze jest jakies ale jeszcze odrobine czasu zeby dokonczyc te 5 miesieczna walke.W sumie juz mi sie nie chce pisac ide sie upie****ic Shamanem na dobry sen a jutro pani Passionka zwana poziomkowa kurewka dostanie maczetonem po kregoslupie a tym czasem ide sie zapie****ic bo w koncu jest czym komentujcie bo cos pustki tu .

Pozdro i niech moc bedzie z Wami :yeahh::yeahh::yeahh:
 

Babls

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2011
Postów
150
Buchów
0
Ten shaman fajnie wygląda nie zapomnij tylko dać na koniec jakiś Smoke raport oraz zdjęcia plonów :) 4 miesiące na detoxie się opłaciły.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół