nasiona marihuany

Co soadzicie o Lowryder x Shaman ?

Wyszukiwarka Forumowa:

Galuxu

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2006
Postów
93
Buchów
0
Siema, w tym roku chcial bym zrobic crossa lowrydera z shamanem... SAdze ze roslinka bedzie wporzo, bedzie (tak sadze) miala okolo 50 cm wysokosci high za***istyi wogole ciekawa sprawa. CZy mogl by mi ktos dac jakies specialne rady ? Aaa jeszcze jedno :tongue: dajcie jakies pomysly na nazwe :D Jak wszystko pojdzie ok to zrobie malego open seeda :D

PEACE! :thumleft:
 

thcwemnie

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2006
Postów
116
Buchów
0
mozesz sprubowac ale czy odrazu ci sie uda zrobic 50 centymetrowego shamana to watpie..
 

dimartino

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2006
Postów
163
Buchów
0
Galaxu żeby miał jeszcze Autoflowering to musiałbyś jeszcze skrzyżować z 2 razy LxS x L ,albo z LxS
 
R

Rider

Guest
AF bedziesz mial dopiero w F2 , toretycznie 25% roslin przechwyci AF
 

Galuxu

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2006
Postów
93
Buchów
0
hmmm... ale jak by tak doszo az do f6 (shaman z lowryderem i ciogle kzyzowac z lowryderem) to sadze ze bedzie miala nawet mniej niz 50 cm. Takie jest moje zdanie...
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
urban napisał:
AF bedziesz mial dopiero w F2 , toretycznie 25% roslin przechwyci AF
dokładnie, wybrać rozmnożyć i teoretycznie masz planty z AF.

W next uprawie zamierzam zrobić coś podobnego :D.
 
R

Rider

Guest
Galuxu napisał:
hmmm... ale jak by tak doszo az do f6 (shaman z lowryderem i ciogle kzyzowac z lowryderem) to sadze ze bedzie miala nawet mniej niz 50 cm. Takie jest moje zdanie...
Piszesz nieskladnie , zbiez sie w sobie i pisz zebysmy mogli zrozumiec cos zz tego.
Z tego co wydedukowałem to lepiej sobie zrob lr f2 niz maz robic shaman x lr x lr x lr i tak dalej :sunny:
Wyjdzie ci taki sam lr a tylko pier***ic sie bedziesz wiecej.
Lepiej zacznij czytac i sie edukuj bo z tego co widze to zbyt duzego zaplecza merytorycznego niemasz :sunny:
 

Galuxu

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2006
Postów
93
Buchów
0
Wiesz... nie skladnie pisze bo mialem goraczke (teraz juz 38,3) 39,2 jak to pisalem sorrki za moja "nieskladnosc" :jocolor:
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
Galuxu napisał:
Już - takie sprostowanie błąd strasznie rzucił sie w oczy..

według mnie lepiej by juz było zrobic cos takeigo [(lowryderxshaman)x(lowryderxshaman)]xlowryder ... lowryder

ale wydaje mi sie ze lepiej zkorzystac z tego:
urban napisał:
AF bedziesz mial dopiero w F2 , toretycznie 25% roslin przechwyci AF
albo zrobic backcross
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
a ja mam pytanko. Dajmy na to czysto teoretycznie, z F2 wyszloby 25% z AF, te 25% zapylam LR'em, ile ich dzieci beda mialy procentowo AF ? W sumie AF x AF wydawaloby mi sie ze 100 % ale nie wiem jak ma sie sprawa z takimi rzeczami :] prosze o odp
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
quakemind napisał:
a ja mam pytanko. Dajmy na to czysto teoretycznie, z F2 wyszloby 25% z AF, te 25% zapylam LR'em, ile ich dzieci beda mialy procentowo AF ? W sumie AF x AF wydawaloby mi sie ze 100 % ale nie wiem jak ma sie sprawa z takimi rzeczami :] prosze o odp
100% AF. Ale chyba lepiej zapylić te 25% z AF pomiędzy sobą - wyjdzie na to samo, tylko mniej genów LR'a.
 

Evenem

Well-known member
Rejestracja
Gru 28, 2006
Postów
263
Buchów
2
Kostek, dobrze mówi, musisz brać też pod uwagę to ,że ma mieć to high shamana a nie lr :king: .co do nazwy to LOWSHAMAN :silent:
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
To wszystko bedzie niestabilne, niczego nie mozna byc pewnym, ani co do mocy, ani co do smaku wysokosci itp. To nie jest takie proste: zapylic i chu*. Gdyby tak bylo to odmiany takie jak np. lowwhitewidowdurbanpoisonduckfoot byly by na porzadku dziennym :sunny: Moim zdaniem to gra nie warta swieczki, ale jak ktos ma dobre miejsce i czas to czemu nie :pr: powodzienia!
 

quakemind

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2006
Postów
1,067
Buchów
425
przepraszamy, ale w tej chwili nie można odczytać zawartości tego posta
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół