nasiona marihuany

Policyjne narkotesty

Wyszukiwarka Forumowa:

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
Przykład z USA jest bardzo prosty, pytanie o prezydenta, przejscie po lini, "jaskółka" itp. Proste a jakże skuteczne. Zaraz pojawią się pewnie głosy, że zrobić to nawet po naćpaniu się "święta trafką" to żaden problem. Problemem jest to, ze łatwo się piszę sprzed komputera.

Problemem jest też to że 30% osób nie zrobi tego na trzeźwo (dane spekulacyjne);]

PS. U mnie stres jest mniejszy - po prostu wiem jak to wszystko działa.
Zawsze człowiek zestresowany = podejrzany.
 
Ostatnia edycja:
P

Palisanto

Guest
Problemem jest też to że 30% osób nie zrobi tego na trzeźwo (dane spekulacyjne);]

Jeżeli chodzi o amerykanów to się wcale nie dziwię. Naród głupi w ch*j jeżeli chodzi o wykształcenie.

PS. U mnie stres jest mniejszy - po prostu wiem jak to wszystko działa.
Zawsze człowiek zestresowany = podejrzany.

Prawda. Trzeba jednak rozważyć aspekt fizjologiczny, czyli zachowanie danej jednostki pod wpływem stresu. Niektórzy nawet jakby ch*j wie co się działo potrafią zachować full kontroli i nie zdradzić nic po sobie. Są też tacy, między innymi ja, że byle stres powoduje sytuacje odwrotna do zamierzonej. Pesze się, plącze mi się język i generalnie z góry wyglądam jak naćpany bardziej niż przeważnie jestem.
 
0

00000000001

Guest
Myślałem trochę o ślinotestach. Rozumiem, że one najczęściej pojawiają się w policyjnym użytku. W ślinie zawarta jest pepsyna i inne takie tam związki zatem jak palimy dokładamy THC i inne substancje powstające w procesie palenia. Może się mylę ale paląc - dym wypełnia nasze płuca ponadto 2 krotnie przelatuje przez przewody wentylacyjne (usta lub/i nos). Jak palimy porządnego blanciora to dym osadza się na języku, pod językiem, na policzkach, podniebieniu, na zębach i między nimi. Zatem po blanciku jamę ustną mamy wysmarowaną olejkiem z thc i takimi tam. Ślina non stop wszystko przemywa i równomiernie rozprowadza. Zatem z biegiem czasu ale nie paląc stężenie naszego gębowego olejku spada. Myślę że można to przyśpieszyć - myjąc zęby przed jazdą autem i płukając wielokrotnie i dokładnie usta wodą albo czymś co dobrze by rospuściło naszą ustną smołę (wiem szoda smaczku - ale gdy trza to trza). Oczywiście w przypadku przypału przydało by się przed samym testem zalać gębę wodą i dopiero furę do kontroli zatrzymać (czyli warto mieć 0,5l czegoś mokrego w aucie). Nietety jak palimy na miejscówkach lub w samochodzie to przecież nie będziemy brać szczoteczek. Niestety ja bardzo często pale w aucie - zatem wożę pół litrową mineralkę niegazowaną. A jak pale w domu to przynajmniej przed jazdą 3 razy płuczę usta. (Dla wariatów polecam corega tabs - myślę, że po tym to nic w ryju nie zostanie - nawet zęby).

Znalazłem ponadto artykuł i zabieram się za jego przetłumaczenie. Może nam coś rozjaśni. Daje linka do oryginału.
http://www.passyourdrugtest.com/marijuana-kit.htm

Jak przetłumaczę - myślę, że do jutra - to zamieszcze to tutaj.

Mogę to zrobić poza działem tłumaczeń?
Jak myślicie?
O tym co napisałem co myślicie?

Pozdrawiam



Wklejam link do tłumaczenia tego artykułu
http://www.forum.haszysz.com/showthread.php/thc-drug-facts-10552.html
 
Ostatnia edycja:
J

jejes

Guest
najlepiej wrzuć to do działu tłumaczeń, a tu wrzuć link - ciekawy artykuł,
a propos testów to odkąd je wprowadzili to nie jeżdżę zbakany - chociaż kiedyś się zdarzało, np. wracać zbakany z imprezy (ale nigdy po alko)
martwi mnie to, że testy mogą "coś" pokazać nawet jeśli w tym dniu się nie paliło - szkoda by przez to stracić prawko - szczególnie jeśli samochód potrzebny jest do pracy. Ogólnie nie popieram jazdy "pod wpływem" - ale jeśli komuś odbiorą prawko dlatego że palił 3 dni temu to będzie gruuuba przesada.

PS. ad. kontaktów z policją, to zawsze trzeba zachowywać zimną krew, nauczyć się nie panikować, nie przyznawać się do niczego, - 95% przypałów jest przez to że ktoś spanikował i np. wyrzucił "coś" w obecności psów. Lepiej schować dobrze towar w czasie transportu np. pod pokrowiec fotela, a policja będzie bezsilna.

a jeszcze polecę tym którzy mają problemy z opanowaniem stresu i własnych odruchów, na prawdę dobre forum, uczące pewności siebie
http://www.nlppolska.pl/forum/
NAPRAWDĘ POLECAM i życzę braku przypałów
 
J

jejes

Guest
<coolpalacz><coolpalacz><coolpalacz>
 
Ostatnia edycja:

pal ziułko

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 27, 2008
Postów
618
Buchów
4
Ja jak jeżdżę na bombie to jestem taki zapie****ony, że jak bym miał kontrole to bym sie zaczął śmiać policjantowi w twarz<lol2>
 

Montezuma

Well-known member
Rejestracja
Mar 11, 2009
Postów
177
Buchów
0
policjanci mają teraz praktycznie zawsze narko testy w trasie.
 

jointek20

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
668
Buchów
14
Taki test wykryje że jesteś pod wpływem nawet jeżeli paliłeś np dzień wcześniej?

EDIT:

No to mamy ładnie prze***ane...
 
Ostatnia edycja:

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
Rapid start- ( jedyny? ) używany przez policję, określany czas wykrycia ma od 10 minut do 72 godzin.
 
Ostatnia edycja:

bakaland

Well-known member
Rejestracja
Kwi 7, 2008
Postów
217
Buchów
1
można gdzieś zakupić taki test jak pały mają? jak by dało rade to kiedyś zrobiłbym sobie taki teścik i sprawdził po jakim czasie nie wykazuje.... chociaż w sumie to pewnikiem musiałbym kupić z 10 tych testów i robić co dziennie wtedy było by to miarodajne...
Ale wydaje mi się że po 2-5 dniach już nie powinno wykazywać w ślinie thc....
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół