nasiona marihuany

Policyjne narkotesty

Wyszukiwarka Forumowa:
S

Sławuś z council estate.

Guest
Społeczeństwo się zmienia a prawo powinno się starać za tymi zmianami nadążyć a nie je hamować. W UK to policja powiedziała pare lat temu że nie będzie tracic czasu na bzdety typu łapanie ludzi z blantami bo ma ważniejsze sprawy na głowie (morderstwa, napady, włamania itp). Zioło było najpierw w klasie B dragów, potem w C, potem znowu w B a teraz znów od chyba 2003 w C. Mieli niby znów coś przy tym majstrować, Jacqui Spliff proponowała zmienić klazyfikację na B (razem z ecstasy LSD i grzybami o ile się nie mylę) ale Brown się nie zgodził. Chyba. Nadal jednak łapią za dilerstwo.
 

tonny

Well-known member
Rejestracja
Sie 10, 2008
Postów
51
Buchów
1
Do kolegi Ludzio1:Nie pisałem o pałach tylko o ludziach i ich podejściu do palenia(sam ich zbytnio nie lubię, ale tak szczerze to z polakami jest chyba jeszcze gorzej).
speed mnie nie interesuje jak walne sobie to tylko jakiś dobry Towarek od znajomego za który nigdy nie płacę.
Generalnie proszki mnie nie kręcą waliłem kokę i nic specjalnego(kolega se wcierał w dziąseł ka i teraz w wieku 37 lat ma sztuczną szczenę).
Jedyny środek chemiczny jaki lubię to kwas, ale nie za często parę razy w roku.
bloodklaat kiedy zapraszasz na palonko(fajna fotorelacja)
 
Ostatnia edycja:

LOBO

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2008
Postów
50
Buchów
2
testy

Z tymi testami to powazna sprawa , u nas w miescie chycili juz dwoch moich kolezkow , i jednemu i drugiemu zabrali prawko a do tego maja sprawy ,
od dziesieciu lat jezdze zjarany i to nie rzadko ,ale teraz powaznie zaczynam sie bac ,
po***alo im sie w glowach !!!!!
 

pal ziułko

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 27, 2008
Postów
618
Buchów
4
Też śmigałem za***any i na***any teraz troch sie już boje jeździć zjarany i po paru głębszych ale to mija po przyjęciu danego dobra:lol3:
A co np. jeśli jarałem z dwa dni wcześniej wykaże przy kontroli?
 

pal ziułko

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 27, 2008
Postów
618
Buchów
4
ale prze***ane to jak sie tłumaczyć i wyjść z tej sytuacji bo mam wy***ane, mogę chamowi powiedzieć w oczy ze nie jarałem dziś tylko wczoraj ale czy to coś da?
 

pal ziułko

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 27, 2008
Postów
618
Buchów
4
No to h*j jak tak to nie zostaje nic innego tylko jeździć cały czas na bombie bo i tak prze***ane:lol3:
 
P

Palisanto

Guest
Nie zależnie jaka to będzie prędkość wsiadanie do samochodu w odmiennym stanie świadomości powinno być karane i to surowo. Ludzie się dziwią, że ciężko jest zdobyć prawo jazdy. Prawko to jak pozwolenie na broń, 1,5 tony złomu nie zależnie czy z prędkością 100 czy 8 km na godzinę może ci zrobić krzywdę lub nawet zabić. Byłeś na moście grunwaldzkim w wrocku? Jeżeli nie, to w okolicach środka stoi masa zniczy. Pijany kierowca, zaraz po kradzieży samochodu jechał przez most bez jakiś wariackich prędkości i przecisną przez szczebelki mostu 26 letniego studenta. Zgon na miejscu. Powiem ci, że po grubości tych żelaznych prętów i stopniu ich wygięcia napewno znaczna część studenta przeszła przez nie jak mięso przez maszynkę wprost do odry. Robi wrażenie i daje do myślenia.
Sam jestem kierowcą i nie podoba mi sie sytuacja z tymi narkotestami. Nigdy po pijaku ani spalony nie jeździłem i nie będe, ale ślad po paleniu się utrzymuje. Według mnie powinno byc jak w stanach coś do werfikacji osób nietrzeźwych poza narkotestem. Przykład z USA jest bardzo prosty, pytanie o prezydenta, przejscie po lini, "jaskółka" itp.
Proste a jakże skuteczne. Zaraz pojawią się pewnie głosy, że zrobić to nawet po naćpaniu się "święta trafką" to żaden problem. Problemem jest to, ze łatwo się piszę sprzed komputera. Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę stres związany z calą sytuacja i wiele innych czynników które moga wpłynać na ew. odpowiedzi lub zachowania. Wiem z doswiadczenia, że gdy mnie złapali u***anego z zielskiem byłem tak zagmatwany, ze nie wiedziałem gdzie mam sie podpisac na podawanych mi na komendzie dokumentach.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół