nasiona marihuany

Policyjne narkotesty

Wyszukiwarka Forumowa:

BIGBUD

Member
Rejestracja
Gru 24, 2006
Postów
19
Buchów
0
Policja kupiła 70 tysięcy narkotestów, którymi będzie badać kierowców. Urządzenia szybko wykażą, czy szofer palił marihuanę, brał LSD czy amfetaminę - pisze dziennik "Metro".

Takich zakupów w policji jeszcze nie było. Komenda Główna zamówiła 70 tysięcy narkotestów najwyższej jakości. Urządzenia te potrafią w minutę, dwie wykryć, czy w ślinie, moczu albo pocie kierowcy są środki odurzające. Wykryją wiele narkotyków od tych najpopularniejszych np. marihuany, amfetaminy, kokainy po morfinę, opiaty, konopie czy narkotyki syntetyczne.

Testery są szybsze i tańsze niż badania krwi. Te trzeba będzie wykonać tylko po pozytywnym wyniku testu. - Nie trzeba będzie kłuć każdego podejrzanego. Dzięki narkotestom można szybciej i taniej sprawdzić, czy kierowca jest pod wpływem środków odurzających - mówi Marcin Szyndler z Komendy Głównej Policji.

Policjanci codziennie zatrzymują w kraju kilkunastu kierowców "na haju". Są rozkojarzeni, mają problemy z koncentracją i opóźnioną reakcję. Czasem maskują odurzenie, np. zakraplając oczy. - Najczęściej zatrzymujemy kierowców odurzonych konopiami i amfetaminą - mówi Szyndler.

Kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających czy leków psychotropowych jest traktowane tak samo jak jazda po pijanemu.
Tekst pochodzi z witryny o2
I co o tym sądzicie?
W dużych miastach to teraz będzie przypał jeździć zastukawszy.
Zachęcam do komentarzy i wypowiedzi.
 

Aurax

Well-known member
Rejestracja
Lis 17, 2006
Postów
475
Buchów
2
i co myślisz że wszystcy policjanci będa mieli narko testy?
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
BIGBUD napisał:
np. marihuany, amfetaminy, kokainy po morfinę, opiaty, konopie czy narkotyki syntetyczne.
mysle ze ten tekst na o2 napisal ktos malo kompetentny
 

dimartino

Well-known member
Rejestracja
Cze 1, 2006
Postów
163
Buchów
0
Z drugiej strony Shadow czego się można spodziewać po marnych dziennikarzynach dla których wiedza o ganji kończy się na tym że to śmiertelny narkotyk.Zawsze miałem wrażenie że teksty tego typu są niekompetentne.
 
R

RaV THC

Guest
Ja na szczescie mieszkam w dosc mialej miejscowosci. Rzad kaczynskich coraz mniej mi sie podoba ... :pl:
 

arch

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2006
Postów
442
Buchów
0
RaV THC napisał:
Ja na szczescie mieszkam w dosc mialej miejscowosci. Rzad kaczynskich coraz mniej mi sie podoba ... :pl:

kaczynski to tuman on nawet o tym pewnie jeszcze nie wie :D
takie narkotesty sa normalne w innych krajach
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
arch napisał:
coraz mniej mi sie podoba ...
a mi sie nigdy nie podobał bo wiadomo było ze to cymbały z hitlerowskimi zapędami

[ Dodano: 2007-02-22, 17:48 ]
A pozatym bardzo dobrze że kupili tyle testów .
 

BIGBUD

Member
Rejestracja
Gru 24, 2006
Postów
19
Buchów
0
Aurax napisał:
i co myślisz że wszystcy policjanci będa mieli narko testy?

No oczywiście że to jest nie możliwe ale patrząc no to czysto matematycznie więcej
testerów=większy przypał
to chyba logiczne
Przypał jest szczególnie jak ktoś tu wcześniej wspomniał w małych miejscowościach bo do tej drogówka ich nie posiadała i mogłeś im się śmiać prosto w oczy i luz a teraz tester
 
R

RaV THC

Guest
mi tez sie nigdy nie podobaly rzady kaczynskich ale z kazdym dniem coraz bardziej ...
 

dragon149

Member
Rejestracja
Mar 3, 2007
Postów
9
Buchów
0
Ządy kaczyńskich to jakaś plaga.....hmm co do innych krajów.. w holandi nie ma się przypału jak się jezdzi samochodem na haju... wystarczy tylko nie zucać się do policjanta nie pyskowac itp po prostu być sobą ...jezeli jedziesz piajny zabiorą ci samochód i oddadzą na drugi dzien......
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
dragon149 napisał:
jezeli jedziesz piajny zabiorą ci samochód i oddadzą na drugi dzien......
jesteś pewien ? weź nie pie**ol jak nie wiesz
 
R

rasta

Guest
dragon149 napisał:
jezeli jedziesz piajny zabiorą ci samochód i oddadzą na drugi dzien
samochodu nie zabierają jeśli ma kto nim odjechać. jesli nie ma trzeźwego kierowcy to jak najbardziej samochód zostaje odcholowany na parking policyjny, skąd można go odebrać już następnego dnia przez osobę mającą prawo jazdy za zgodą wlaściciela samochodu oczywiście.
 

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
RaV THC napisał:
Ja na szczescie mieszkam w dosc mialej miejscowosci.
noi? ja mieszkam w małym miasteczku (troszke ponad 1k mieszkancow) a policji tu od ch... Jezdza ci z mojego miasta, jak i z powiatowego ;| a ci sa niemilosierni. W ciagu weekendu potrafia zlapac 13 pijanych kierowcow i kilu rowerzystow. A i z trzaskaniem pala za byle co to sie nie czaja. Kolega dostał kilkakrotnie po plecach i raz po nerach za siedzenie na opraciu od lawki ;|
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
rasta, nie znam się na przepisach nl ale napewno zabierają prawo jazdy za jazdę na promilach

[ Dodano: 2007-03-04, 18:31 ]
a jeśli nie to znaczy że tam już im się we łbach do reszty poprzewracało
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół