nasiona marihuany

Amnesia Haze

Wyszukiwarka Forumowa:

krzyzmo

Active member
Rejestracja
Mar 13, 2011
Postów
37
Buchów
0
Amnesia Haze - Rodzice Soma Seeds 1miejsce, 2004 High Times Cannabis Cup.
Ta hybryda to w 80% sativa i 20% indyjka dostarczy wiele godzin wesołego i bardzo mocnego HIGH-u doskonała do spotkań w większym gronie.
Łatwa w uprawie, nie wymaga zbyt wielkiej troski growera, nie ma konieczności trenowania gdyż Amnesia doskonale się krzewi
samoistnie.

Pod koniec 10-11 tyg kwitnięcia jest pokryta całkowicie kryształkami nawet na łodygach!

Raz paliłem opał po amnezji i chyba nigdy w życiu tak opałem się nie utłukłem :zjarany:. Co możecie powiedzieć o tej odmianie względem hodowania ? dobrze wybrałem jak na 1 indoor ? warto robić scroga ? :bongo4:
 

chwastus

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2011
Postów
91
Buchów
0
Własnie siedza u mnie w boksie dwie takie panie jest 8-9 tydzień Flo i konca nie widać... no ale mam nadzieje że warto czekać. Jak na pierwszy raz pewnie ambitny wybór. Stosuje mieszanke guakalong, bioboost i PK13/14 przymuja to bez zadnych problemow w max zalecanych dawkach i puchna. Ja zrobiłem tylko lekkie LST. Powodzenia
 
D

delete

Guest
Jak z intensywnością zapachu ,np. w porównaniu z WR , WW ??
 

Izak

Beta
Weteran
Rejestracja
Lip 4, 2011
Postów
4,932
Buchów
3,381
Odznaki
1
Dajcie mi link do amnesia haze z fs. Szukam szukam i znaleść za cholere nie mogę.

Pozdrawiam
Izak
 

Outsider

Member
Rejestracja
Lis 20, 2008
Postów
14
Buchów
1
Temat raczej w złym dziale, nie widziałem w ofercie femaleseeds tej odmiany jedynie w Royal Queen Seeds...
 

fatal1ty

Well-known member
Rejestracja
Paź 22, 2012
Postów
192
Buchów
1
smierdzi tak jak powinna obszernie :) ..

osobiscie nie podchodzi mi Amnezja ;)
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
smierdzi tak jak powinna obszernie :) ..

osobiscie nie podchodzi mi Amnezja ;)

Amnesia od somy jest jedna z lepszych jakie miałem. Co prawda ja miałem tą
http://f2seeds.fr.pl/amnesia-haze-feminise-100-seeds-p-69.html ale wygląda dokładnie jak ta od somy w sumie jest z tej genetyki.
Wpisz w googlu Amnesia haze report icmag (chyba że mogę wrzucić linka?) amnesia znajomego bardzo fajnie wyszła. Jedyny minus to ciągle trzeba podwiązywać i podpierać, słaba masa łodyg względem kwiatów reszta ok.
Czemu nie pochodzi ci amnesia? smak/zapach czy za mocne działanie? bo fakt jest trochę ogłupiająca łatwo się przepalić.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół