nasiona marihuany

Uprawa grzybów - Wątek ogólny

Wyszukiwarka Forumowa:

Leshy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 12, 2013
Postów
977
Buchów
10
kiedyś w mojej hodowli jak przypaliłem kukurydzę to żaden przypalony nie odpalił nawet z miodu
osobiście bym zrobił nowe
 
L

Lord of Old School

Guest
Tak wystąpiło po grzybach i dawno temu po dopalaczach
 

maria2

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2010
Postów
327
Buchów
0
Na fsre.nl jest lipa :/ Pamiętam jak 5 lat patrzałem na tą stronę i niedostępnych było kilka pozycji, teraz max 10 jest dostępnych :/ Tak patrzę na stronach i wychodzi na to żę odciski są droższe od strzykawek, czy odciski są bardziej wydajne ?
 

Jasiul3c

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2014
Postów
469
Buchów
1
Odznaki
2
Na fsre.nl jest lipa :/ Pamiętam jak 5 lat patrzałem na tą stronę i niedostępnych było kilka pozycji, teraz max 10 jest dostępnych :/ Tak patrzę na stronach i wychodzi na to żę odciski są droższe od strzykawek, czy odciski są bardziej wydajne ?

na pewno są pewniejsze, plus z jednego odcisku możesz zrobić spokojnie 100ml roztworu ze sporami
 

Rivi1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2015
Postów
518
Buchów
5
Bez różnicy czy używasz zarodników w formie roztworu czy skrobiesz z odcisku i sam przygotowujesz roztwór .. pewniejsze w 'stempelkach' bo przy transporcie nie ma prawdopodobieństwa że roztwór w strzykawce straci sterylność przez odczepienie igły od strzykawki... wiecie o co chodzi. Namawiam, żeby zaszczepiać żywą kulturą grzybów, czyli przygotować sobie roztwór miodu i wody np 5-8g/100ml, sterylizować go i dać do roztworu troche zarodników, dosłownie tyle żebyśmy widzieli że coś tam pływa. Zacznie robić się po kilku dniach coś co wygląda jak meduza, wstrząsamy rozpie****amy to i zaciągamy do strzykawek - zaszczepiamy żywą kulturą bezpośrednio np ciacha ryżowe albo żyto, plusy takie że bardzo szybko grzybnia sie rozrasta, no i używamy bardzo mało zarodników. oszczędność i wydajność kozacka
 

maria2

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2010
Postów
327
Buchów
0
Ktoś wie skąd teraz ogarnę zarodniki? Na shroom.it i fsre.nl brak.
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Ktoś wie skąd teraz ogarnę zarodniki? Na shroom.it i fsre.nl brak.

Z forum. W formie odcisku zapewne nie jedna osoba posiada. Ewentualnie meduza w pompce.
 

krzaczasty

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2020
Postów
243
Buchów
413
Odznaki
2
ktoś może udzielić mi odpowiedzi na ten problem z tymi grzybami? Dlaczego one tak marnieją? Wcześniej wyglądały na super zdrowe, a teraz większość wygląda ch***wo...



 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,106
Buchów
9,728
Odznaki
10
IMO, za dużo ich i za duża wilgoć. Te z ciemnymi łepkami pewnie się już nie nadadzą do jedzenia, z tego co w postach innych czytałem.
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
[MENTION=94047]Rolnik_Małorolny[/MENTION] yo! co to może być?
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
[MENTION=94047]Rolnik_Małorolny[/MENTION] yo! co to może być?

Legenda głosi, że są tacy co szamają te czarne łebki. Abroty.. Aborty.. Abotry... (?)
Aaaa bóg wie jak sie to fachowo zwie. Noo dobra, waran także bankowo wie.

Ja mogę się mylić.

WARANO PRZYBYWAJ I NAKREŚL TU FACHOWO CO JEST GRANE!

[MENTION=67436]Waran z Komody[/MENTION]
 

BZK

Konopny Świr!
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2007
Postów
2,040
Buchów
5,934
Odznaki
12
Ale żeby te najwieksze i najładniejsze abortowały a nie młode?

Wszechświat do równowagi dąży, kumpel miał taki wysyp w pierwszym rzucie, że wiesz... Jałmużna dla galaktyki psylo także musi się zgadzać.
Kolejne rzuty powinny już być mniej brane pod uwagę w abortowej dziesięcinie...

P. S dobrze napisałem? ABORTOWEJ(?)... ABORTY JEDNAK SIE TO ZWIE , TA?


Edit. Mimo wszystko zaczekał bym co na to warano bo ja moge nie mieć racji.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół