nasiona marihuany

OUT 2011 by atokk

Wyszukiwarka Forumowa:

atokk

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2011
Postów
115
Buchów
0
Witam. Mały up.

Sytuacja wygląda tak, że Blue Berry Automatic starsza została już całkowicie ścięta. Niestety pomimo dobrej pogody i oprysków na pleśń nie udało się jej uniknąć.

Tak wyglądała po obcięciu kilku odrostów, które były zaatakowane.



To co ściąłem prezentowało się tak:



Po wysuszeniu wyszło 4,5g

Kilka dni później nastąpiła całkowita ścinka. 2 dni przed całkowitą ścinką musiałem odciąć jeszcze 2 odrosty z których było 2,5g.

A tu już ścinka całej...









Jak reszta wysuszy się to napiszę ile wyszło.

Reszta pociech wygląda tak...

24.09.2011r.

BubbleGummer





21.09.2011r.

Blue Berry Automatic młodsza

Powiem tak. Mutant straszny się z niej zrobił, po tym ułamaniu szczytu. Ma pełno smukłych i wąskich topków. Wszystko wkoło ładnie oszronione, a do tego fiolet na liściach. Fajnie jeśli by to trochę spuchło, ale zobaczymy co to będzie...




Auto MAXI



Himalaya Blue Diesel mniejsza



Himalaya Blue Diesel większa



Reszta rośnie spokojnie:)


 

atokk

Well-known member
Rejestracja
Cze 14, 2011
Postów
115
Buchów
0
Witam.

Trzeba zakończyć tu kilka spraw, żeby rozpocząć coś na nowo. Podsumowując zeszłoroczny OUT jestem zadowoloy. Wszystkie rośliny dotrwały do końca. Niestety nie wszystkie doszły w 100%, ale moc była zadawalająca.

BubbleGummer'owi sporo brakowało, ale coś tam z niego było. Susz rzeczywiście ciekawy w smaku. Cieżko mi powiedzieć ile z niego wyszło, ale bez szału.

Auto MAXI też mogłoby posiedzieć trochę dłużej, ale przestraszyłem się pogody i pleśni. Topki były fajnie zbite i kopało dosyć pobudzająco. Wyszło 0k 32g.

Blue Berry Automatic młodsza - Topy miała dosyć luźne i pokazało się fioletowe pheno, ale niska temperatura też miała na to wpływ. Wyszło ok 25g.

Himalaya Blue Diesel większa i mniejsza - najlepsza odmiana ze wszystkich jakie tu miałem. Dosyć mocna, szczególnie z bonia. Zapach topków pięknie intensywnie owocowy. Wyszło z obu 47g.

Reszta maluchów, czyli AK47, White Russian i Blue Berry Automatic #1 i #2 nie doszły nawet w połowie. Nie wiem ile z nich było.

Z liści i małych topków zrobiłem hasz metodą wstrząsową. W sumie wyszło ok 12g. Na zdjęciu tabliczka o wadze 6,6g.

Z części wyszły ciasteczka własnego przepisu. Bez gotowania i pieczenia. Ciężko powiedzieć i o tym czy kopały, bo nie obyło się bez dymu przy konsumpcji.

Njważniejsze, że jest zdobyte doświadczenie, które będzie owocowało w roku 2012.


Poniżej kilka zdjęć ze ścinki itd...

https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/50935/Zdjecie0153.jpg



















Można przenieść do zakończonych. Pozdro!
 

palacz polak

Well-known member
Rejestracja
Sty 6, 2013
Postów
48
Buchów
0
A ja mam pytanie.Co to jest w doniczkach leży,na ziemi pomaga to w zroscie czycoś.?;D
 
G

Guest

Guest
to jest karmezyt , ale na oucie to raczej do ozdoby ktos sobie wsypał do doniczki bo to w niczym niepomaga w in to trzyma wilgoc w donicy , a na oucie tez moze cos daje ale moim zdaniem głupota , doniczki tez na oucie to głupota :) przypał wiekszy :):):)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół