nasiona marihuany

Morfina

Wyszukiwarka Forumowa:

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
Witam, znajomy kolegi ma ponoć troszkę morfiny (troszkę dużo), lecz mówi że leży w piwnicy kolo 3(?) lat i raczej jest przeterminowana, może mi ją oddac prawie za bezcen. Lecz czy przeterminowana morfina będzie użyteczna? Np. do syntezy z morfiny na heroine?
 

bobinoon

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2007
Postów
134
Buchów
0
Heh, tak jest użyteczna. 30 mg IV na początek powinno wystarczyć. Morfine można zacetylować do heroiny, więc nie rozumiem o co Ci chodzi Shadow.
 

bobinoon

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2007
Postów
134
Buchów
0
W dzisiejszych czasach, dla ludzi posiadających internet BZ, to nie problem. Naczytałeś się jakichś pierdół w internecie jakie to trudno dostępne ?! Powinieneś bazować na swoich doświadczeniach, a nie na jakichś pseudo-ćpunach mających małe pojęcie o takich rzeczach.
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
bobinoon napisał:
Naczytałeś się jakichś pier* w internecie jakie to trudno dostępne ?!
nie, ale szczerze mowiac dla mnie to za duzo pie****enia z tym... dziwne mi sie wogole wydalo ze ktos trzyma morfine w piwnicy..
 

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
Shadow napisał:
bezwodnik kwasu octowego..
mogłewm mieć za 10-15zł/100ml mialem maila do kolesia ale notebook sie spalil i w naprawie... dysk dobry wiec jak wroci z naprawy to bede mial kontakt

[ Dodano: 2007-02-16, 18:07 ]
Shadow napisał:
morfine w piwnicy..
o kimś z rodziny jako środki uśmierzające ból(przy nowotworze). Tylko jak leży juz kilka lat to boje sie ze jakies gowno sie z tego zrobilo i strach w kanal walic... i pomyslalem o syntezie... dziś, może jutro sie dowiem ile on tego ma
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Czytając ten temat przypomniała mi się moja przygoda z morfiną, która zaczęła się bardzo podobnie - kumpel miał za grosze duże ilości tabletek MST Continus 60 mg i 100 mg, przeterminowanych 3 lata.
Można taką (przeterminowaną) walić bez obaw. Uważaj tylko, aby się nie w***ać, o co nie trudno.
 

MiM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
880
Buchów
1
I ile tych tabletek zjadałeś ??xD
Tak z ciekawości pisze
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Spaluch napisał:
I ile tych tabletek zjadałeś ??xD
Tak z ciekawości pisze
Zaczynałem od 60 mg doustnie, potem doszedłem do dawki 360 mg (tolerancja skakała jak szalona) i przerzuciłem się na IV (30-60 mg wystarczało). Przygodę zakończyłem po ok. dwóch miesiącach, przyjmując na końcu dawki rzędu 120-200 mg IV...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół