nasiona marihuany

Szybkie zniszczenie growroomu

Wyszukiwarka Forumowa:

DaQ

Member
Rejestracja
Paź 9, 2010
Postów
23
Buchów
0
hejho

ja mam najlepszy pomysł, nie otwierać im drzwi powoli zobaczyć kto stoi i tyle.
nie mogą ci wlecieć z drzwami :) :), dziekuje pozdrawiam :D
 

Kalib

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2011
Postów
214
Buchów
0
Sa nakazy na wejscie silowe, myslisz ze wszystkim do drzwi pukaja?:)

Ja myślę że dla 2-3 roślin wyważać drzwi nie będą, choć to kraj gdzie ludzie mają nasrane w głowach na temat mj... Nie wiadomo. No ale dochodzi ryzyko dla policji że tych plantów tam nie będzie.. No właśnie! Wtedy możemy się sądzić (sprawa z góry wygrana) o odszkodowanie + policjanci odpowiedzialni za akcje na 99% wylatują z roboty. Na tym sprawa się nie zamyka, bo w przypadku spraw niskiej wagi (umownie mówi się że do 3 krzaków na własny użytek) MUSZĄ o nakaz prosić prokuratora. Ten też beknie, jeżeli nakaz był niesłusznie wydany.


Jak ktoś trzyma więcej niż na własny użytek, to wtedy może się martwić. Im więcej krzaków, tym policja chętniej podejmie ryzyko :sunny:.
 

RobRoy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2009
Postów
667
Buchów
1
I nikt nie pomyślał, że na 48h można zatrzyamć każdego "celem wyjaśnień". Wystarczy że psy zdejmą z ulicy hodującego w pojedynkę, a w tym czasie inne psy zapukają do drzwi i rodzinka otworzy.
Ew. zatrzymanie j.w., a potem pokażą nakaz, uprzejmie podwiozą do domu i wejdą razem z podejrzanym.

Obędzie się bez taranów, młotów, C4, czołgów i innej artylerii, aby wejść.
 

piwpz

Well-known member
Rejestracja
Paź 26, 2011
Postów
108
Buchów
1
Ja mam boxa w domu 1,5m od pieca kaflowego. Kiedy ujże te k***y przez judasz to wrzuce je do pieca obleje benzyną i podpale. Trwa to około minuty :) A mam jeszcze droge ucieczki nawet z mieszkania ( Mieszkam na 3 pietrze a do ucieczki mam tylko line za oknem :D )
 
G

Gość

Guest
haha wygrales ziomus wyzej posiadacze np pc boxow moge sposcic w kiblu rosline wyrwana z korzeniami zalac kretem i po sprawie.
 
G

Gość

Guest
Co za głupi temat... Przez okno i jak coś to nie twoje jak mieszkasz w bloku... A jak w domu to ktoś podrzucił i ch*j :p
 
G

Gość

Guest
ale macie problem w 10 min zlikwidować uprawę.. roślinę połamać i wraz ziemią spuścić w wc a do boxa wsadzić kwiatek z parapetu <coolpalacz>
 

PaleHajss

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 3, 2009
Postów
1,617
Buchów
0
Ja mam boxa w domu 1,5m od pieca kaflowego. Kiedy ujże te k***y przez judasz to wrzuce je do pieca obleje benzyną i podpale. Trwa to około minuty A mam jeszcze droge ucieczki nawet z mieszkania ( Mieszkam na 3 pietrze a do ucieczki mam tylko line za oknem )
zmien dilera albo przestan palic ...
widze coniektozy maja niezle na***ane jesli wierza w powodzenie takiej akcji bueeheheheheheheheheheheh

ale macie problem w 10 min zlikwidować uprawę.. roślinę połamać i wraz ziemią spuścić w wc a do boxa wsadzić kwiatek z parapetu

jeszcze lepszy?
ku**a ocb ?!!?!?!
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
PaleHajss coś nie w humorze jesteś. Opowiedz nam jak wtedy wpadłeś, może dowiemy się czegoś nowego co się przyda :)
 

PaleHajss

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 3, 2009
Postów
1,617
Buchów
0
Zatrzymanie w miejscu publicznym, komisariat 5 minut czekania na zgode prokuratora na wjazd i przeszukanie chacjendy pomimo tego ze nic przy mnie nie znalezli. :zombi::lol3:
 

TheLovePolice

Well-known member
Rejestracja
Lip 25, 2011
Postów
51
Buchów
0
Najlepiej uprawiać tak, żeby nie trzeba było niszczyć.
Polecam film "Never Get Busted" byłego antynarkotykowego robocopa.

Jak ktoś mieszka w domu jednorodzinnym i mu zależy na bezprzypałowej uprawie, to niech wykopie pomieszczenie pod piwnicą i puści wszystkie instalacje ścianą.

A z radykalnych sposobów... termit. Zostawić z pomieszczenia jaskinię solną.
Żartowałem ;]
 

Don Z Dolni

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
664
Buchów
1
najlepiej rozmiescić 4 granaty zaczepne w kontach growroomu połaczone sznurkiem i jak policja wbija donas to my ciągniemy za sznurek i BUM!... ludzie nie da sie szybko zniszczyć uprawy na taka skale
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół