nasiona marihuany

Szybkie zniszczenie growroomu

Wyszukiwarka Forumowa:

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
po co ma chować lampy??? u ciebie są nielegalne?:lol3:
Bo myśle że jakby znaleźli lampy to mieli by cie na oku przez długi czas i wydaje mi sie że nie mialbyś ochoty kontynuować uprawy:) Myślisz ze oni tacy głupi jak mowi legęda... A miej na uwadze to że mowimy o growroomie czyli uprawie na dużą skale, łazili by za Tobą non stop uwiez;] Zresztą temat jest bez sensu bo nie ma możliwości zniszczyć nawet 50 krzaków w ciągu 15 minut ślady zawsze zostaną, więc gdzie tam do pozbycia się zawartości growroomu gdzie zazwyczaj minimum to jakieś 150,200krzaków.
 

Regulaminowy_Nick

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2010
Postów
207
Buchów
1
jak myślicie, ile czasu zajęłoby smutnym panom rozwalenie porządnych drzwi antywłamaniowych, takich z górnej półki?
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
jak myślicie, ile czasu zajęłoby smutnym panom rozwalenie porządnych drzwi antywłamaniowych, takich z górnej półki?
Nikt Ci tego chyba nie powie dokładnie, bo raczej nikt nie wie jakimi oni ładunkami dysponują;] ale mysle że musiały by to byc drzwi stalowe z kur***ko mocnymi zamkami aby wytrzymały wybuch ładunku c4 bo takimi oni chyba dysponują. Ale mysle że nie dłużej niz 5 minut.
 

mr T

Well-known member
Rejestracja
Mar 29, 2009
Postów
150
Buchów
0
Tu taka mała odpowiedź odnośnie mocnych drzwi. W Polsce lepszych taranów nie mają, ew młoty, ale drzwi kozak.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ET9SNXpeORY&feature=player_embedded[/youtube]
 

Regulaminowy_Nick

Well-known member
Rejestracja
Mar 31, 2010
Postów
207
Buchów
1
Nikt Ci tego chyba nie powie dokładnie, bo raczej nikt nie wie jakimi oni ładunkami dysponują;] ale mysle że musiały by to byc drzwi stalowe z kur***ko mocnymi zamkami aby wytrzymały wybuch ładunku c4 bo takimi oni chyba dysponują. Ale mysle że nie dłużej niz 5 minut.
jak nie masz co pisać to nie pisz a nie pie****isz ze policja używa c4 do otwierania drzwi cymbale
 
R

rafalinho

Guest
Bo myśle że jakby znaleźli lampy to mieli by cie na oku przez długi czas i wydaje mi sie że nie mialbyś ochoty kontynuować uprawy:) Myślisz ze oni tacy głupi jak mowi legęda... A miej na uwadze to że mowimy o growroomie czyli uprawie na dużą skale, łazili by za Tobą non stop uwiez;] Zresztą temat jest bez sensu bo nie ma możliwości zniszczyć nawet 50 krzaków w ciągu 15 minut ślady zawsze zostaną, więc gdzie tam do pozbycia się zawartości growroomu gdzie zazwyczaj minimum to jakieś 150,200krzaków.

Jeżeli znajdą na mnie haka który pozwoli im wpaść mi na chatę z nakazem to mam wy***ane czy znajdą lampy urządzenia do hydro itd. ważne, że nie mają na mnie paragrafu.
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2

king61

Alko-Blanto-Sexo-holik
Weteran
Rejestracja
Lip 10, 2010
Postów
1,839
Buchów
8
Maja na 100% jakieś ładunki służące do wysadzana zamkow, jak aresztowali grupe mokotowską to pokazywali urywki z aresztowań i część zamków rozpie****ali ładunkami wybuchowymi;]

gdzie grupa mokotowska a gdzie box+lampa+krzak? do ciebie jak przyjdą to nawet gnata nie potrzebują.
 

lucky_luke

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2011
Postów
412
Buchów
0
Nikt Ci tego chyba nie powie dokładnie, bo raczej nikt nie wie jakimi oni ładunkami dysponują;] ale mysle że musiały by to byc drzwi stalowe z kur***ko mocnymi zamkami aby wytrzymały wybuch ładunku c4 bo takimi oni chyba dysponują.

taaa a przed będą musieli ewakuować pół bloku <sex> Jeśli chodzi o ładunki na same zamki, to może zamki one niszczą, ale jak ktoś ma dodatkowo od wewnątrz taką sztabę wzdłuż antywłamaniowych drzwi (fachowa nazwa mi wyleciała z głowy - taka poprzeczka jak w średniowieczu) to im to dużo wysadzenie zamka nie da.
 

Niewidomy

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2008
Postów
410
Buchów
1
Można by zamontować takie wy***ane drzwi do grow roomu.
W nim zaś przygotować sobie piecyk do utylizacji.
W razie przypału zamykamy się w pomieszczeniu i przystępujemy do usuwania roślin.
 

ITSA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 10, 2009
Postów
1,065
Buchów
5
Można by zamontować takie wy***ane drzwi do grow roomu.
W nim zaś przygotować sobie piecyk do utylizacji.
W razie przypału zamykamy się w pomieszczeniu i przystępujemy do usuwania roślin.

stary już to widzę pały ***ią w drzwi a ty palisz w piecu krzaki he he he no ale patent jakiś jest.

ja widziałem drzwi zamykane z przodu a za nimi jeszcze jedne to by mieli zwieche gdyby trafili na 2 sztuki takich . ale jak by mieć siano i tak sobie szyby konktet i drzwi to można pomyśleć nad planem awaryjnym.
 

qawk

Member
Rejestracja
Maj 11, 2011
Postów
10
Buchów
0
Panowie, myślałem nad tym ,jedyna opcją są jakieś dysze z kwasem, który dałby rade naszym rośliną, i powiedzmy w 10 minut potrafiłby tak je rozłożyć że po tych nie zostałby ślad, oczywiście tan kwas(czy inna substancja) musiałby także zostac podana do wody , czy ziemi. Dlaczego 10 minut, myślę że można by zrobić przycisk aktywujący zniszczenie,gdzieś w dostępnym miejscu , jeśli wiemy że mamy nalot , to naciskamy przycisk i system niszczy plantacje, a dodatkowo na boxie czy growroomie umieszczamy duże info, że w pomieszczeniu przechowywane są silnie trujące substancje i otwarcie grozi śmiercią. Psy jak to zobaczą , to jeśli właściciel będzie mądrze gadał, wezwą ekipe saperów żeby to otwarli, psy mają pewnie takie procedury, tym bardziej że jest info o zagrożeniu. I tym sposobem kwas miałby szanse zniszczyć rośliny, a za posiadanie sprzętu do hodowli gówno mogą zrobić. Jeśli by tak było to by musieli wszyskie sklepy ze sprzętem w polsce zlikwidować , i dawać koncesje na zakup lamp. Miałem przypadek że psy mnie zawineły bo kupiłem na siebie ziarenka przez neta od jakiegos idioty i doszli do mnie. Odmówiłem składania zeznań, i do dizś mam spokój.Od 2 lat nie widziałem psa. Więc samo posiadanie nawet kompletnego sprzętu nie czyni z nikogo przestępcy, chyba że ktoś jest na tyle glupi by się przyznać.
 
U

Usunięty 2949

Guest
ludzie opanujcie się , czy to palenie mj tak was poryło .Pomysły z kwasami ,spuszczaniem do kibla ,wysadzaniem ,zalewaniem farbą ja pier***ę. Po pierwsze trochę faktów , psy z pionu kryminalnego ustawiają próby zatrzymania na takie godziny żeby cie dostać ,zazwyczaj około 6 rano,powodzenia życzę tym co myślą że o 5,6 rano zdążą zareagować zgodnie z ,,planem".Czarnych nikt ci ku**a nie przyśle człowieku ,chyba że po rozpoznaniu oznaczą się jako ,,niebezpiecznego" czyli uznają że masz np : gnata albo masz powiązania i byłeś karany za poważne przestępstwa ,nikt ku**a nie przysyła czarnych gimbusom he he (są małe wyjątki = pomyłki ). Gorzej sprawa się ma z psami ,lubią się chuje znęcać nad psami podczas wjazdu w tym autentycznie mogą ci psa odstrzelić jak uznają go za ,,zagrożenie" ! SICK!

co do ładunków wybuchowych to oczywiście że mają obok broni autmatycznej,grantów hukowych ,znajdą się ładunki z plastikiem !! ,każda komenda /psiasariat ma własnych antyterorystów z róznym wyposażeniem. Więc żeby mieć wjazd kominiarzy to trzeba sprawić żeby myśleli że masz arsenał w domu albo jesteś ku**a nowym ojcem chrzestnym.
ejot
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół