nasiona marihuany

Szybkie zniszczenie growroomu

Wyszukiwarka Forumowa:

Fidel Gastro

Stary wyjadacz cukierasków...
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2011
Postów
4,327
Buchów
4
Najlepiej zdobyc zaswiadczenie lekarskie ze potzrebujesz ze wzgledow zdrowotnych( za odpowiednia oplata chyba da sie zalatwic) albo papiery ze czlek niezdrowy na umysle i nie trzeba nic wysadzac...
 
G

Gość

Guest
czy tu jest się aż tak o co lękać? jesteś niekarany, masz trzy krzaki na własny użytek, nie dilujesz, byłeś super ostrożny z uprawą, nie wychylałeś się, ale jakimś cudem :) masz przypal - max co możesz dostać to jakieś zawiasy - moim zdaniem oczywiście.
 

ITSA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 10, 2009
Postów
1,065
Buchów
5
Najlepiej zdobyc zaswiadczenie lekarskie ze potzrebujesz ze wzgledow zdrowotnych( za odpowiednia oplata chyba da sie zalatwic) albo papiery ze czlek niezdrowy na umysle i nie trzeba nic wysadzac...


o i to dobry patent he he he moja historia kilka postów wyżej ziomek kombinator ma orzeczenie że jest cukrzykiem i musi brać insulinę a w polskich więzieniach nie podają insuliny bo to za drogi gips i tak się śmiga śmieszne ale prawdziwe.
 

hitchhiker

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2011
Postów
416
Buchów
2
czy tu jest się aż tak o co lękać? jesteś niekarany, masz trzy krzaki na własny użytek, nie dilujesz, byłeś super ostrożny z uprawą, nie wychylałeś się, ale jakimś cudem :) masz przypal - max co możesz dostać to jakieś zawiasy - moim zdaniem oczywiście.

dobrze prawi-polać mu

najważniejsze to nie klepac jadaczką!!najlepiej nikomu nie mowić!

P.S twórca tematu i jego pomysł roz***ały mnie na łopatki :D
 

king61

Alko-Blanto-Sexo-holik
Weteran
Rejestracja
Lip 10, 2010
Postów
1,840
Buchów
9
uważam że kolega Lucky Luke wyczerpał temat w 100%! reszta jest spamem! dzięki za filmik kolego podziwiam tą determinację policjantów!
 
S

sru

Guest
beczka silnego kwasu [np. siarkowego VI]- wrzucasz rośliny zanurzasz je do oporu tak żeby nic nie wystawało - zanim ekipa wezwie specjalistów, a przecież nikt w to ręki nie włoży, plantów nie ma ;]
 
D

delete

Guest
Widze ze teoretykow jest wielu , ale podczas pieskiego wejscia z podejrzeniem uprawy nie ma bata. Piesy majac pewnosc , ze jest uprawa staraja sie o nakaz . Wtedy niema czekania pod drzwiami tylko otwierasz albo wchodzimy z drzwiami.
Kazdy bedzie sie wymadrzal az sam du*e zmoczy i wtedy zda sobie sprawe ze nieznamy dnia ani godziny.

Jedyna bezpieczna opcja to wynajac jakis lokal i jak mozna zrobic to na laziora .

kwestia mechanizmow , automatow spalajacych czy pryskajacych to sprawa niepewna gdyz bedac uzbrojony system na automat czy na pilota zawsze moze samo sie zalaczyc.

a na marginesie dodam ze juz jestem po kilku wtopach z uprawa i calkiem inaczej sobie to wyobrazamy jak w rzeczywistosci jest.
 

lucky_luke

Well-known member
Rejestracja
Lut 13, 2011
Postów
412
Buchów
0
Widze ze teoretykow jest wielu , ale podczas pieskiego wejscia z podejrzeniem uprawy nie ma bata.


wydaje mi się, że jeśli ktoś ma małą uprawę - np jednego krzaka w boxie, to opóźnienie jakie miała policja (w przypadku filmiku, do którego dałem linka) pozwoli spokojnie zmielić krzaka razem z ziemią w mikserze i spłukać całość w kiblu.

Pytanie, czy sam box nie zawierałby jakichś śladów, które mogłyby posłużyć za podstawę w oskarżeniu o hodowlę MJ. Czy ktoś może być oskarżony za sprzęt do hodowania w którym na ściance boxa znaleziono np śladowe ilości thc?
 

Sensimilańczyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2011
Postów
145
Buchów
0
najważniejsze to zawsze być przygotowanym na taka okoliczność żeby nie być zdziwionym uprzedzić "rodzinę" mam na myśli żonę co maja zrobić w takiej sytuacji bywa różnie policja ma swoje sposoby opcja z kiblem jest dość dobra jeżeli masz tylko suchy towar to bez problemu a krzaki hmm kwas byłby niezły ktoś pisał o podpaleniu boxa i ktoś tu ma chorą wyobraźnie :)
 

PaleHajss

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 3, 2009
Postów
1,617
Buchów
0
psy wjada to nie masz czasu na nic :D a co mowic ku**a o spaleniu growroma albo zmieleniu plantow z ziemia brecha z was :D
 
R

rafalinho

Guest
Dobre drzwi i masz czas opróżnić cały growroom :pr: Ja do tego mam zamiar do***ac system w kórym po wybiciu okna zatrzaskują się automatycznie takie żelazne rolety nie wiem ja to się nazywało <lol>
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,150
Buchów
2
Dobre drzwi i masz czas opróżnić cały growroom :pr: Ja do tego mam zamiar do***ac system w kórym po wybiciu okna zatrzaskują się automatycznie takie żelazne rolety nie wiem ja to się nazywało <lol>
Rozumiem że zjesz planty?? a lampy schowasz do kieszeni?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół