nasiona marihuany

Szybkie zniszczenie growroomu

Wyszukiwarka Forumowa:

Leghorn

Member
Rejestracja
Sty 30, 2011
Postów
16
Buchów
0
Nie myśleliście nigdy o czymś, aby na jakiś nieszczęśliwy przypał zlikwidować cały grow room ?
Zacznijmy od tego czy to dział odpowiedni na takie rozkminy.
Mój pomyśl jest chyba dosyć prosty.
Przykładowo growroom w piwnicy w poniemieckim domu. Pokoj 7 na 7, do środka blaszane drzwi. W growroomie krzaki w jakimś tam stadium.
Wyznaczmy sobie czas 10 minut.
Polać całość benzyną czy czymś innym, wentylacja w roomie zapewniłaby szybkie spalanie. Podpalić całość i wyjść z pokoju, zamknąć za sobą blaszane drzwi. W ciągu 10 minut całość mogłaby się szybko spalić - pozbycie się dowodów. Później na szybko wodą z węża zgarnąć całość na kupę i zakopać w dziurze specjalnej na to wykopanej w innym pomieszczeniu w piwnicy.
Co o tym myślicie?
 
D

delete

Guest
genialne. po 10 minutach spali się wszystko do cna, ziemia, balasty, odbłyśniki, śladu nie będzie :pl:
 

Leghorn

Member
Rejestracja
Sty 30, 2011
Postów
16
Buchów
0
Lampy na łańcuchach, do szybkiego zdjęcia, i zakopania.
 

king61

Alko-Blanto-Sexo-holik
Weteran
Rejestracja
Lip 10, 2010
Postów
1,839
Buchów
8
posiadanie growroomu jest karalne??? ja zlikwidował bym tylko planty!
poza tym nie znasz dnia ani godziny, kominiarze się nie zapowiadają z wizytą:bounce:
 

Leghorn

Member
Rejestracja
Sty 30, 2011
Postów
16
Buchów
0
Posiadanie growroomu nie jest karalne ale zawsze daje powody do węszenia. Mój koleś miał jedno zatrzymanie z takim tematem i mówił ze miał spokojnie 10 minut zanim wpuścił ich do domu. Powiedział, że teraz się kąpie i jest nago i otworzy drzwi jak skończy. Nikt mu drzwi nie wy***ał, cierpliwie czekali. Ale co z tego, że zyskał na czasie jak i tak nie miał żadnego planu przygotowanego wcześniej?
 
D

delete

Guest
człowieku, czy ty potrafisz użyć wyobraźni choć trochę? psy ci stoją pod drzwiami, a ty im mówisz że otworzysz za 10 minut i w tym czasie chcesz zrobić pożarar, ugasić go i zakopać lampy? wiesz jak się pali benzyna? w 10 minut to możesz co najwyżej grilla rozpalić i zgasić.
 

Leghorn

Member
Rejestracja
Sty 30, 2011
Postów
16
Buchów
0
To może masz leszy pomysł? Ogólnie szukam jakiegoś rozwiązania w przypadku przypału :p
A widziałeś jak się pali rozpylana benzyna?
 
D

delete

Guest
wykop se wielki dół, jak przyjadą psy, to cały grow room tam zakopiesz.

nie ma możliwości pozbycia się grow roomu w 10 minut choćbyś pękł. możesz się pozbyć pc boxa jak ci zapukają do drzwi, to go wyrzuć przez okno i mów że nie twój jak znajdą.
 

Atanazy Bazakbal

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
1,889
Buchów
10
Muszę się przyznać że też miałem szalony-w podobie pomysł. 100% teoretyzowania:
Takie coś musiałoby być na pilota i na pewno nie na benzynie. Myślałem wtedy o pilocie wyłączającym wiatraki i odpalanym pilotem zespole kilku pistoletów do opalania farby włączonych na maksa mocy z dyszami skierowanymi do growboxa. W 5 min byłoby tam nie do przeżycia dla krzaków a zwłaszcza THC. Rośliny stałyby się niebadalne- zatem legalne. Co jednak po tym psiejscy by zrobili i pod jaki paragraf Cię podpieli to tylko dobry prawnik by wiedział.
Myślę że to lepsza opcja do filmu niż do realnego użycia , zwłaszcza że w filmie może tylko udać że działa a w życiu trzeba by zrobić masę testów na które nie widzę chętnych i być w pełni skuteczne;)

Tazio
 
D

delete

Guest
Cały pomysł wydaje sie do dupy. Ale pojdąc tym tokiem myślenia zrobiłbym tak. Równoczesnie do growroomu prowadziłbym jakąs mała uprawe pomidorów. Gdybym wyczuł zagrożenie, musiałbym zniszczyc tylko MJ a zastapiłbym ja pomidorami aby mieć alibi dla całego sprzetu. Pozostaje teraz problem szybkiego zniszczenia mj, zdobycia kilku minut na zamiane roślin i otwarcia "intruzom drzwi ;)oczywiście zakładając że drzwi masz stalowe do domu i zaryglowane szyby pancerne w oknach kraty na podwórku czujniki ruchu z kamerami <rotfl>Po alarmie przystepujesz do szialania. Na mj możesz trzymać jakiś silny kwas w jakimś zbiorniku (dobrze sie nie znam na chemii ale pewnie jakiś kwas powinien rozpuścić krzaki ;) pomidory miałbys na jakiś stołach na kółkach żeby w całości szybko wjechać pod lampy. Itd itp ale to wszystko strasznie naciągane i wygląda na fantastyke filmową :crazy: ehhh ach ta wyobrażnia ;) Ps na końcu dowiadujesz sie że policja przyjechała tylko po to aby wreczyc mandat za złe parkowanie :lol3:
 

king61

Alko-Blanto-Sexo-holik
Weteran
Rejestracja
Lip 10, 2010
Postów
1,839
Buchów
8
a może by tak użyć teleportacji???<lol>
tekst typu kąpie się i wpuszczę was za 10 min jest genialny, pozdrów kumpla:pr:
 
S

Synek z zawodu

Guest
nie prościej wysadzić w powietrze growroom? Jedyny skutek uboczny to zniszczenie całego domu :freak:
 
G

Gość

Guest
a i ja o tym myslalem, panic button i wypie****ic wszystko w powietrze, gorzej jakby wy***alo przypadkiem jak bede w srodku..
 

Kminek

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2009
Postów
167
Buchów
0

Jeśli chodzi o kwas... Kiedyś ziomek był zmuszony krzaki w kiblu spuścić... Pociachał je na szybko, wrzucił do kibla, kwasu(do czyszczenia filtrów - jakiś silnie żrący) nasypał na nie i wrzątkiem zalewał. Płakał jak małe dziecko po akcji, ale nie dupnął...
 

Makaveli

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 28, 2008
Postów
899
Buchów
2
.. Pociachał je na szybko, wrzucił do kibla, kwasu(do czyszczenia filtrów - jakiś silnie żrący) nasypał na nie i wrzątkiem zalewał.

Ty też kolego chyba pie****isz ;) Rozumiem... że zdążył je wyrwać i połamać.... ze spłukaniem z pewnością miałby delikatny problem... zależnie od wielkości rośliny.... zasypał je jakimś tam kwaśnym gównem.... ale nie mów że zdążył wstawić wodę na gaz... zagotować ją i zalać cały ten syf który siedział w kiblu....

Edit :

Zapomniałbym zapytać w jakim wy świecie ludzie żyjecie ;) bo chyba nie w tym samym co ja.... jedyna udana akcja jaką w życiu widziałem ;) to moment w którym znajomy zjadł sztukę gdy zbliżała się do nas policja... staliśmy w chujowym miejscu... i wyglądało jakbyśmy coś kombinowali... a ,że ziomek był plecami do nich... to wyciągnął siatkę z kieszeni.... i połknął.... jak już do nas dotarli... standardowo trzepanie kieszeni....
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół