nasiona marihuany

Ogrodek , dzialka Hiszpania

Wyszukiwarka Forumowa:

GreenHause

Well-known member
Rejestracja
Sie 18, 2010
Postów
72
Buchów
0
Witam.
Mam pytanie czy ktos mieszkajacy w hiszpani orientuje sie czy mozna wynajac ogrod lub dzialke uprawna ? Chodzi mi o takie co w PL mozna sobie wynajac i uprawiac nie o pole...:lol3:
 
L

LikeMaster

Guest
Witam.
Mam pytanie czy ktos mieszkajacy w hiszpani orientuje sie czy mozna wynajac ogrod lub dzialke uprawna ? Chodzi mi o takie co w PL mozna sobie wynajac i uprawiac nie o pole...:lol3:
nie nie mozna. masz kase to se kupisz a jak se kupisz dzialke to se na niej mozesz robic co chcesz o co ci biega ? ofc zgodnie z prawem tam mozna miec chyba 3 o ile pamietam jak sie pomylilem to sry
 

GreenHause

Well-known member
Rejestracja
Sie 18, 2010
Postów
72
Buchów
0
nie nie mozna. masz kase to se kupisz a jak se kupisz dzialke to se na niej mozesz robic co chcesz o co ci biega ? ofc zgodnie z prawem tam mozna miec chyba 3 o ile pamietam jak sie pomylilem to sry

Nie mam siana zeby kupic chodzilo mi zeby wynajac ogrodek,dzialke tak jak w PL sa z altanka itp. No nic wlasnie tez szukalem na hiszpanskich stronach i nie znalazlem czy jest taka mozliwosc. Tak jak mowisz jak juz to raczej tylko kupic jakas ziemie na wlasnosc. Pozdrawiam.

Btw mieszkasz w ES ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół