nasiona marihuany

Makumba

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

kędziorek

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
192
Buchów
0
Męska White Widow jest, powiedzcie mi, ile męski krzak na makumbę musi mieć miesięcy? Jeśli dopiero zaczął kwitnąć, tzn. dopiero pojawiły się "dzwoneczki". Już się nadaje?
 
M

MarcelWoods

Guest
No wszystko pieknie ladnie tylko z kad tu wziasc 5 G?? Jakbym mial po tyle zuzywac na jedno palenie to nie wiem czy bym wyrobił. Koszt piatki to 110 zł. Troszke za duży wkład pieniędzy wymaga makubma. Juz kiedys mi mowili o tym kolesie ponoc fajnie kopie:D
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
MarcelWoods napisał:
No wszystko pieknie ladnie tylko z kad tu wziasc 5 G?? Jakbym mial po tyle zuzywac na jedno palenie to nie wiem czy bym wyrobił. Koszt piatki to 110 zł. Troszke za duży wkład pieniędzy wymaga makubma. Juz kiedys mi mowili o tym kolesie ponoc fajnie kopie:D

dlatego bierze sie liście i męskie planty :|
 

mooss

Well-known member
Rejestracja
Maj 4, 2006
Postów
156
Buchów
0
mozna wsadzic 1g i zmniejszyc ilosc mleka 5 razy...
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
makumba jest obrzydliwa :p Smakuje jak kapuśniak z mlekiem. Musiałem dosypać w h*j cukry żeby to wypić. Ble
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
w życiu nie wsadzam tam bobów one są do palonka ! :) makumba nie jest zła, ja zawsze robię ze sporą ilością cukru i nieźle smakuje, właśnie niedługo znowu planuje zrobić makumbe lub jakiś budyń :).
 

freeman

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
172
Buchów
0
Mi tez to bardzo przecietnie smakowalo. Chyba nawet nie powinienem uzywac slowa smakowalo. Ale kilka osob z grona zachwalalo.
 
I

invit

Guest
mam meska roslinke ktora kwitnie od 4 dni wiec mysle ze niedlugo bedzie sie nadawala na makumbe [;
mam pytanie: jezeli sie to wypije na zimno to dalej bedzie dzialalo? zawsze myslalem ze thc dziala tylko w wysokiej temp :<
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
-w wys. temp.
-w tłuszczu
-w alkoholu
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
chodzi o to ze thc rozpuszcza sie w tluszczach i alkoholu! Najlepiej zalac liscie goracym tluszczem a pozniej to spokojnie mozna zimne wypic!
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
no przecież właśnie to napisałem. po co powtarzasz?
 

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
Jendrol napisał:
wiec jest tez wersja makumby w ktorej wygotowujemy palenie w spirycie, to dopiero jest petarda!

boże... spróbuj sobie gotować spirytus na gazie... powodzenia zycze ;) bedziesz miał prawdziwą "petarde" :D jak ci pie****nie to wszystko.... znam kolesia co chcial sobie Portera zrobić... i debil gotował spirytus.... lepiej nie pytać jak sie skończyło...
 

freeman

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
172
Buchów
0
No to mnie wlasnie Jendrol rozwaliles!!
Fajnie poczytac nieraz glupoty bo smiesznie sie robi!
 

hbsh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 6, 2006
Postów
659
Buchów
2
lubo napisał:
no przecież właśnie to napisałem. po co powtarzasz?

Napisales tam ze w wysokiej temp a ziomek mogl nie zrozumiec i pomyslec ze trzeba gorace wypic a uwierz ze sa tez tacy na forum :thumleft: Peace
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół