nasiona marihuany

Makumba

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Bakoma

Member
Rejestracja
Gru 13, 2008
Postów
18
Buchów
0
Siema !! Ej a jak z margaryny zamiast masła ? da radę ? chodzi mi o tą w puszce np. Śniadaniowa . Będzie roznica ?? prosze o szybka odp ;];]
 

dystans

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2008
Postów
997
Buchów
9
Ja uzywalem PALMY 80% tluszczu i bylo godnie <lol>
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Może być nawet smalec :sunny: byle bez skwarków
 
B

Bartek

Guest
Ile czasu moze lezec makumba w warunkach pokojowych? Mam makumbe w butelce od srody (dzisiaj piatek) w pokoju w temp ok 22C.. czy nadaje sie jeszcze do spozycia?
 

Lomu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 20, 2007
Postów
1,694
Buchów
13
Ile czasu moze lezec makumba w warunkach pokojowych? Mam makumbe w butelce od srody (dzisiaj piatek) w pokoju w temp ok 22C.. czy nadaje sie jeszcze do spozycia?

Jak nie spróbojusz to się nie dowiesz weż łyka;]i zobaczysz.
Mogłeś do lodówki ją wsadzić...
 

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
chmmmm, makumba to w większości mleko, a wiesz co się dzieje z mlekiem pozostawionym na pastwę dodatniej temperatury? :p
zawsze możesz wyekstraktować tłuszcz. xD nie pytaj jak - nie mam zielonego pojęcia.
pozdro! ;)
 

TFD

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2009
Postów
342
Buchów
0
juz lezy na dworze :)
mieszkasz w jaskini, ze lodówki nie masz ?
nie zazdroszcze ci tego co cie czeka, tydzien z kibla nie wyjdziesz po tej makumbie

pzdr
 

balu

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2006
Postów
59
Buchów
0
Tak na zdrowy rozum wypil by ktos z was mleko ktore lezy nie w lodowce juz 3 dni ? Ja osobiscie raczej bym sie nie chycil. Dobrze chociaz ze gotowane to jeszcze plesn nie siadla na tym:p
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
A ja mam takie pytanie. Czy z makumby da rade zrobic bialy (tzn. zielony) serek? Probowal ktos?
Jeśli będziesz się w to bawił, to koniecznie zdaj relacje.
Na forum domowych winiarzy mają ciekawe przepisy na serki oraz inne produkty mleczne.
 

spitjeh

New member
Rejestracja
Kwi 1, 2008
Postów
2
Buchów
0
jak myslicie z calej roslinki zenskiej z lisci ile osob porobi sie taka makumba?
 

Bene meritus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 8, 2009
Postów
471
Buchów
0
jak myslicie z calej roslinki zenskiej z lisci ile osob porobi sie taka makumba?
Dziwne pytanie. Z lowrydera to raczej sam sie pobawisz a jakas trzymetrowa krowa strzaskasz pol parafii. To chyba logiczne ze zalezy od wielkosci i mocy rosliny. Zreszta najlepiej spytaj Shadow'a.
 

JaIMojaZona

Well-known member
Rejestracja
Paź 1, 2009
Postów
152
Buchów
1
Jako, że w tym roku miałem kilka męskich krzaków, postanowiłem zrobić makumbę.
Składniki to: mleko 3,2%, trochę śmietanki do kawy 12%, 1/3 palmy 80%, kilka roślin.









 

Czejski

Member
Rejestracja
Lip 26, 2016
Postów
5
Buchów
0
makumba

siema,
Ostatnio dostałem od swojej herbatkę konopną(niestety niezbyt smaczną :p) ,i czytając wnikliwie opakowanie zauważyłem zawartość do 0.2% THC i ostatnio po kilku bongosach z wieczora naszła mnie myśl: czy z tych 75g liści do 0,2% thc dałoby się zrobić działającą makumbę? :D pytanie może być głupie, bo na 99% używają technicznej konopii i rzeczywista zawartość pewnie wyniesie dużo mniej... Ale nie mam informacji ile normalne krzaki tego posiadają, jak dużo wychwycimy z rośliny przy gotowaniu na tłuszczyku, no i kłaniają się też liczby, bo w teorii takie 75g 0,2% to jak 1g 15%, więc mam kilka niewiadomych o których chętnie się dowiem :) EDIT: więc gdzieś wyczytałem że normalnie liście mają 0.4-0.5%, więc tutaj już chyba kłaniałoby się tylko jak duża jest różnica od tych 0.2% podanych na opakowaniu, czy rzeczywiście będzie dużo mniejsza...
Ale ze mnie ciśnieniowiec, od tygodnia sortu nie ma przez wirusa ;D
 
Ostatnia edycja:
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół