nasiona marihuany

Makumba

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
R

Rider

Guest
jak raz zrobilem makumbe z lisci (2,5L) to byla tak chu**wa ze ja wy***alem


a najostrzejsza makumbe jaka wypilem to byla z 8g szczytow takze doswiadczenie jakies tam jest ;]


ogolnie liscie to do wy***ania odrazu po obieraniu IMO.
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
ak raz zrobilem makumbe z lisci (2,5L) to byla tak chu**wa ze ja wy***alem

Ja naparzam makumbe z interiodów i wymiata ,te wielkie liscie które obrywam wypierniczam również.

a najostrzejsza makumbe jaka wypilem to byla z 8g szczytow takze doswiadczenie jakies tam jest

To hardkor maks musiałeś miec jak ja po takiej ilosci tych listków to musiałem pomagac sobie ręcami wchodząc na piętro u siebie w domu :sunny:
 

golas3

Active member
Rejestracja
Maj 5, 2008
Postów
40
Buchów
0
ja makumbe zrobilem z 2 krzakow i okolo 5g topow do tego 1,5l mleka troche masla.na koniec do tego kumpel dal karmel.gotowalo sie okolo 3 godz(im dluzej tym lepiej)wypilismy z kumplem na poczatek po 3 kubki male 0,3 chyba a jeden kolega 1 kubek.bania byla jak nigdy w zyciu.ziomek po jednym tez mial dobrze.
 

lilwayne

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2008
Postów
184
Buchów
2
ja makumbe zrobilem z 2 krzakow i okolo 5g topow do tego 1,5l mleka troche masla.na koniec do tego kumpel dal karmel.gotowalo sie okolo 3 godz(im dluzej tym lepiej)wypilismy z kumplem na poczatek po 3 kubki male 0,3 chyba a jeden kolega 1 kubek.bania byla jak nigdy w zyciu.ziomek po jednym tez mial dobrze.
jakis leszcz sie wylamal
 

Maly1771

Well-known member
Rejestracja
Paź 11, 2008
Postów
336
Buchów
0
jak przyjalem makumbe z 2 szklanek to juz nie wiedzialem co sie dzieje cale popoludnie za***ane jeszcze efekty byly widoczne na drugi dzien bo9 nie szlo tak szybko dojsc doo siebie a co by terraz byc normalnym:D
 

ITAL!ANO

Well-known member
Rejestracja
Sie 16, 2006
Postów
417
Buchów
1
Makumbe zawsze robie z lisci przytopowych.. Wychodzi za******** tylko trzeba troszke zaczekac na efekty po wypiciu :) ale jest na co :D
 
D

DILDO

Guest
A oto moje dzieło:)
clear.gif

Zaraz będzie testing a jutro trip raport:)
 
D

Donie Darko

Guest
Jak zarcie dla Shreka, ale ciekawe jak to smakuje i dziala ... hmm
 

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15
jak zrobilem makumbe z lisci to cos takiego samego wyszlo doslodziłem i było ok ;] w smaku wcale złe nie było
 
D

DILDO

Guest
Faza bardzo miło zaskoczyła zjedzone ok 21-22, a spać się położyłem po 6 rano obudziłem się po 9 z gigantycznymi zawrotami w głowie wstałem dopiero po 13. Tak, jest to budyń waniliowy w smaku nie odbiega niczym od normalnego budyniu ( tylko kolor zielony) na początku czuć było małe drobinki jak piasek lub cukier póżniej znikł, więc za słabo się rozpuścił cukier. 50g liści trzykrotnie gotowane w wodzie porobiło 4 osoby:) ( ja miałem najmniejsza porcję).

POLECAM:)
 
T

THE STIG

Guest
jutro właśnie sie przymierzam do budyniu ;D opisz dokładniej fazkę jak możesz i po jakim czasie wjechała?

Pozdro.
 

eMdeeM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 29, 2008
Postów
1,268
Buchów
15
jutro właśnie sie przymierzam do budyniu ;D opisz dokładniej fazkę jak możesz i po jakim czasie wjechała?

Pozdro.
przeczytaj ten temat to bedziesz miał taką wiedze na temat makumby ze ch*j ......
 

empty.man

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2008
Postów
328
Buchów
6
50g liści trzykrotnie gotowane w wodzie porobiło 4 osoby.
w wodzie się nie opłaca gotować bo thc łączy się z tłuszczami- prawdziwe mleko albo z dodatkiem masła (prawdziwego),
czaicie o co biega z "prawdziwym" ?
hehe
 
D

DILDO

Guest
w wodzie się nie opłaca gotować bo thc łączy się z tłuszczami- prawdziwe mleko albo z dodatkiem masła (prawdziwego),
czaicie o co biega z "prawdziwym" ?
hehe
Słyszałeś Jasiek o budyniu robionym na wodzie:O?
BigHomie jedz śmiało tylko nie zapomnij dodać masła( np. mazurskie lub osełkowe)do mleka. Troszkę mnie ten gigantyczny ból głowy i zawroty nie przekonują w sobotę zrobię sobie jedną porcję i sam na spokojnie spożyje.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół