nasiona marihuany

Makumba

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
R

Rider

Guest
Makumba jest bardzo smacznym i zdrowym sposobem przyjmowania konopii.

Składniki:

- 1litr tłustego mleka [ponad 3% tłuszczu].
- troche tłustego masła [1/3 standardowej kostki].
- 5g dobrego palenia, mozna wiecej przy slabszym sprzecie.

Sposób przyżądzenia:

wlewamy litr tłustego mleka do gara i wsypujemy marihuanę. Po zagotowaniu się dodac masła. Następnie gotujemy na wolnym ogniu przez około pół godziny - duża część może się wygotować, ale nie należy się tym martwić. Mleczko po odcedzieniu, od ziółka i ochłodzeniu wywaru, nadaje się do natychmiastowego spożycia lub do wypieków. Nie należy przekraczać jednak dawki 1-2 szklanki na głowę ze względu na moc . Poza tym trzeba pamiętać, iż efekty pojawią się średnio po 1-2h od zażycia.

Tłuszcz- Najistotniejsz składnik aby wywar absorbował THC. [THC rozpuszcza się tylko w tłuszczach.] ma kum ba

Smacznego
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
Makumba Można z liści ? ?

[ Dodadano: 2006-01-18, 15:30 ]
w konu przepis na makumbe a nie tylko puste hasła :p
 
R

Rider

Guest
orzi napisał:
Można z liści ? ?
pewnie że tak, nawet z męskiej roslinki, tylko że dużo tych liści trzeba by dać, najlepiej z całego drzewka.
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Spróbuje to zrobić jak bede miał jakieś samce :D
 
A

abc

Guest
Jest jakiś zapach przy gotowaniu ? Myślałem, że kiedyś w niedzielę jak rodziców nie będzie (w kościele) to będę miał 45 min. na przyrządzenie i wypicie :)
Zdąrzę ?
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
jest zapach, pozatym nie rob takich wiks bo tylkos sobie palenie zmarnujesz, poczekaj az bedziesz mial jakis konkretny czas a nie 45 min :p
Ja bym to dodal ze THC łaczy sie także w ALKOHOLAMI :) wiec jest tez wersja makumby w ktorej wygotowujemy palenie w spirycie, to dopiero jest petarda!
Pozatym warto tez nadmienic, że dobrze jest zaczac gotować w wodzie i dopiero po jak odparuje w znacznym stopniu dorzucic melko itp.
I dobrzePredazzo, że napisaleś o mocy, naprawde dobrze jest z tym uwazac bo nawet makumba ze zwyklej siejki moze calkiem kopać. jesli macie dobre palenie to wypicie pol szklanki moze wiazac sie ze zgonem (tzn w przenośni :) )
A no i polecam gotowac do uzyskania oleistej konsystencji. To tyle :)
Pozdro
 
K

kathrine75

Guest
To musi byc faza:)A wlasnie tak kminilam bo wlasnie dzisiaj biore se 5g ale szkoda mi stracic wszystko...przeciez moze sie nie udac....i co wtedy!! :scratch:

[ Dodano: 2006-02-15, 08:44 ]
A mozna zrobic z mniejszej ilosci czombru??? :tongue:

[ Dodano: 2006-02-15, 08:45 ]
tak np.zmniejszyc skladniki o polowe:D
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
Coś ty nie marnuj topów na makumbe !! spal se boby a nie bedziesz gotyowała...
Makumbe się robi jak sie ma męskie krzaki lu liście z topów żeńskich albo inne ... :> topy są do palenia :D
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
no wlasnie, bo mam cos ok ounca (28 gram) i polowe mam zamiar zrobic hasz i czy mi starczy zrobic makumbe ze ok 10 gramow ?
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
Shogo napisał:
no wlasnie, bo mam cos ok ounca (28 gram) i polowe mam zamiar zrobic hasz i czy mi starczy zrobic makumbe ze ok 10 gramow ?
kaczor20 napisał:
Makumbe się robi jak sie ma męskie krzaki lu liście z topów żeńskich albo inne ... :> topy są do palenia
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
wiem wiem juz tlumaczyliscie mie o makumbie na czacie

pozdro
 

elmo

Member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
23
Buchów
0
makumba zrobiona z męskiej roślinki kopie troche czy nie? próbował ktoś? :sunny:
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół