nasiona marihuany

Bandycko żebraczo złodziejski kraj -POLSKA

Wyszukiwarka Forumowa:

ganja generator

Advanced Grower : )
Rejestracja
Gru 20, 2010
Postów
430
Buchów
1
jak w temacie uciekam z tego bandyckozebraczozlodziejskiego kraju i wybór padł na D . . . w Anglii

w Polsce można wybrać 3 drogi życia być bandyta albo złodziejem a jak nie to zostaniesz żebrakiem

lece juz nie długo i mam parę pytań odnośnie paru rzeczy:

1) Czy jak do samolotu zabiore caly sprzet w sesie DR80+ 2 lampy z odbłyśnikami + nasiona to nie bede mial jakis problemow na lotnisku

2) Jakie są sankcje jeśli by mnie przypalono na uprawie tam na miejscu np 9 normalnych suk albo 20 AF

3) czy jest problem zeby dostac mieszkanie socjalne czy trzeba długo czekać na takie lokum (praca + konto w banku na miejscu już będzie po tyg od przylotu)

4) jak to jest z tym społeczeństwem w Anglii jaki jest stosunek do polaków

5) działająca jakaś bramka SMS do O2 w Anglii istnieje?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

PaleHajss

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 3, 2009
Postów
1,617
Buchów
0
1) Czy jak do samolotu zabiore caly sprzet w sesie DR80+ 2 lampy z odbłyśnikami + nasiona to nie bede mial jakis problemow na lotnisku
no ku**a buehehehehehehehehee
dobry warjat jestes mierzyles kiedys iq ? bo na oko widze ze nie wiecej jak 24
co do tematu na h*j chcesz to brac do samolotu jak mozna to wyslac kurierem, w ciagu paru dni dowozi cena zalezna od wagi juz nie pamietam ile biora... ale wychodzi dosyc tanio sprawdz na necie
jesli umiec angielski nie bedzesz robil z siebie idioty na oczach ludzi to bez lipy ... spoleczenstwo takie ze jak ktos sie przez wypadek zdejmie cie z bara albo zajdzie ci drogi to odrazu usmiech i i m sorry...
 

Jamaican in New York

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2010
Postów
99
Buchów
0
Każdy kto sadzi lub pali naszą kochaną Marie jest w oczach prawa bandytą, więc kolega ma jednak troche racji i nie ma się co obużać :D
 

ganja generator

Advanced Grower : )
Rejestracja
Gru 20, 2010
Postów
430
Buchów
1
do kundli co nie wnoszą do tematu nic a szczekają nara ciecie nie udzielać się tylko warować:yeahh:!


 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
Każdy kto sadzi lub pali naszą kochaną Marie jest w oczach prawa bandytą, więc kolega ma jednak troche racji i nie ma się co obużać :D

nieprawda, jest domniemanym przestepca...

bandyta to:
przestępca dokonujący napadów z bronią w ręku, zabójstw innych ludzi; opryszek

nie wiem jak ty ale ja nie znam nikogo kto by plantem kogos utlulk ;)
 

długi

Advanced Smoker
Weteran
Rejestracja
Lut 7, 2011
Postów
750
Buchów
1,563
Odznaki
2
ja zwykle nikt nie odpowiedzial sensownie na pytania kolegi:
wiec
ad.1 kurier

ad.2 do 6 roslin (czy takich czy takich nie ma znaczenia oni nie patrza czy to af czy co) jest traktowane jako na wlasny urzytek (mozesz sie bronic ze na wlasny) po wyrzej raczej male szanse ze 20 roslin dla siebie, a ziomal angol mowil ze grzywna do 200 funtow i prace spoleczne (za pierwszym razem) pozniej wiezienie

ad.3 nazywa sie to council house i tak jest trudno dostac jezeli nie masz dzieci itp. ludzie latami czekaja a niektorzy szybko dostaja

ad.4 bywa roznie, jestesmy najwieksza mniejszoscia narodowa w uk

ad.5 tak istnieje...www.google.com
 

stainless

Well-known member
Rejestracja
Lut 1, 2010
Postów
142
Buchów
0
Ad. 1

Google: "paczki polska anglia". Ok. £25 za przesyłkę do 15 kg z Anglii do Polski, cen w drugą strone nie znam. Wybij sobie z głowy przewóz samolotem.

Ad. 2

Ze strony TalkToFrank.com:

"The law

Cannabis is a Class B drug - illegal to have, give away or sell. Possession can get you up to five years in jail. Supplying someone else, including your friends, can get you fourteen years and an unlimited fine.
  • If you are caught with cannabis the police will always take action.

Possession (posiadanie):

  • If you’re caught with even a small amount of cannabis the police will confiscate the drug and you can be arrested. What the police will do depends on the circumstances and how old you are.
  • Usually, you’ll get a cannabis warning if you’re 18 and over. If you’re under 18, you’ll get a reprimand and your parent or guardian will also be contacted. The police are more likely to arrest you if: you are blatantly smoking in public and/or have been caught with cannabis before.
  • If you’re under 18, the second time you get caught you’re likely to get a final warning and be referred to a Youth Offending Team. If you’re 18 and over, the second time you get caught you’re likely to get a Penalty Notice of Disorder, which is an on-the-spot fine of £80. This gets logged on the Police National Computer.
  • Regardless of how old you are, if you’re caught with cannabis for a third time it’s likely you will be arrested.
  • If you continue to break the law, you can end up with a criminal record which could affect your chances of getting a job. It could also affect whether you can go on holiday to some countries.
  • The maximum penalty for possession is five years in prison plus an unlimited fine.

Supply (dystrybucja):

  • Dealing is a very serious offence.
  • In the eyes of the law, this includes giving drugs to friends.
  • People who grow cannabis in their homes or carry large amounts on them also risk being charged with intent to supply.
  • The maximum penalty for supply is 14 years in prison plus an unlimited fine."
Wiele zależy od okoliczności. Np. brak zatrudnienia zadziała na Twoją niekorzyść. Ogromny wpływ ma również postawa zatrzymanego.

Poniżej, historia chłopaka z północnej Walii (pierwsza wpadka), który w mieszkanku nad pubem uprawiał 20 sztuk w hydroponice. Wyrok: 1 rok odsiadki zawieszony na półtora, 300 godzin "społecznych" i 1200 funtów kosztów sądowych):

http://www.northwalespioneer.co.uk/...-man-20-grew-cannabis-in-a-flat-over-pub.aspx

Ad. 3

Tak, jak kolega wyżej napisał. Znam ludzi, którzy czekają od kilku do nawet kilkunastu lat, w zależności od regionu. Znany jest również przypadek polskiej rodziny, której z powodu pomyłki urzędnika przyznano mieszkanie komunalne już po roku, o ile pamiętam.
Bez żony i dzieci - zapomnij.

Ad. 4

Zależy od towarzystwa, w którym się obracasz.
A także od okolicy. Im mniejsze, biedniejsze maisto, tym większa szansa na niesnaski z tubylcami. Doncaster ani do największych, ani do najbogatszych nie należy. Bardziej obawiałbym się konkurencji, niż samej policji, a konkurencję będziesz mieć sporą: na niektórych biedniejszych osiedlach smród chwastów jest nie do przeoczenia. Jeśli Cię "zwąchają" lokalni biznesmeni - mogą wystawić policji, stary trik. W najlepszym wypadku dostaniesz solidny wpie****.

Ad. 5

Jak kolega powyżej.
Jeśli dzwonić do Polski, to Lebara (sieć specjalizująca się w tanich połaczeniach międzynarodowych):
- 10 p / min na komórki,
- 1 p / min na stacjonarne,
- 10 p / sms.
 

ganja generator

Advanced Grower : )
Rejestracja
Gru 20, 2010
Postów
430
Buchów
1
dzieki serdeczne wyjaśniłeś mi konkretnie co i jak :]


żona jest dziecko też i praca na 100% też bedzie żonka już tam siedzi od 3 tyg i pracuje od 2.5tyg jutro z nią bede konkretnie rozmawiał co i jak w każdym bądż razie lece z dzieckiem 22-29września mam nadzieje ze juz out dojdzie to mnie tylko trzyma :harvest::yeahh:
 

Blueberryy

Well-known member
Rejestracja
Lut 12, 2011
Postów
253
Buchów
0
no ku**a buehehehehehehehehee
dobry warjat jestes mierzyles kiedys iq ? bo na oko widze ze nie wiecej jak 24
co do tematu na h*j chcesz to brac do samolotu jak mozna to wyslac kurierem, w ciagu paru dni dowozi cena zalezna od wagi juz nie pamietam ile biora... ale wychodzi dosyc tanio sprawdz na necie
jesli umiec angielski nie bedzesz robil z siebie idioty na oczach ludzi to bez lipy ... spoleczenstwo takie ze jak ktos sie przez wypadek zdejmie cie z bara albo zajdzie ci drogi to odrazu usmiech i i m sorry...
Do 30kg 30f i jakies tam rozmiary musi miec i od dzwi do dzwi
 

rudykombinator

Well-known member
Rejestracja
Cze 5, 2011
Postów
87
Buchów
0
nie ma to jak polak przyjezdzajacy do angli i odrazu na odprawie paszportowej pyta o council house hahaha. ku**a porazka
 

ganja generator

Advanced Grower : )
Rejestracja
Gru 20, 2010
Postów
430
Buchów
1
nie ma to jak polak przyjezdzajacy do angli i odrazu na odprawie paszportowej pyta o council house hahaha. ku**a porazka
Pytam bo słyszałem ze jest opcja wiec czemu nie ?? a ze jestem nie doinformowany ? to rzecz ludzka , szukam opcji na zmianę życia dla siebie i swojej rodziny z każdej strony wiec wiesz

nie wnosisz nic co miało by sens w temacie ....
poza tym do odprawy jeszcze spokojnie:harvest: musi się skończyć



nie zmienia to faktu że żonka jest już tam z teściową maja wszystko pogarniane max za miecha bedą już wynajmowały jakieś "2 bedroom flat" więc pytam bo qrwa 500f + kaucja 500f + jakieś opłaty agencyjne od osoby + rachunki to na 1 miech wydatek jest spory nawet na 2 osoby tak mi się wydaje:spalony:
ale później tylko czynsz + media a i zdarza się że w czynszu jest część opłat ...


poza tym i ja już się tam zjawie po polskim:harvest:i będzie jakoś leciało
 
Ostatnia edycja:

ASTRONOM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 20, 2009
Postów
868
Buchów
0
stary ja wzialem normalnie lampa z polski w duzym bagazu i nkt sie nic nie przy***al przeciez to tylko lapa itp te wszystkie rzeczy sa legalne wiec nie ma zadnych obaw:D
 
G

Gość

Guest
przeciez to tylko lapa itp te wszystkie rzeczy sa legalne

Teoretycznie tak, ale wyobraź sobie że z taką lampą spisuje Ciebie policja(rutynowa łapanka). Zasadzisz coś? Śmiem mocno wątpić, choć podejrzewam że na wyspach takich akcji nie ma. Rutynowe spisywanko plus maranko to tylko nasza polska specjalność.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół