nasiona marihuany

Piguły 2C-B

Wyszukiwarka Forumowa:

XFarmerX

Well-known member
Rejestracja
Lip 23, 2009
Postów
241
Buchów
0
Siemka chciałem się dowiedzieć czy ktoś z forum zażywał już takie piguły??
Z tego co wiem są one halucynogenne ;D osobiście próbowałem na testera
i powiem że bania piękna, śmiechawa przez cały czas :lol3:potem po jakiś 3godzinach od zażycia zaczyna wskakiwać maksymalna bania halucynacje że o jacie nie pie***le takich mocnych piguł jeszcze nie jadłem czekam na wasze odpowiedzi <joint>
 

Amnezia

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2008
Postów
224
Buchów
0
a jak jest ze stymulacją? tak jak w większości tego typu produktów, czyli czy jest szczękościsk, wysuszenie itd?
 

XFarmerX

Well-known member
Rejestracja
Lip 23, 2009
Postów
241
Buchów
0
Szczękościsk straszny wykrzywiało mi twarzą ogólnie to bardzo mocne,wysuszanie się jamy ustnej i niezłe haluny bania nie do opisania ;P
 

Venetian Snares

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2011
Postów
306
Buchów
0
Z tego co wiem są one halucynogenne ;D
Halucynacje to widzenie czegos, czego nie ma. Malo psychodelikow jest halucynogenami. To co miales to wizualizacje.

a jak jest ze stymulacją? tak jak w większości tego typu produktów, czyli czy jest szczękościsk, wysuszenie itd?

Czyste 2cb nie stymuluje, robi na miekko podobnie do mdma. Sporo osob porownuje to wlasnie do mdma+lsd (nie mowie o candyflippingu) w dawkach max 20mg. Wiecej sie nie nadaje na imprezy z tego wzgledu ze to chyba najbardziej psychodeliczny 2cx. Takie dawki trzymaja okolo 5h z czego sam peak (szczyt) kolo 3h. Szczekoscisk mniejszy niz po mdma, wysusza napewno mniej niz stymulanty. To psychodelik wiec nie ma po nim zwaly.

Szczękościsk straszny wykrzywiało mi twarzą ogólnie to bardzo mocne,wysuszanie się jamy ustnej i niezłe haluny bania nie do opisania ;P

Bo nikt Ci w dropsie na ulicy nie da samego 2cb, zazwyczaj sa tez jakies stymulanty i stad te objawy. :d
 
Ostatnia edycja:

Amnezia

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2008
Postów
224
Buchów
0
Czyste 2cb nie stymuluje, robi na miekko podobnie do mdma. Sporo osob porownuje to do mdma+lsd. Mowie tu o dawkach <20mg bo wiecej sie nie nadaje na imprezy z tego wzgledu ze to chyba najbardziej psychodeliczny 2cx. Takie ilosci trzymaja okolo 5h z czego sam peak (szczyt) okolo 3h. Szczekoscisk sporo mniejszy niz po mdma, wysusza napewno mniej niz stymulanty.

właśnie na taką odpowiedź czekałem, kolega wyżej obrzydził mi 2cb, ale właśnie wydawało mi się, że ze stymulantami ma mało wspólnego, a jako, że takie właśnie środki lubię muszę tego spróbować. nie określam dokładnie kiedy, ale na pewno wrócę z jakąś opinią
 

Venetian Snares

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2011
Postów
306
Buchów
0
Czyste 2cb jest 10x ciezej skrecic niz dmt. Niektore 2cx bardzo mocno stymuluja, np 2ci.. masakra :d
 

Amnezia

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2008
Postów
224
Buchów
0
dobrym zamiennikiem może być 2CP, dostępne w RC
 

Amnezia

Well-known member
Rejestracja
Sty 16, 2008
Postów
224
Buchów
0
nie będę się kłócił bo nie próbowałem tego, ale ludzie mówią co innego
2C-P (pełna nazwa chemiczna: 2-(2,5-dimethoxy-4-propylphenyl)ethanamine) to druga pod względem mocy fenetyloamina z rodziny 2C-x stworzona przez Alexandra Shulgina (pana od MDMA), przebija ją tylko 2C-TFM.

Działanie: psychodeliczne, euforyzujące
zero stymulacji a o to chyba chodzi ;]
 

Venetian Snares

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2011
Postów
306
Buchów
0
Haha 2cp stymuluje i w niczym nie jest podobne do 2cb - to dwa kompletnie rozne psychodeliki. 2cp nie ma do zaoferowania nic poza wizualkami tak samo jak 2ce. A to ze wzgledem mocy jest druga w kolejnosci wynika z dawkowania a nie jej za***istosci.. moc to aktywnosc. 2c-tfm ma jeszcze nizsze bo pewnie 1-6mg. 2ctfm syntezuje sie z 2cb/2ci i zazwyczaj bylo ono zanieczyszczone nim. Malo ludzi na swiecie jadlo 2c-tfm a czystego najprawdopodobniej nikt a jesli juz to tylko garstka osob. Ale jeden lab prowadzi synteze i jak dostana wyniki czystosci to to lykam. :D
 

Ks_Proboszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 4, 2010
Postów
851
Buchów
0
a mnie kusi 4-DMAR ((4S,5S) -trans-3,4-dimetylo-5-fenylo-1,3-oxazolidyn-2-imina)
 

Venetian Snares

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2011
Postów
306
Buchów
0
Zapewniam Was ze nie zdabedziecie zadnego aminorexu. Ostatnio robili syntezy w pl ale malych ilosci. Duzych sie nie robi z tego wzgledu ze material jest nietrwaly, ulega degradacji i po kilku tygodniach smierdzi moczem przez co jego wartosc rynkowa znacznie spada. Tak samo wybijcie sobie z glowy 4mma :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół