nasiona marihuany

Arjan's Strawberry Haze

Wyszukiwarka Forumowa:

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
najlepiej skrzyżuj azrjan`sa z white skunkiem i porób backcrossy bo szkoda genów
 

franzPL

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2006
Postów
233
Buchów
1
ja robie crossa arjansa z big budem bbo nie mam lepszego pyku moj arjans nie jest az tak wysoki ma 65cm ale bardzo zbity jeszcze tak zbitej mj nie widziałem
 
Q

qazwsxedc

Guest
napisz mi cos wiecej o uprawie tej odmiany, francdt, jesli mozesz. in czy out? stosowales FIM, LST - jelsi tak to kiedy, itd. bede bardzo wdzieczny za wskazowki i porady. a zdjecia jakies masz tegoa arjansa?

pozdrawiam

[ Dodano: 2007-02-25, 15:05 ]
arjans wreszcie wystrzelil - dogonil juz skunksa i rosnie coraz szybciej. niedlugo mu utne to i owo, reszte zwiaze, bo mam malego boxa. jestem bardzo zadowolony. kolejne zdjecie zapodam na dniach.
 

franzPL

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2006
Postów
233
Buchów
1
cortical_stress, witam prosiłes mnoe na PW abym cos opisał wiecej a wiec pestki z seed.pl tzn pestka 1 szt femi gdybym wiecejze tak za***iscie bedzie rozł wziołbym wiecej powiem tak ze tak zbitej roslinki to jeszcze nie widzialem siedzi sobie w18litrowej donicy ma obecnie przy 18dniach flo 60cm ale jest jak juz wspominałemstrasznie zbity w sumie juz od samej ziemi jest gesto porosniety szczytami jest niski wiec nie stosowałem nic rosnie bez niczego co do zapachu to fajny owocowy narazie jestem w trakcie wiec nic wiecej nie przychodzi mi do glowy aaa z tego co zauwazyłem nie lubi zbytnio wiekszych dawek nawozow zaraz wywala to na lisciach liscie rowniez sa strasznie zbite jesli chodzi o palczaste strony liscia :) zreszta prosze zobaczyc fotki pozdro
 
Q

qazwsxedc

Guest
dzis pobralem dwa klony z arjans'a - tradycyjne cięcie + ukorzeniacz + kokodżambo i do przodu. na razie nie mam jak wrzucic zdjec, ale zrobie to niebawem. nie wykluczam pobrania wiekszej ilosci klonow w niedalekiej przyszlości i rozdania chetnym - wychodze z zalozenia ze lepiej dzielic sie roslinkami o dobrych genach, niz tylko sie nimi przechwalac.

pozdrawiam
 

franzPL

Well-known member
Rejestracja
Sie 6, 2006
Postów
233
Buchów
1
cortical_stress, popieram ja sam chciałem pobrac wiecej klonow ale box nr 2 szybko sie zapelnił (i to nie klonami) i nie mam gdzie obecnie ich trzymac wiec w mojej kloniarni siedzi tylko top44 oraz arjans oraz WW 2 szt z pestki moze jakos uda mi sie je przetrzymac do harvestu i zwolnienia jakigos boxa :) pozdro

edit:rasta
już kiedyś edytowalem twój post. teraz znowu. swoje sprawy zalatwiaj na PW. jesli nic nie dociera to może warn zalatwi sprawe.
 

Riddick

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2006
Postów
191
Buchów
1
cortical_stress napisał:
wychodze z zalozenia ze lepiej dzielic sie roslinkami o dobrych genach, niz tylko sie nimi przechwalac.
:!: :!: :!: :!: oby wiecej takich userow :!: :!: :!: :!: :!: :!:
 
Q

qazwsxedc

Guest
wczoraj spalilem pierwszego topka, jeszcze niedojrzalego. w zasadzie byl maly, mysle ze nie wiecej niz 0,2g mial. wyszlo tak, ze z powodu slabego mocowania, jedna swietlowka mi przypalila topa. zasuszyl sie calkowicie, niestety, chociaz bardzo wazny, ani glowny to on nie byl. musze przyznac ze to najlepsze palenie jakie w zyciu mialem, i nie zaluje ani jednej zlotowki wydanej na uprawe [a wydalem ich sporo]. wiem juz czym sie rozni indica od sativy. i co? I VIVA SATIVA:p goraco polecam:pPPPPPPP
 

ZiooMariA

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2006
Postów
311
Buchów
0
a mozesz zapodac fotki?? bo ta dyskusja byla ponad 1,5 miesiaca temu:p
 

pasan

Well-known member
Rejestracja
Lip 26, 2009
Postów
112
Buchów
0
Odswierzam troche temat foto relka skonczona z SH kto chce moze poszukac i ocenic.Jeszcze sie suszy,jakis smoke raport pewnie puzniej.:bounce:
PEACE
 

szmelc

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2008
Postów
145
Buchów
0
Wlasnie sie szukuje do tego strawberry hazea mam 5 femi z greenseed tylko jeszcze nie zdecydowalem sie czy do ziemi czy na hydro. podobno to lajtowy stuff dlatego tez sie na niego zdecydowalem, myslalem jeszcze na ar... haze #3 tez lajtowy. wie ktos cos wiecej o tym strawberry?
 

dmt

out of body
Rejestracja
Lut 10, 2009
Postów
371
Buchów
5
Arjan's Strawberry Haze

ocena organoleptyczna:

zapach: slodki, delikatny: mloda marchewka i landrynki owocowe
smak: lekko ziemisty, owocowy
dym: delikatny, nie gryzacy
budowa topa: dosc luzny, dobry stosunek topow do lisci
wyglad: bardzo jasna zielen z bardzo duza iloscia pomaranczowych wloskow :)

dzialanie:

load: powoli naplywajace uczucie lekkosci i pobudzenia
head: bez scisku, oczy srednio za***ane, klarownosc mysli, slowotok, pobudznie, chec dzialania i przebywania z ludzmi
body: energetyzujace
peak: rozweselajacy i mocno kreatywny

ogolnie ujmujac (jak sam producent opisuje) truskawka nie powala moca, ale jesli spalic jej wiecej to naprawde daje duzo pozytywnej i pelnowartosciowej masy

duzym plusem jest to, ze mozna ja palic caly dzien.. zaczynajac od samego rana (bez sniadania) :grin: i konczac wieczorem bez uczucia betonu i wypompowania ;)

fotki z harvestu:









caly temat: https://www.forum.haszysz.com/arjans-strawberry-haze-t34002.html

pozdro :queen:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół