nasiona marihuany

1 passionek

Wyszukiwarka Forumowa:

Greenski

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2011
Postów
332
Buchów
13
Zależy jaki to Biopon, bo czytałem o takim, który wzmacnia system korzeniowy, a więc taki nawóz po analizie NPK możesz podawać cały czas.
Floris - jest do roślin kwitnących, pewnie ma większy stosunek P i K w stosunku do N, więc jest na flo.
Florovit - ten, który pokazałes na zdjęciu również jest na flo.
Tylko nie zapominaj o tym aby na flo nie podawać samego PK, bo N również jest potrzebne. :)
 
Ostatnia edycja:

Qrczak

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2011
Postów
167
Buchów
0
podlałem bioponem i troszke za duzo dałem bo liscie na dole poprzypalało, jutro dodam fotki tylko ta pogoda do dupy, pada i pada zeby we wrzesniu było słonce:)
 

Qrczak

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2011
Postów
167
Buchów
0
fotki wiem ze troche nie wyraźne bo robione tel. moze ktos sie dopatrzy czy to panna ( wydaje mi sie ze jaj nie ma;) )











na zdj wydaje sie duza ale jest mi po kolano ;/
 

Qrczak

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2011
Postów
167
Buchów
0
nowe zdj moze ktos sie dopatrzy jaka to płeć :) dzisiaj byłem u kolezanki na spocie i znowu zmija;/ tym razem uciekala jak głupia :D









 

Greenski

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2011
Postów
332
Buchów
13
Jeszcze się nie określiła, a te żółte liście nie są przypalone, o ile dobrze pamiętam, to takie żółknięcie dolnych partii liści oraz czerwona łodyga, to niedobór azotu, ale skoro podlałeś bioponem, to problemem może być ph, dla pewności podsyp dolomitem.
 

Qrczak

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2011
Postów
167
Buchów
0
to mnie zmartwiłes mi sie wydaje ze sie okresliła na zdj nie widac;/ a na lodydze ma takie 2 włoski czy cos;D
 

Greenski

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2011
Postów
332
Buchów
13
Być może, choć takie dwa 'włoski' na łodydze, przy liściach to raczej normalka, cierpliwości albo zrób makro jeśli masz czym. :)
 

Qrczak

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2011
Postów
167
Buchów
0
witam od ostatniej wizyty roslinka dostala biopon i plankton k i podsypalem brosem na slimaki.
ogólnie dobrze sie trzyma widac niedobory ale jest ok tylko jeszcze nie kwitnie co mnie martwi;/


 

strazak_sam

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2010
Postów
691
Buchów
0
moje passiony tez nie kwitna, wiec nie jestes sam ;]
 

matti1991

Member
Rejestracja
Maj 7, 2011
Postów
8
Buchów
0
Moje passionki też nie kwitną, w dodatku największe liście zrobiły się żółte :/ to przez kiepska pogode, zero słońca.
 

Qrczak

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2011
Postów
167
Buchów
0
bryy pogoda dopisuje ale roslina w chu*a leci i nie kwitnie;/ dostala plankton k i narazie czekam az zacznie kwitnac.....





 

Qrczak

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2011
Postów
167
Buchów
0
zdj. będą w środe bo będe miał aparat to ładniejsze wyjdą:)
 

Qrczak

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2011
Postów
167
Buchów
0
Update:)
hmm wszystko jest dobrze tylko dolne partie liści cos nie tak wyglądają, oceniać i komętować:)











 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół