nasiona marihuany

1 passionek

Wyszukiwarka Forumowa:

foofighter

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2011
Postów
264
Buchów
0
Daruj sobie na razie nawozy.
Podlej ze 2x ostro samą wodą
 

Spulchniacz

Well-known member
Rejestracja
Kwi 6, 2011
Postów
524
Buchów
0
Niedobór łatwo rozpoznać bo przeważnie roślina traci trochę na zieleni, niestety twoja jest ciemno zielona na górze i zaczyna ostro żółknąć od dołu.
Jeśli się nie mylę to będzie postępować coraz bardziej, tzn od liści wiatrakowych coraz wyżej.
Obym się mylił

Daruj sobie na razie nawozy.
Podlej ze 2x ostro samą wodą


Sam sobie zaprzeczasz ale ok.



Dając im tylko wodę pogłębisz tylko braki w glebie za czym idzie obumieranie liści których wiele ta roślina nie ma.Skoro to 3 tydzień flo to daj im papu i wcale nie mam na myśli plantonu k.Powodzenia i mądrych wyborów
 
Ostatnia edycja:

betonit

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2011
Postów
59
Buchów
0
przy nadmiarze czegokolwiek pierwsze reaguja najmlodsze liscie czyli te na gorze, a przy niedoborze objawy widoczne sa na najstarszych organach. przy braku niektorych pierwiastkow roslina moze bardzo spowolnic wzrost i rozwoj, w tym wypadku kwitniecie, i nie chodzi mi tu o fosfor i potas, ale wlasnie o metale, ktore przez wielu z was sa troche olewane w trakcie hodowli. ja mam white russiana x mighty mite i nie daje mu nic mineralnego od kilku tyg i praktycznie stoi w miejscu z kwitnieciem i ma podobnie wygladajace liscie jak twoja roslina
 

foofighter

Well-known member
Rejestracja
Sie 1, 2011
Postów
264
Buchów
0
Przy niedoborze żyłki przeważnie są zielone.
Można by było wnioskować,że to niedobór fosforu jakby miała fioletową łodygę, ale chyba nie ma.
Z resztą to już sam wiesz najlepiej czy dostawała minerałów za dużo, czy za mało.
Twój krzaczek nie jest największy więc mogła mu zaszkodzić niewielka nadwyżka.
Szczególnie jeśli masz wykopany niewielki dołek, lub kiepsko przepuszczalna ziemia(glina itp).
 

Qrczak

Well-known member
Rejestracja
Kwi 23, 2011
Postów
167
Buchów
0
scinka byla 10 pazdziernika fotek suszu niemam choc nie wiele tego wyszło jestem bardzo zadowolony i zapraszam na out 2012:D
 

henryś

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2010
Postów
60
Buchów
0
no moje passiony w tym roku tez sie nie popisały ;D:) ale klepały ładnie :):jaraczz:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół