nasiona marihuany

Likier cannabis

Wyszukiwarka Forumowa:

Kabaniec

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2010
Postów
119
Buchów
7
Witam. W tamtym roku kumpel z Czech przywiózł likier cannabis. Z sokiem bananowym i batem było to idealne połączenie. Nie wie ktoś może, gdzie na necie mogę to zamówić? Szukałem na allegro i w sklepach alkoholowych i nic :/
 

Kabaniec

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2010
Postów
119
Buchów
7
Dodam, że chodzi mi o squasch'a

51.jpg
 
T

Thomas Hewitt

Guest
w pl thc jest nielegalne więc nie kupisz likieru z konopi w Polsce
 
R

rafalinho

Guest
Na 99% ten likier posiada jedynie aromat marihuany jak setki innych alkoholi o podobnych nazwach dostępnych także w Polsce.
 

CzarnyŻniwiarz

Well-known member
Rejestracja
Paź 17, 2010
Postów
107
Buchów
0
Możesz podać jakieś nazwy tych trunków?
Nigdy nie piłem czegoś takiego :spalony:
 

Leszcz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2010
Postów
962
Buchów
2
Takiego browarku to bym sie napił , nie przepadam za aromatyzowanymi wysokoprocentowymi alk bo jak sie przesadzi to bełty leca masakrycznie ale kiedys przywiozłem z hiszpani Cannabis Apshynt 60% i powiem strzeze ze wypiłem chyba z 4 kielonki(35ML) to pozamiatało mna dobrze tylko nie wiem czy to sprawka MJ czy tych 20 % bonusu w stosunku do zwyczajnej wodki . Byłem nastawiony na halucynacje ( nie wiem czy to mit o absyncie czy prawda ) ale niestety zadnych takich akcji nie miałem , moze dlatego ze sklepowy a nie domowy .
 
D

delete

Guest
Witam. W tamtym roku kumpel z Czech przywiózł likier cannabis. Z sokiem bananowym i batem było to idealne połączenie. Nie wie ktoś może, gdzie na necie mogę to zamówić? Szukałem na allegro i w sklepach alkoholowych i nic :/


Witam squash dostępny na ebay.pl
cena :EUR 14,75
Około 57,96 zł

Edit: sorry już niema :D
 
Ostatnia edycja:

man1

New member
Rejestracja
Kwi 26, 2009
Postów
2
Buchów
0
witam. Ten trunek jest powszechnie dostpny na Słowacji, często miałem okazję go pić, owszem jest on za***isty w smaku :D ale żeby miał coś wspólnego z naszą Merry to wątpię, no może tylko zielony kolor. A i cena w słowackim sklepie wacha się tak ok 16zł o ile dobrze pamiętam. Polecam bardziej Absinth jest mocniejszy i ma lepsze działanie-potrafi dobrze sponiewierać :D aaaale.... oferowane w sklepach takowe trunki nie mają w sobie tak dużej zawartości tujonu-substancji zawartej w piołunie, odpowiedzialnej za halucynacje- a więc chcąc ich doznać musimy sobie sami wyprodukować ABSINTHa. Polecam przepis na 19wieczny absinth:D Po takim trunku możemy się już czegoś spodziewać...:D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół