nasiona marihuany

Nasionka

Wyszukiwarka Forumowa:

mlodziak

Member
Rejestracja
Maj 29, 2011
Postów
6
Buchów
0
witam ;) mam pytanie o nasionka, poniewaz nikt znajomy nie ma, a mam niski budżet i chciałbym sie zapytać czy byłby ktos tak miły i mogłby wysłać kilka nasionek. bardzo o to prosze
 

andrej007

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2010
Postów
296
Buchów
3
idz do zoologicznego albo sie wkradnij do chaty i wybierz z klatki troche.
 
R

rafalinho

Guest
Kolejny post muszę zacząć od przekleństwa ;/. Chyb Cię po*ebało. Jeżlei masz ponadt 3 meichy konto to zapraszam na open seedy na forum, ew. otwarta pestka pl lub quakemind pojedyncza f2
temat kosz + warn ?
pozdro
 

KubuśPuchatek

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2011
Postów
309
Buchów
0
Jestes za mało na forum i po pierwsze nie piszemy o pestki w postach tylko na pw poniewaz w regulaminie pisze ze jest zakaz sprzedawania czego kolwiek. nikt ci pestek nie wysle za duze ryzyko!!! a co jesli ty jestes Psem albo cichym donosicielem. oczywiscie ja ci tego nie zarzucam tylko mowie ze ludzie róznie moga pomyslec o tobie wiesz OCB????. nie masz zadnej fotorelki wiec nie jestes tez wiarygodny. a pamietaj ze ONI ( czyt - Psy,Kapusie itp) sa wsród nas i czekaja az sie ktos potknie zeby go zgarnac!!!!!!KONIEC TEMATU!!!!
 

STASZEK123

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2011
Postów
182
Buchów
0
Czyli jak ktoś jest na forum długo to mu nasiona będziecie wysyłać, to ja po proszę :lol3:
 

KubuśPuchatek

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2011
Postów
309
Buchów
0
Nie chopdzilo mi o to tylko tobie juz ktos moze zaufac jak chcesz pestki kupic bo jestes bardziej wiarygodny niz autor tematu!!! TYLE!!
 

STASZEK123

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2011
Postów
182
Buchów
0
No dobra dobra zapal bucha i się uspokój. <joint>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół