nasiona marihuany

Big Bud XXL od Ministry of Cannabis

Wyszukiwarka Forumowa:

SMIESZNY1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2006
Postów
519
Buchów
0
jak mocno zbite topy ma to pleśń może być jego zmorą na oucie...

No z pleśnia ogólnie ta odmiana ma problemy...Ale jeżeli zastosujemy profilaktykę bio przeciw pleśni napewno ograniczymy zarodniki. Co tydzień oprysk powinien załatwić sprawę
 

spizgana swinka

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
196
Buchów
0
Big bud xxl nie doszedł !
Około tydzień przed listopadem dużo mu brakowało aby w pełni zakwitnął, pogada była dobra więc postanowiłem przytrzymać go jeszcze, między pierwszym a drugim tygodniem listopada wybrałem się na spota by ściąć roślinkę, wtedy już wszystkie topy dopadła pleśń.....i tak się zakończyła moja przygoda z bb xxl na out'cie
Nie polecam na out'a gdyż nie dojdzie a dodam jeszcze że miałem 4 bb xxl wszystkie skończyły tak jak to wyżej opisałem
 

SMIESZNY1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2006
Postów
519
Buchów
0
Moim znajomym nie doszły również. Mi doszły bo miały cały dzień słońce i użyłem dobrych stymulatorów kwitnienia. Znajomych nie dostaly i rosły między drzewami na polance malej...za małej. Niestety często rośliny zaczynają przechodzić w stan vegetacji pod koniec jesieni ponieważ słońce jest coraz niżej. Miałem tak niejednokrotnie z wieloma odmianami.
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
łoo na 250hps ładne pały ja to bym przygarnął BB XXL na przyszły rok stawiam szklarnię i myślę żeby pojechać na BB XXL z klonami właśnie mógłbym je nawet przysłaniać gdyby wolno kwitły..
 

WkurwionyRomek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2012
Postów
166
Buchów
0
ha! mój ziomek to teraz ma dopiero wchodzi na 4 tydzień kwitnienia ale zapowiada się tłusto. Tylko u niego wyglądają inaczej bo stosuje siatkę ale topy już wyszły nad siatkę i są coraz bardziej owłosione. Obok ma white widow i one dopiero zebrały się do kwitnienia są o połowe mniej rozkrzaczone ale też wyglądają ładnie. Mówił ze destruktor miał je bez szklarni na zewnątrz i doszły no to możesz próbować
 

Moon

Well-known member
Rejestracja
Sie 26, 2012
Postów
79
Buchów
0
mi niestety nie doszły, zaczęły kwitnąc miesiąc po ES i 3 tyg poźniej niż durban, także radzę sie zastanowić czy warto sadzić bo jak trafisz na inne pheno to dostaniesz max 20g z całej rośliny
 

WilkuNSX

Well-known member
Rejestracja
Lis 14, 2011
Postów
157
Buchów
0
Na ouc'ie 2013, za pewne spróbuje z tą odmianą. Zobaczymy co z tego wyjdzie. :bounce:
 

kapitanracuch

New member
Rejestracja
Mar 19, 2013
Postów
1
Buchów
0
Ministry Of Cannabis to hu*nia moim skromnym zdaniem zamówiłam zensation i bbxxl i wyszło tylkko jedno nasionko bbxxl (reszta leciała jak szalona wiec to raczej nie moja wina) cały czas choruje i jest jakies takie smutne przy innych :( myśle ze nie dojdzie ale to sie jeszcze okaze :)
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
u mnie xxl doszły kilka dni temu, flov od połowy lipca. Północ polski więc ministry daje radę! Dosyć ładnie to szło, trochę dużo nawozów biorą ale ogólnie luzik. Tydzień suszenia i :bongo4:
 

Pędziwiatr

Well-known member
Rejestracja
Wrz 9, 2012
Postów
535
Buchów
5
Wątek Stary aczkolwiek Miałem 5 sionek w 2014. Otóż 1 okazało się jakimś mutantem, 3 były bardzo wolne nie miały zbyt dużych bobków i słabe ale jedna doszła jakoś w połowie października boby miała ładne pachnące i mocno zbite tu Link: https://www.forum.haszysz.com/showt...ek-all-femi-czyli-gąszcz-na-drzewach-)/page19 i ostatnie foty na krzakach topów to ta jedna co doszła. Jeden z dolnych odrostów nie zdążył zawiązać kwiatu więc spróbowałem pobrać klona z wczesnym Pheno i jeszcze go przyśpieszyć Jack herrerem Auto.

Zapach strasznie słodki
Moc przyzwoita uśmiałem się Troszke. Bardzo żywiczna Odmiana. Zgadzam się z tym że ma różne Phena.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół