nasiona marihuany

Big Bud XXL od Ministry of Cannabis

Wyszukiwarka Forumowa:

Don Z Dolni

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
664
Buchów
1
Roślina ta jest prawie czystą indyjką z bardzo radosnym i powodującym uśmiech działanie. Jest to najbardziej produktywna odmiana z kolekcji Ministry of Cannabis, przy tym w dalszym ciągu daje bardzo dobre jakościowo plony. Jest to typowa indyjka, nie duża, doskonale radzi sobie również w SOGU lub jako pojedyńczy plant z bardzo długim Vegiem. Bardzo dobrze radzi sobie outdoor w klimacie umiarkowanym, gdzie bardzo szybko dochodzi.

Kind of seeds: Female
Indoor/Outdoor
80% Indica 20% Sativa
Flowering Time: 7-8 weeks
Yield: 500-650 gr per sq. mt. indoor, up to 1 KG outdoor
THC: up to 15%
 

Don Z Dolni

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
664
Buchów
1
Odświeżam, nie ma nikt info na jej temat?? Myslicie zdatne to to na outa??
 
G

Gość

Guest
Prawdopodobnie dojdzie ale mozesz miec problemy z pleśnią. Sam nad nia pomysle za rok moze dwa.
 

Sadza

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2010
Postów
250
Buchów
0
Ja mam ta odmianę i z tego co mi wiadomo w Polsce nie dochodzi...
 
G

Gość

Guest
Zależy jak szybko zaczyna kwitnać czy tak jak np. maroc z fs w lipcu czy tak jak inne w sierpniu. Czas kwitnięcia jest taki typowo outowy wiec ma szanse.
 

Sadza

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2010
Postów
250
Buchów
0
Gdyby wcześniej w boxie ją podtuczył :) i na out wywalił jak najwcześniej , to całkiem możliwe , że dojdzie , ale to też nie na 100%

Próbowałem tak zrobić i w maju miałem już planty po ok 40cm wy***ane na out , ale pewnego dnia znikły i mój eksperyment z BigBudem XXL od MOC nie powiódł się , gdyby ktoś nie zapie****ił plantów , to na jesieni wiadomo byłoby , czy BigBub XXL dochodzi w Polsce
 

Don Z Dolni

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
664
Buchów
1
ale żeby doszła do końca wrzesnia nie ma raczej szans nie??
 

Sadza

Well-known member
Rejestracja
Wrz 8, 2010
Postów
250
Buchów
0
Raczej zapomnij o końcy września....
Zależy jeszcze jaka pogoda będzie , ale końcówka października byłaby bardziej prawdopodobna.
 

Don Z Dolni

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
664
Buchów
1
Raczej zapomnij o końcy września....
Zależy jeszcze jaka pogoda będzie , ale końcówka października byłaby bardziej prawdopodobna.

to marne szanse żeby doszła, prędzej zje ja pleśń i przymrozki...
 
G

Gość

Guest
Na out 2013 na 100% ją posadze i zdam relacje na forum. Zrobiłbym to na 2012 ale juz mam w planach marocki wiec watpie czy bb xxl by zagościł równiez.
 

spizgana swinka

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
196
Buchów
0
witam posiadam big buda xxl fem. z MOC na outdoorze, czy dojdzie i kiedy to się dopiero okaże :freak2: dam znać w odpowiednim czasie :)
 

SMIESZNY1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2006
Postów
519
Buchów
0
BB XXL ma kilka pheno. Nie jest stabilna. Miałem 4 pheno. Najszybciej dochodził( ok 7 tygodni) taki mocno cytrusowy z mocno zbitymi budami, niski i krzaczący się któremu nie robi się fima, bo nie warto ponieważ większość topów utrzymuje sie na jednej wysokości (polecam do SOG). Resztę można fimować aby otzymać 2 głowne topy i sporo większych ( choinka pheno- ScrOG) . Tez mam BB XXL na out więc zobaczymy. Powinna dojść w pierwszym tygodniu października, może nawet wcześniej jeżeli ją się dość wcześnie wysadzi. Klony napewno dojdą wcześniej. Pogoda będzie więc nie panikować przed czasem. Jakby co jest ripen i preparaty grzybobójcze którymi będę napewno pryskał co tydzień od początku kwitnienia. Jak nie dojda do końca to kupuje się worki i robi water hash który z BB XXl jest jednobuchowcem. Jeżeli chodzi o działanie to na początku wszystkie pheno atakują indyjowo. Środek fazki po ok 20-30 min jest słaby efekt sativy, gastro i sen. Czasem po czekoladzie nie moglem zasnąć ale to pewnie trafilem na bardziej sativove pheno. Smakowo jeżeli nie przepłuczemy mocno roślin to bez curringu lepiej nie tykać. Jak zresztą każdej odmiany bez flusha, ale BB mocno gryzie. Polecam miodek albo cukier 5 dni przed harvestem. I jak już pisałem jest jedno takie fajne pheno...:spalony:
 
Ostatnia edycja:

10xWiadro

Active member
Rejestracja
Cze 24, 2010
Postów
43
Buchów
0
witam posiadam big buda xxl fem. z MOC na outdoorze, czy dojdzie i kiedy to się dopiero okaże :freak2: dam znać w odpowiednim czasie :)
Spizgana swinko czekam z niecierpliwoscia na Twoje nowiny. ku**a uwielbiam himalajskie szczepy . Zobaczymy mam ja w planach na nastepny sezon chyba ze chujki wszystko wykupią.
 

wilq123

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2009
Postów
441
Buchów
0
tez go mam i mam nadzieje ze cos z niego wycisne ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół