nasiona marihuany

firewall-czyli chodowla pokrzyw,jerzyn..ogólnie zasieki

Wyszukiwarka Forumowa:

sokol

Member
Rejestracja
Sty 18, 2007
Postów
11
Buchów
0
jestem niedługo na forum i nie doszukałem sie takiego tematu [na szczęście mam w zapasie żółta kartkę] moja miejscówka jest elegancka pomimo bardzo bliskiego sąsiedztwa marketów i dużych zakładów pracy,niestety moja zmora są lumpy i pijaczki zaopatrujące sie w marketach w wóde która delektują sie nieopodal,niewżne...każdy potrzebuje zasieki,dużo,szybko,tanio i jak najbardziej wredne,z resztą tak mozna stworzyć własne idealne miejsce gdziekolwiek,nie ma na rynku nasion pokrzyw i tu rodzi sie pytanie co jest równie wredne i niedostepne,nie rodzi smakowitych owoców jak jeżyny a do tego jest tanie i łatwodostepne...

ps.każde rozwiazanie jest dobre,nawet własna kupa lub rozkładający sie kurczak...nie palcie tyle co ja,pozdro
 

redzi

Well-known member
Rejestracja
Sty 17, 2006
Postów
217
Buchów
2
nie żartuj padlina się nie nada nekro-zoofille się zlecą.
 

fazI_

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2006
Postów
47
Buchów
0
sokol, zasadz koło krzaków tak z 3 m w kręgu czy coś i MJ jest zielona i pokrzywy dobrze będzie sie maskowało i nikt w pokrzywy sie niebędzie pchał :flower:
sokol napisał:
nie ma na rynku nasion pokrzyw
weź kawałek korzenia pokrzywy do ziemi i podlewaj od czasu do czasu i sama ci wyrośnie :pr:
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
fazI napisał:
weź kawałek korzenia pokrzywy do ziemi i podlewaj od czasu do czasu i sama ci wyrośnie
no chyba cie p-o-p-i-e-r-d-o-l-i-ł-o. Czemu jest tu ***ana cenzura ??
 

zaraza

Well-known member
Rejestracja
Paź 30, 2006
Postów
46
Buchów
0
no tylko nawet jak to wyjdzie to trzeba samemy tam wlazic i zostanie slad nie :farao: :farao:
 

fazI_

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2006
Postów
47
Buchów
0
zaraza napisał:
no tylko nawet jak to wyjdzie to trzeba samemy tam wlazic i zostanie slad nie :farao: :farao:
coś sie wykombinuje :sunny:

[ Dodano: 2007-01-23, 18:54 ]
MoNtAnA napisał:
fazI napisał/a:
weź kawałek korzenia pokrzywy do ziemi i podlewaj od czasu do czasu i sama ci wyrośnie
no chyba cie p-o-p-i-e-r-d-o-l-i-ł-o. Czemu jest tu je**** cenzura ??
to jak pokrzywy sie rozsiewają ?? :pr:
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
pokrzywa jest wiatropylna z.j.e.b.i.e .
 

Chmiel

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2008
Postów
50
Buchów
0
Ja tam zasieków nie potrzebuje xD dzisiaj przelecialem z kumplem motorkiem cały las w wszystkie strony po 30 min przedzierania sie przez pokrzywy jeżyny i ogólnie chaszcze znaleźliśmy za***istą miescówke 200 m kwadratowych polany xD nogi pogryzione przez komary więc kto by chciał sie przedziera przez takie chaszcze?? Grzybiarz pasjonata poje#:jaraczz:
 

kaziu

Member
Rejestracja
Lis 3, 2007
Postów
23
Buchów
0
Ja radzę poszukać innego spota... Po co kombinujecie.
 

Chmiel

Well-known member
Rejestracja
Kwi 30, 2008
Postów
50
Buchów
0
najlepiej chyba poprzesadzac pokrzywy to się rozrosną jak głupie xD:spalony:
 

FatherTucker

Member
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
6
Buchów
0
mam w tym roku na oucie miejscówkę w zasiekach rosną tam jeżyny masa pokrzyw i małe drzewka niedaleko powalone z lekka gnijące spore drzewo w którym są szerszenie ale jak się nie wykonuje gwałtownych ruchów to nie atakują wszystko w lesie trudne dojście bardzo zarośnięta droga. Idę wczoraj a droga jakaś rozjeżdżona (piszę o leśnej drodze) poucinane gałęzie stwierdziłem że coś nie tak i przezornie poszedłem okrężną drogą na spota idąc zdziwiło mnie bo mijałem inną polanę na której skosił ktoś trawę przebijam się przez krzaki i patrzę a tam dwóch kolesi z kosami kosi wszystko na polanie. Pomyślałem "po pomidorach" odczekałem w ukryciu o 15 kosiarze poszli wszedłem na spota i szukam największego planta - znalazłem w skoszonej trawie, następne dwa także lecz okazały się facetami czyli mała strata, zbliżyłem się do powalonego drzewa lecz szerszenie latały bardzo poddenerwowane więc z doświadczeń pszczelarskich założyłem skarpetki na spodnie rękawy longsleva owinąłem paskami z torebki foliowej i poszedłem spokojnie do planta - cały i zdrowy a do tego kobitka podlałem i z po świeżej porażce lekko poprawił mi się humor - myślę że nie została zcięta dzięki szerszeniom i kosiarze odpuścili

Wogóle co to za akcja czyszczenia lasu bo zupełnie nie kumam

Trzeba żyć z przyrodą w zgodzie i nie niszczyć gniazd owadów nawet tych niepożądanych jak szerszenie, osy w moim przypadku uratowało to planta
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
FatherTrucker:


Z kolegą mieliśmy podobnie.
Ale leśnicy oszczędzili rośliny!
Mimo, że wycinali wszystko do okoła.
Kolega postanowił je ściąć, żeby nie było przypału.

Jerzyny to nie taki dobry pomysł na zasieki. Spacerowicze, szczególnie dzieci, lubią je jeść. Ktoś może coś zobaczyć.

Najlepsze są osty i pokrzywy. Dobrze też zasadzić wierzbę energetyczną. Wyrasta niezły płot.
 
D

delete

Guest
W koło mojego miasta rośnie w fuj tej wierzby. Sama się rozsiała nawet po nieużytkach. Więc nie ma problemu :]

Dla zabawy jutro pojadę, zetnę kilka gałązek i spróbuję ukorzenić. Wierzba podobno bardzo łatwo się klonuje. Mieszkam niedaleko Odry, więc dużo wędkarzy. Mówią, że jak się z wierzmy zrobi patyk do podtrzymywanie wędki (takie Y) to potrafi to czasem się zakorzenić i drzewo urosnąć.

Żeby nie było takiego OFFTOPA :p

Jeśli ktoś ma miejscówkę, a chciałby ją lepiej zabezpieczyć, niech napiszę. Wyślę mu trochę sadzonek wierzby ;] Przez zimę w doniczce i na wiosnę do ziemi. Powinno ładnie urosnąć i zapewnić jakąś ochronę.

E: czyżbyś nie zrozumial regulaminu? zakaz jakichkolwiek ofert, nawet takich jak twoja.
 
Ostatnia edycja:

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Hodzi ci o używaną jeszcze do dziś przez starszych wędkarzy podpórke do pod wędzisko ghonox,jeżeli tak to tak<lol>,sam wiele razy widziałem to na własne oczy.Ukorzenia się i puszcza odgałęzienia ale szczerze to nie wiem czy dalej rosnie czy ginie .Jeżeli hodzi o firewell to mam u siebie w okolicy o wiele lepszą rosline typowy krzew,której niestety nazwy nie znam ,ale po;
1 kłuje bardzo
2owoce podobne do jarzębiny
3szybko sie ukorzenia i powiększa szybko zajmowany teren
4 nie tępione może byc plagą
5lisciscie szereg b.malych naprzeciwegłych
6gęste,naprawde ciężko się przecisnąc bez szwanku(odzież ochronna troszke 0pomaga :sunny:
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół