nasiona marihuany

Passion#1 by Jarecki

Wyszukiwarka Forumowa:

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
mysle, ze beda gotowe nawet wczesniej, moje mimo iz sa mniejsze to tichomy sa podobnym poziomie i ścinke przewiduje na +/- 5 październik

Pogoda wedlug moich zrodel ma byc dobra, najwazniejsze ze bedzie sucho, wiec nie ma co sie spieszyc, niech dochodzi sobie w spokoju, scinka 14-15 co by wszystko na gotowo przygotowac do suszenia



pozdro
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Update...
25 dzien Flo mozna uznac za zakonczony.
Piekna niedziela, wiec trzeba bylo zajrzec na pole, piekne sloneczne dni ostatnio wiec chcialo sie jej pewnie pic.
Nie tylko ja wyszlem na spacer, spotkalem pare osob w powrocie ze spota, ale na luzie, pare zdjec przyrodzie i light.
Wiec dzisiaj 2 litry wody a do tego 6ml PK13/14 i 10ml Terra bloom.
A niech jedza<lol>

Juz duzo nie zostalo wiec jakos 30-2 ostatni raz dostana nawozy, potem juz sama woda, niech sie oczyszczaja.


Zdjecia jakoscia nie grzesza bo wkoncu to tylko telefon i to dosc starej daty bo k800i ale mysle ze nie jest tak zle:














Pozdrawiam

 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Jak myslicie 2 tygodnie przed:harvest: powinienem odstawic pk 13/14 bo pierwszy raz to stosuje i prosze o pomoc.


Pozdrawiam
 

kapp

Well-known member
Rejestracja
Sty 21, 2010
Postów
419
Buchów
0
Jarecki możesz nawet tydzień przed odstawić.
 
G

Gość

Guest
Jarecki odstaw tydzień przed harvestem i przez tydzień pożądnego flusha i bedzie dobrze:spalony:
Z fartem do konca
 

Zajepasztet

Well-known member
Rejestracja
Lip 13, 2011
Postów
123
Buchów
0
Jarecki odstaw tydzień przed harvestem i przez tydzień pożądnego flusha i bedzie dobrze:spalony:
flush na out? ;o chyba musiał, by z 20l wylać to po 1... po 2 z tego co wyczytalem na forum to lepsza opcja jest flusha nie robic, bo szokuje to rosline i pozbawia sie jej substancji, ktos nawet przeprowadzil dosiwadczenie z 2 klonami 1 mial flusha, 2gi nie i wlasnie roslina bez flusha po jakims czasie zachowala lepszy smak, aromat, moc.
moje dziewczyny podlalem tydzien temu ostatnia dawka i teraz troche zaluje, bo bedac na spocie wczoraj uznalem, ze brazowych wloskow jest za malo, czyli :harvest: nie bedzie 5 pazdziernika, tylko z tydzien pozniej... moglem im jeszcze dac dopalaczy,a teraz lipa
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Update...

4 tydzien za nami...
Dzis ostatni raz dostala odzywki, teraz tylko czysta woda i 14 idzie pod moj sekator.
Wlochy juz brazowe ale trichomy jeszcze przeroczyste.


Fotki:















Pozdrawiam
 

Maczeta

Well-known member
Rejestracja
Sty 12, 2011
Postów
354
Buchów
0
Ladnie rosnie tez mam jeszcze 5 Pasion1 do scinki:pr:.Pytanie-miales ziarenka z Dutch Passion? bo ja mam i te moje Passionki jak wczoraj powachalem za glowe sie zlapalem tak za***iscie masakrycznie zaczely pachnac ze szok a zapach ma centralnie owocowy dla mnie zapch poziomki poprostu rewelacja i dlatego pytam czy masz to samo bo zapach poziomki robi mizge.
 
G

Gość

Guest
No to niedługo najbardziej ulubiona przez rolników cześć uprawy- żniwa :harvest:
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Ladnie rosnie tez mam jeszcze 5 Pasion1 do scinki:pr:.Pytanie-miales ziarenka z Dutch Passion? bo ja mam i te moje Passionki jak wczoraj powachalem za glowe sie zlapalem tak za***iscie masakrycznie zaczely pachnac ze szok a zapach ma centralnie owocowy dla mnie zapch poziomki poprostu rewelacja i dlatego pytam czy masz to samo bo zapach poziomki robi mizge.

Mam tez od DP, zapach u mnie bardzo mocny owocowy, cytrusowy, moze i poziomki tam czuje


No to niedługo najbardziej ulubiona przez rolników cześć uprawy- żniwa :harvest:


Po cos sie to robi, wiec zniwa jak najbardziej ciesza:harvest:
 

faftaq

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2011
Postów
52
Buchów
0
usuwasz liście przed kosą ,aby potrzymać same szyszki?
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
usuwasz liście przed kosą ,aby potrzymać same szyszki?

Usune w ostatnim tygodniu, nie wszystkie tylko czesc wiatrakowy zeby troche doswietlic szczyty, nie wiem jeszcze czy jest sens bo na ostatni tydzien pogoda ma byc kiepska, wiec wszystko zalezy od pogody
 

faftaq

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2011
Postów
52
Buchów
0
tnij je, potem bedziesz mial mniej roboty z tym i tylko przyjemosc zbierania szych zostanie
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Czy teraz, czy po harvescie, dla mnie bez roznicy.
Obciac liscie moge rownie dobrze w domu
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Update...

Witajcie, to juz ostatni update z zycia rosliny, w sobote przyjdzie do niej juz nie "ten dobry", tylko "ten zly" z sekatorem i duzym plecakiem.
Trichomy juz mleczne, troche juz widac bursztynowych, juz na nia czas...:joker:

Dzisiaj dostala sama wode, chodz domaga sie pk, widac niedobory po lisciach, ale jej juz starczy, "narkomanka jedna"

Amistar 250C jest do dupy, musialem oberwac malutki fragment topka, bo plesn sie pojawila.

Kosa miala nastapic w nastepny piatek, ale zapowiadaja caly tydzien deszczu ktory ma sie zaczac juz w sobote, wiec nie bede jej narazal.
Bedzie update po trymowaniu i jeszcze jeden z waga suszu.
5 miesiecy "za nami" a o to rezultaty:







 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół