nasiona marihuany

Passion#1 by Jarecki

Wyszukiwarka Forumowa:

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Mam nadzieje ze Twoje slowa potwierdze pod koniec pazdziernika
 

Tygrys

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2011
Postów
399
Buchów
0
Potwierdzisz słowa wiariata, ja również zgadam się z jego tezą.
Także powodzenia w dalszej uprawie i dużych plonów życzę.
 

faftaq

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2011
Postów
52
Buchów
0
40 -50 suchego i to wszystko

nie no , nie przesadzajmy, będzie trochę wiecej ale 100 napewno nie
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Juz niedlugo sie okaze, wiec nie ma co gdybac, bo nie o wielkosc plonu tutaj chodzi, druga sprawa dosc trudno to ocenic po zdjeciach
 

Patriotyczny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2010
Postów
649
Buchów
6
Odznaki
2
Juz niedlugo sie okaze, wiec nie ma co gdybac, bo nie o wielkosc plonu tutaj chodzi, druga sprawa dosc trudno to ocenic po zdjeciach

O co według ciebie w tym chodzi!?żebyś zaganiał 5 mięsiecy co 3-4 dni na spota po pare km i zebrał 30g nieeeeeee... i nikt mi nie powie że robi to tylko z czystej przyjemności bo do końca tak nie jest.Każdy liczy na dobry i owocny plon i na jakiś kwit z tego?jak nie wyszło do końca tak jak się chciało to nie ma co się oszukiwać i napierać dalej!!!
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
O co według ciebie w tym chodzi!?żebyś zaganiał 5 mięsiecy co 3-4 dni na spota po pare km i zebrał 30g nieeeeeee... i nikt mi nie powie że robi to tylko z czystej przyjemności bo do końca tak nie jest.Każdy liczy na dobry i owocny plon i na jakiś kwit z tego?jak nie wyszło do końca tak jak się chciało to nie ma co się oszukiwać i napierać dalej!!!


Czy wyszlo, czy nie wyszlo, mnie to pie****i, nie jaram MJ codzienie, nie pale nawet raz w tygodniu, pale bardzo sporadycznie, nie potrzeba mi kilogramow, w zeszlym roku mialem rowniez 1 krzaka i plon dopiero pod koniec lipca mi sie skonczyl, za wiele tego tez nie bylo, bodajze jakies ~70G.

Lubie odwiedzac rosline i nie lame sie tym ze nie mam scrogow jak rusek czy wielkich pal jak niektorzy na tym forum, a jesli Ty bawisz sie w komercyjna uprawe, z komercyjnymi odmianami to bardzo gratuluje!

Zyj sobie, uprawiaj, ciesz sie kilogramami


Pozdro
 
Ostatnia edycja:

faftaq

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2011
Postów
52
Buchów
0
czy wielkich pal jak niektorzy na tym forum

:sunny::sunny::sunny:
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Update...

Dzis zakonczyl sie 3 tydzien FLO, pogoda od poczatku tygodnia za dobra nie jest, ale popadalo tylko z 10 minut w poniedzialek, wiec nie ma co narzekac.
Dzis bylo troche checi na wyjazd na spota, wiec roslina dostala PK13/14 bez terra bloom, terra nie ma duzo azotu bo tylko 2:x:x ale niech pobiera z lisci
Ostatnio jak bylem na spocie, zywicy prawie nie bylo, teraz lapy sie kleja, wiec caly czas do przodu, wkoncu zostaly 3 tygodnie, powinna zdazyc do 12-15.
Pogoda ma byc, tylko 2-3 stopnie w nocy zapowiadaja ale to nie grozne.


Foty:














https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/22116/
DSC00992.JPG[/URL]

[url=https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage-178633.html]
 

chudyrok

Well-known member
Rejestracja
Kwi 13, 2008
Postów
345
Buchów
0
no jak na koniec 3 tyg flo to boby ładnie napuchniete nie ma co mówic, ładne pałki sie robia oby tak dalej, niech zaleje ich zywica
pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół