nasiona marihuany

Passion#1 by Jarecki

Wyszukiwarka Forumowa:

WooKie

Well-known member
Rejestracja
Kwi 24, 2009
Postów
116
Buchów
0
Fajny pomidorek <lol> ciekawy jestem ile z niego wyciągniesz bd zaglądał :)
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Witam!



Odwiedziny na spocie jak co tydzien, caly tydzien slonce, trzeba bylo dac pic i jesc, nie ma zadnych niedoborow, wszystko zgodnie z planem, tylko troche pozno wziela sie za flo, jakos damy rade!!!

Zwiekszylem dawki nawozow pk13/14-3ml/1litr i Terra bloom-5ml/1l

zdjecia slabej jakosci, moj telefon lepiej robi zdjecia w nocy niz w dzien.







a tutaj dla porownania:
26 sierpien



3 wrzesien

 
D

delete

Guest
Topki to jak narazie male ale jak wszyscy doskonale wiedza Pasion#1 dochodzi w 6-7 tygodni takze bedzie puchlo w oczach:)
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Witam!

Jak co tydzien czas na odswierzenie tematu...
Roslina jest w 2-gim <chyba, bo nie liczylem> tygodniu FLO, chcialem sie wyrobic z nia do konca wrzesnia ale chyba jeszcze nie bedzie gotowa.
Zaczela pobierac N z lisci co mnie juz tak nie cieszy, jeszcze nie ta pora.
Zastanawiam sie czy nie podlac jej za tydzien biohumusa z Terra bloom bez pk13/14.

Srodek na plesn, jeszcze jej nie ma ale wole zrobic oprysk profilaktycznie.
Amistar rozne opinie, Miedzian jeszcze gorsze...

Wiec co??


Ma nadzieje ze do 5 pazdziernika sie wyrobie i oby byla pogoda!!!


Teraz to co lubia najbardziej...Zdjecia:












Pozdrawiam
 
G

Gość

Guest
Srodek na plesn, jeszcze jej nie ma ale wole zrobic oprysk profilaktycznie. Amistar rozne opinie, Miedzian jeszcze gorsze... Wiec co?? Ma nadzieje ze do 5 pazdziernika sie wyrobie i oby byla pogoda!!!
Pryskaj na pleśń nie czekaj, możesz dodać czegoś do oprysku z azotem jak się boisz o braki ;) Miedzian ma różne opinie ale warto choć by jego zastosować a z mojej strony polecam Ci Timorex Gold http://anonymouse.org/cgi-bin/anon-...ld-nowy-ekologiczny-srodek-ochrony-roslin.php

Coś długo się zbiera ten passion, mój w tamtym roku 15tego września został skoszony w pełni dojrzały....
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Widzialem admiral Twoja fotorelacje, szybko sie wyrobiles.
Kupie to co podales, po robocie zapie****am do agrocentrum

Pozno zakwitl, ale moze i lepiej, oby pogoda dala rade
 

brandit

Active member
Rejestracja
Kwi 28, 2011
Postów
31
Buchów
0
Polecam na pleśń produkt BAYER Teldor SC500 12 zł chyba
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Upload!!!


Roslina idzie caly czas do przodu, pokarm jej smakuje, ma troche malo slonca ale nic juz na to nie poradze

Okolo 20 wrzesnia dostanie po raz ostatni nawozu, do 23 wrzesnia u mnie ma byc pogodnie wiec mam nadzieje ze plesn sie nie pojawi, kose obstawiam na 10-15 pazdziernik, pewnie dopiero wtedy bedzie gotowa.
Podalem jej dzisiaj troche N w postaci biohumusa


Ciekawi mnie tylko kiedy pierwsze przymrozki?


Zdjecia:




 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
ku**a nie przyjmuje takich wiadomosci nawet do siebie, jesli snieg padaj w maju to wole zeby do grudnia pogoda byla<joint>
 

Zajepasztet

Well-known member
Rejestracja
Lip 13, 2011
Postów
123
Buchów
0
no musze przyznac, ze ładnie puchnie, zdecydowanie szybciej i ładniej niż moja dziecinka.... moze na 2 ostatnie podlewania tez podniose dawke chemii ;)
sytuacje mamy podobna, ale do pierwszego tygodnia pazdziernika kosa mysle, ze bedzie, co za tym idzie przymrozkami nie ma co sie przejmowac:freak:
 

piter666

Well-known member
Rejestracja
Sty 2, 2009
Postów
208
Buchów
0
nie macie sie co smiac, w 2009 byl taki out ze 3-5 pazdziernik trzeba bylo wszystko zwijac bo snieg byl :)
 

Jarecki

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 20, 2008
Postów
2,266
Buchów
12
Update...


Zapowiadaja deszcze wiec roslina dostala sowity oprysk Amistarem 250C, nic innego nie mieli w ogrodniczym, byl jedynie Miedzian Wp, wiec wolalem ten pierwszy.

Jesli chodzi o flo to zwolnily tempo ale jak z moich wyliczen wynika ze zakonczyl sie 3tydzien flo, jeszcze zdaza dojsc i spuchnac.

Zastanawiam sie juz czy nie odstawic nawozow?

Troche chu**wa ta miejscowa dzien juz krotki a ona dosc zaciemniona, niewiele tam slonca.

Ale moze ze 30G wyciagne minimum przy dobrych lotach. Out byl troche spowolniony przez simaki i jakiegos zwierza wiec w dziecinstwie sporo mial stresu, mozna by powiedziec"niezla patologia"


A teraz zdjeciatroche nie wyrazne bo robione na szybkiego zaraz po oprysku:






 

wariat

Well-known member
Rejestracja
Kwi 22, 2010
Postów
146
Buchów
0
Jak na moje oko to ty bedziesz miał z niego przynajmniej 100 g, lej nawóz
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół