nasiona marihuany

SnowStorm #2 Auto

Wyszukiwarka Forumowa:

SensiBedzieZdrowy

Active member
Rejestracja
Kwi 23, 2011
Postów
39
Buchów
0
  • Odmiana: SnowStorm #2
  • Producent: Dutch Passion
  • Typ: Autoflowering w 99% feminizowane
  • Ilość nasion w opakowaniu: 3
  • Środowisko: Indoor, Outdoor
  • Genotyp: Orange Bud/Ruderalis
  • kwitnienie: 60-70dni
  • zbiory: 25 / 50 gr. /roślina
  • Wzrost rośliny: niska
Typowy Orange Bud charakteryzujący się pomarańczowymi włoskami oraz brutalnie silny Skunkowym "odlotem", jeden z legendarnych szczepów Dutch Passion. Jest to ciężkie uderzenie, z wysokimi plonami, przy niskim wkładzie utrzymania. My zdecydowaliśmy się stworzyć auto-kwitnącą wersję Orange Bud i nazwaliśmy ją SnowStorm #2. SnowStorm #2 został wykonany przy użyciu szczególnie zgodnych szczepów Ruderalis.

Projekt hybrydyzacji nie był łatwy, Orange Bud jest jednym z naszych najlepszych szczepów w sprzedaży z doskonałą reputacją, na którą nie byliśmy przygotowani.

SnowStorm #2 jest satysfakcjonującym i przyjemnym szczepem. Zazwyczaj rośnie do około 60cm, ogólny wygląd kompaktowy fenotyp Indica. Zespół badaczy dymu podczas testu był bardzo zadowolony zarówno ze słodkiego smaku jak i mocnego efektu upalenia, jest to auto-kwitnący Skunk, który trzyma sprawiedliwość nad dostojnym dziedzictwem. SnowStorm #2 został dodany do naszej kolekcji szczepów, jako odmiana wysokiej jakości, ten automat wznosi swoją moc na nowy, wyższy poziom jakości wraz z dobrą wydajnością. Szczep ten pochodzi z naszej rekomendacji, SnowStorm #2 będzie miał szczególny apel do osób poszukujących eleganckiej auto-kwitnącej wersji z klasycznych lat 1980 kiedy Skunk był oryginalny.




Kupiłem dzisiaj 3 pestki fem i wysadzę ją na out. Co myślcie o niej ? :D
 

BakedMan

Well-known member
Rejestracja
Lut 22, 2012
Postów
137
Buchów
0
Widać że nikt się nie wypowiedział na temat tej odmianki no to powiem tak

Sama nazwa wskazuje snow storm (Snieżna burza coś w tym kierunku) Paliłem
tą odmianke 10/10 pochodziła z uprawy indoor i powiem tak kolega tak dopilnował uprawy że zapach podlatywał sosnami takimi a moc konkret po 3min bania bardziej zamulająca ale i lufką porobiłem się tak na jakieś 2-3 godz więc
daje je 10/10 zależy jak kto sobie pościeli tak się wyśpi ;) :zjarany:<peace>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół